f00lstress
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
Königshütte, Oberschlesien
4 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
aż łza się w oku kręci, widząc...
granatowo-bordowe trykoty, nie uświnione katarską kapustą
2
@Rysiu
Nie, Jose Mourinho nie ma brata bliźniaka !
całe zamieszanie wokół jego osoby, spowodowane było umieszczeniem krótkiego filmiku na youtube, z gościem łudząco do niego podobnym :)
2
gumiaki czy kozaki... jeden pieron :)
2
zakozaczyli :)
2
grali wysoko ?
Bukareszt położony jest na wysokości 60-90 m n.p.m.
2
BTW,
destro, żółta !
...szykuje się jakiś ban ?
2
cieszynka Pedro, ®
"ciemno wszędzie..."
...pewnie skubany "wieszcz" przesiaduje tu na stronie nocami i minusuje "poprawność merytoryczną" polskiego Barcelonismo :)
...no chyba, że z Niego taki "Dziad"
2
'wymiotować" to bardziej "zadbane" słowo :)
2
magiczne :D
dzieciak będzie miał pamiatkę do końca życia :)
...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu :D
2
bohater wieczoru :)
2
Corazón Culé !
Barcelona Sempre Amunt !
2
narazie pozwólmy cieszyć się "el Capi" swą córeczką Manuelą :)
2
w styczniu skończył 19
2
Pacheco - Carvajal, Sergi Gómez, Amat, Bernat - Saúl, Sergi Roberto, Rubén Pardo - Isco - Morata, Muniain
2
nawet pod takim artykułem potrafisz zasiać ferment :|
2
Źródło: Bild/Sport
zapewne tekst tłumaczony :)
2
przecież Guardiola zanim został trenerem Barcy B, grał jeszcze 5 lat jako piłkarz (Brescia, AS Roma, Al-Ahli)
2
mama śniadania do szkoły zapomniała przyszykować ?
2
...do zdrowia :)