eto900
Dołączył/a: grudzień 2011
Sława
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
oto nasza potęga ,nasza pasja
0
0
no dziwne copa del rey zawsze leci na sportklub nie rozumiem waszej postawy;p
0
piqe i shakira biorą slub=];p
0
no ciekawie:P
0
wygląda jak muminek:P haha za dobry to ty ibra nie jesteś:Pstrata eto'o no szkoda :P
0
fontas ,cuenca,montoya adriano :)no i pasuje:)szkoda że teźo:P nie ma=]
0
szkoda że mecz tak późno bo jutro do szkoły ale mecz ważniejszy:)Vamos=]
0
no juz wole torresa wypożyczyć:P
0
musisz mieć na 'n' sportklub ja jakoś mam :)posukaj i oglądaj mecz:)
0
zdjęcie alvesa z ronaldo to sobie na tapete ustawie:]
0
Imonkey dobrze mówisz :)popieram
0
przez przypadek to on ma takie oczy:);p
0
chciałbym mieć takiego brata:)jak fabregas:)
0
Hleba trzeba czytać sprzedać go chociaż grosze wpadną:)
0
szkoda że tak późno te spotkania barcy na ale i tak będę oglądał:)
0
pamiętny :) Villa w akcji z całą drużyną :)
0
no bo ma kontuzje:(
0
0-1 dla barcy iniesta strzelił w samo okienko tego się nie zapomina:)
0
ja to zdjęcie ustawie sobie jako tło pulpitu:)haha super fota:)
0
turboruchacz masz racje to przez niego taki jest real i zawodnicy on prowokuje on ich namawia do brutalnej gry ale najgorzej koszą z barcą:/ nie nawidze murinho
0
no skład pasuje ale alexis nawet na rezerwie jest ale lepiej niech nie wchodzi szkoda żeby znów miał kontuzje:) :D no powodzonka będę oglądał:P
0
xavi6 dobry składzik mam nadzieję że taki wyjdzie
0
chłopaki mam pytanko cz jest do kupienia koszulka barcy ale z długim rękawem prosze o pomoc chciałbym kupić:)
0
a ja mam sprawdzian z niemca musze iść:( dlaczego a tak planowałem nie iść
0
skąd wiesz
0
Alexsis i Cesk fenomeni jak i cała drużyna ale dalej nie wiem czy grał ronaldo bo go nie widziałem haha żaet słaby był i udowodnił że może grać tylko ze słabszymi zespołami:) pozdro :)
0
musicie popatrzeć na zagraniczne może gdzieś będzie ale ja mam canal+ :) Vamos:)Barca
0
no i mam cyfra + :)
0
nie wie ktoś gdzie będą transmisje