0

oto nasza potęga ,nasza pasja

0

0

no dziwne copa del rey zawsze leci na sportklub nie rozumiem waszej postawy;p

0

piqe i shakira biorą slub=];p

0

no ciekawie:P

0

wygląda jak muminek:P haha za dobry to ty ibra nie jesteś:Pstrata eto'o no szkoda :P

0

fontas ,cuenca,montoya adriano :)no i pasuje:)szkoda że teźo:P nie ma=]

0

szkoda że mecz tak późno bo jutro do szkoły ale mecz ważniejszy:)Vamos=]

0

no juz wole torresa wypożyczyć:P

0

musisz mieć na 'n' sportklub ja jakoś mam :)posukaj i oglądaj mecz:)

0

zdjęcie alvesa z ronaldo to sobie na tapete ustawie:]

0

Imonkey dobrze mówisz :)popieram

0

przez przypadek to on ma takie oczy:);p

0

chciałbym mieć takiego brata:)jak fabregas:)

0

Hleba trzeba czytać sprzedać go chociaż grosze wpadną:)

0

szkoda że tak późno te spotkania barcy na ale i tak będę oglądał:)

0

pamiętny :) Villa w akcji z całą drużyną :)

0

no bo ma kontuzje:(

0

0-1 dla barcy iniesta strzelił w samo okienko tego się nie zapomina:)

0

ja to zdjęcie ustawie sobie jako tło pulpitu:)haha super fota:)

0

turboruchacz masz racje to przez niego taki jest real i zawodnicy on prowokuje on ich namawia do brutalnej gry ale najgorzej koszą z barcą:/ nie nawidze murinho

0

no skład pasuje ale alexis nawet na rezerwie jest ale lepiej niech nie wchodzi szkoda żeby znów miał kontuzje:) :D no powodzonka będę oglądał:P

0

xavi6 dobry składzik mam nadzieję że taki wyjdzie

0

chłopaki mam pytanko cz jest do kupienia koszulka barcy ale z długim rękawem prosze o pomoc chciałbym kupić:)

0

a ja mam sprawdzian z niemca musze iść:( dlaczego a tak planowałem nie iść

0

skąd wiesz

0

Alexsis i Cesk fenomeni jak i cała drużyna ale dalej nie wiem czy grał ronaldo bo go nie widziałem haha żaet słaby był i udowodnił że może grać tylko ze słabszymi zespołami:) pozdro :)

0

musicie popatrzeć na zagraniczne może gdzieś będzie ale ja mam canal+ :) Vamos:)Barca

0

no i mam cyfra + :)

0

nie wie ktoś gdzie będą transmisje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?