2

koniecznie! stawiam na Tolka Banana! a jakie Wy macie typy?

3

joke of the day! jakby VV nie doznał kontuzji, z dużym prawdopodobieństwem zdobylibyśmy Campeonato i Copa del Rey!

3

za tydzień Barbórka więc dzień jak znalazł

4

dostanie gorzką czekoladę z Wedla i słone paluszki z Lajkonika ...taka dieta antywymiotna

2

sorka! to miał być samodzielny post! btw, tak już w temacie, to był to koniec lat 90, Van Gaal i jego holenderska kolonia. Wspomina mi się meczyk z tamtego okresu, również z the Blues, na Camp Nou (5:1 po dogrywce), kiedy Holender puścił babola Tore Andre Flo

4

Abidal i jego czerwona kartka w meczu na Stamford Bridge z Chelsea... kto by pomyślał, że po bramce Essiena na 1:0 i w dziesiątkę, Nasza Blada Twarz da Nam tak upragniony finał CL!

3

Decimy? z tego co mi wiadomo, Blaugrana ma w tej chwili 4 puchary na koncie!

2

a BPL jest pod egidą CONCACAF? ...niby co James zdziałał w tychże europejskich pucharach UEFA w barwach Monaco?

2

City? Pies im mordę lizał! odegrali marny koncert na własne życzenie w dwumeczu z CSKA i mam nadzieję, że kwestię awansu z 2-ego miejsca do fazy pucharowej jak i mniej prestiżowej, wiosennej kwalifikacji do LE, rozstrzygną dzisiaj między innymi, choć kto wie, czy nie przede wszystkim, Bawarczycy! BTW, ściskać kciuki to mam zamiar jak i "psi obowiązek" dzisiaj za Arka Milika i jego Ajax!

2

Zubi na zajączka, 20 lat temu dostał czterośladem po dupie... Prosty rachunek na dzisiaj: 20/4 ...manita, czyli przyłowiowy liść na na dowidzenia!

2

o tej prawidłowej...
...tak by nie wyjść na błazna po wiadomościach!

2

...zasłużone i uczciwe!

"edit" rządzi... jak zamek na piasku Playa de la Barceloneta

2

dla mnie jest to mecz ostatniej szansy (bądź jednej z ostatnich) dla Martino...
...nie oczekuję przekonywującego zwycięstwa, wynik równie dobrze mógłby być kontaktowy, na styku (byleby 3-pkt)
... liczę natomiast na zniwelowanie działania "detalu detali", zwycięstwo

2

zabawne, że większość minusów pod takimi "kontrowersyją czcionką pisaną" news'ami wędruję na konto prawdziwych kibiców blaugrany...
...jeno stopą przydepnąć pościel, by za okno, wiosennym przeciągiem nie została porwana!

2

Alexis/Neymar/Pedro:
wóz albo przewóz...
raz pod wozem raz nad wozem...
baba z wozu koniom lżej...

...na troje babka wróżyła :)

2

tyle, że nasz tercet, z marketingowgo punktu widzenia jest tylko (aż nadto?)...
...promocja? nie mnie oceniać...

2

...może któregoś dnia, przyśni Ci się królewicz na granatowo-bordowym rumaku...
na przyszłość i przed snem: zainwestu w witaminy!

2

*Copa del Oro

2

jedni o tym mówią głośno inni zaś widocznie zachowują to dla siebie...
...ot, kolejna przedmeczowa "intryga", do której nie przywiązywałbym większej uwagi

2

mocne... jak wykrochmalone skarpetki

2

Copa del Rey w '76

2

Squadra Azzurra czterokrotnie święciła triumf na Mundialu!

2

faktycznie, mój błąd

2

to jest ostatnie losowanie w tej edycji Champions League

2

można,
meczyki.pl

2

nie ma bata!
będzie komplet pkt po Naszej stronie !!!

0

2

a chuj ci w dupę jebany cwelu !!!
RAPORTUJ !!!

2

i nigdy się nie dowiesz... biała mendo

2

Minkowsky.
dupa wołowa i przysłowiowa...
...nie minusujcie,
żal pierdole ripostą zapodać !!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?