2

teatr groteska...

2

AS Monaco

2

rozumiem, iż masz na myśli "trenera" Lucien Muller'a, który w latach 60-tych prowadził Blaugranę!

2

Laurent Blanc,
mistrz Francji i ćwierćfinalista Champions League z Bordeaux, zapewne przyszły mistrz z PSG, poza tym grał przez sezon w Blaugranie (Puchar Zdobywców Pucharów '97)... dla mnie w tym momencie najlepszy kandydat!
...szkoda, że nie do wyjęcia z Paryża

2

szlaban na komputer i słodycze

2

a ja pozdrawiam Maćka z Klanu
Martynka

2

Xavi skończył się na "Roots" wraz z odejściem Max'a Cavalery

2

mistrz Europy z reprezentacją Hiszpanii ('64)
jako jedyny hiszpan jest laureatem Złotej Piłki ('60, France Football)
...dodam, iż Alfredo di Stefano był Argentyńczykiem reprezentującym barwy la Furia Roja!

2

dla mnie Tom Henning Ovrebo :)

2

Jego pytanie raczej skierowane jest do użytkowników tego serwisu!
zawodnikiem meczu według redakcji, został Pique

2

Bartomeu: "Chcemy, żeby Tata został do 2016 roku" (20.02.2014)
Didac Lee: "Potrzebujemy trenera najwyższej klasy" (9.03.2014)
...z cyklu: mętna konsekwencja :)
tako rzecze Faus(tyna)

2

op­ty­mis­ta nig­dy nie widzi bu­ta, dopóki nie dos­ta­nie ko­pa w yaya :)

2

napisałem o tym poniżej :)

2

Rozgrywki Pucharu Anglii są toczone tzw. systemem knock-out, tj. która drużyna przegra mecz, to odpada. W razie remisu mecz zostaje powtórzony, tyle że na stadionie gościa pierwszego starcia.
Taki system ma miejsce aż do starć półfinałowych. Te, podobnie jak finał, rozgrywane są na słynnym Wembley i w razie remisu zawodnicy muszą rozegrać dogrywkę i ewentualnie rzuty karne.

2

Wigan ma szanse obronić ten tytuł

2

*możemy
sin rencores :)

2

a ja właśnie w tej puszce pandory, jak to błyskotliwie ująłeś, widzę jeno smycz i kaganiec... kto nad kim domki buduje i kto pod kim dołki kopie?
zgadzam się w 100% odnośnie Neymar'a... On jeszcze pokaże w granatowo-bordowych barwach, na co tak naprawdę go stać! Alexis?, wstrzymuję się póki co, z osądem, mając oczywiście w pamięci jego poprzednie sezony, jak i z drugiej strony, bądź co bądź, obiecującą jesienną rundę!
...według mnie, cały ten ambaras tkwi w zupełnie innej przestrzeni!

w przysłowiowym i podręcznikowym "betonie" :)

2

poza tym, zapewne pamiętasz kolejny sezon, ten zwycięski po sześciu latach Gaspart'owej posuchy...
Deco, Giuly, Eto'o... dwóch pierwszych biło się przecież w kilka miesięcy wstecz w finale Champion League!
a jakie role, te trzy postacie odegrały właśnie w tamtym pamiętnym sezonie?
chyba nie muszę przypominać!
...gdzie w tym momencie jest Nasz trener, jako "asekurancki" element zarządu Blaugrany ???

2

sojerrrr,
nie chcę w tym miejscu negować kompetencji Martino!
ale wrócimy do pierwszego sezonu Rijkaard'a (2003-04)
był to trener, który znał realia europejskiej piłki (i jako piłkarz - Ajax, AC Milan i jako trener - reprezentacja Oranje)... trener, który w pierwszym półroczy gry doznał sromotnej porażki na la Rosaleda z Malagą 5:1, ten sam trener, który który w kolejnym półroczu odrobił kilkunastopunktową stratę do Królewskich (przypomnę, że tamten sezon zakończyliśmy na 2-im miejscu przed los Blancos)

2

tak 1:3
po 2 bramkach ze spalonego i niesłusznym karnym

2

a kto niby ma wylać ten kubeł wody ?
człowiek-musztarda ?
...z tego co mi wiadomo, jego moce są nadwyraz przereklamowane :)

sojerrrr, pisałem Ci kiedyś, że dla Martino, Barça to za wysokie progi a pierwszy mecz z Manchester City, był w moim przekonaniu bardziej klęską Obywateli aniżeli wiktorią Blaugrany!

2

ekztrakt,
zgadzam się z Tobą!
nie chciałem by mój koment został potraktowany jako zaczepka bądź forma usprawiedliwienia dla naszego "wielmożnego" zarządu, co to, to nie!
jednak, jak to zwykle bywa, kij ma dwa końce...
a w przypadku Davida Villi, zarząd postanowił pójść mu na rękę...
ot, taka przyjacielska? przysługa

2

kibicom czy piłkarzom ?

2

sprzedaż Davida Villi to także oszczędność 7,5 mln € wynagrodzenia za sezon

2

Xavi dzisiaj na murawie stał w korkach i pewnie stąd ta frustracja

2

zawodnika a przede wszystkim człowieka i rodzica!
Ánimo Andrés!

2

Don,
rozdział pt. "holenderska kolonia" w Blaugranie, miał poniekąd 2 oblicza!
z jednej strony okres dwuletniej dominacji w La Liga (kadencja Van Gaal'a), kiedy fundament drużyny tworzyli takie postacie jak choćby Kluivert czy bliźniacy De Boer, z dugiej zaś przesyt filozofii "futbolu totalnego" i jego upadek...
takie nazwiska jak Bogarde, Reiziger, Zenden czy nawet Overmars, w naszej bogatej historii piłkarskich sław, nie zajmują elitarnych pozycji!
Oczywiście, że w pewnym sensie, Barca miała swój renesans za sprawą mistera Rijkaard'a i jego 2 rodaków, Cocu i Van Bronckhorst... ale to już temat na inną opowiastkę

2

Bayern rozegrał o 3 spotkania mniej

2

pora przerzucić się na słone paluszki :D

2

jedna porażka w dwumeczu, czyli w 180-ciu minutach ma większy oddźwięk, aniżeli jedna porażka na 38 meczy !
czy zatem porażki, dajmy na to z Bilbao, Valencią czy RSSS, możnaby na równi traktować z porażką w fazie pucharowej Champions League ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?