eto900
Dołączył/a: grudzień 2011
Sława
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
na canal + sport
0
Cuenca fenomen ale on sam meczu nie wygrał cały zespół grał świetnie:)
0
sangria no dobrze mówisz kto takich komentatorów wybiera już bym wolał po chińsku
0
iniesta fenomen, fabregas ok,alexis dobrze ale mascherano znów świetnie:)pozdro chłopaki
0
Chakuo96, dla realu benzema chyba nie zagra po ostatnich jego meczach z barcą to racze higuain zagra no ale dla barcy ustawienie idealne pozdro:)
0
messi:)
0
pique.Mascherano ma forme i jest potrzebny a puyol też nie dawno zagrał dobrzy także najlepiej będzie tak
0
no pedro to od pierwszej minuty na bernabeu to raczej nie zagra:) ale jest alexis
0
0
pedro zagrał słabo te pare minut alexsi mam nadzieje że zagra na bernabeu od pierwszej minuty a tu chłopaki mace taką fajną nute o barcelonie Vamos.