f00lstress
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
Königshütte, Oberschlesien
4 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
koniecznie! stawiam na Tolka Banana! a jakie Wy macie typy?
3
joke of the day! jakby VV nie doznał kontuzji, z dużym prawdopodobieństwem zdobylibyśmy Campeonato i Copa del Rey!
3
za tydzień Barbórka więc dzień jak znalazł
4
dostanie gorzką czekoladę z Wedla i słone paluszki z Lajkonika ...taka dieta antywymiotna
2
sorka! to miał być samodzielny post! btw, tak już w temacie, to był to koniec lat 90, Van Gaal i jego holenderska kolonia. Wspomina mi się meczyk z tamtego okresu, również z the Blues, na Camp Nou (5:1 po dogrywce), kiedy Holender puścił babola Tore Andre Flo
4
Abidal i jego czerwona kartka w meczu na Stamford Bridge z Chelsea... kto by pomyślał, że po bramce Essiena na 1:0 i w dziesiątkę, Nasza Blada Twarz da Nam tak upragniony finał CL!
3
Decimy? z tego co mi wiadomo, Blaugrana ma w tej chwili 4 puchary na koncie!
2
a BPL jest pod egidą CONCACAF? ...niby co James zdziałał w tychże europejskich pucharach UEFA w barwach Monaco?
2
City? Pies im mordę lizał! odegrali marny koncert na własne życzenie w dwumeczu z CSKA i mam nadzieję, że kwestię awansu z 2-ego miejsca do fazy pucharowej jak i mniej prestiżowej, wiosennej kwalifikacji do LE, rozstrzygną dzisiaj między innymi, choć kto wie, czy nie przede wszystkim, Bawarczycy! BTW, ściskać kciuki to mam zamiar jak i "psi obowiązek" dzisiaj za Arka Milika i jego Ajax!
2
Zubi na zajączka, 20 lat temu dostał czterośladem po dupie... Prosty rachunek na dzisiaj: 20/4 ...manita, czyli przyłowiowy liść na na dowidzenia!
2
o tej prawidłowej...
...tak by nie wyjść na błazna po wiadomościach!
2
...zasłużone i uczciwe!
"edit" rządzi... jak zamek na piasku Playa de la Barceloneta
2
dla mnie jest to mecz ostatniej szansy (bądź jednej z ostatnich) dla Martino...
...nie oczekuję przekonywującego zwycięstwa, wynik równie dobrze mógłby być kontaktowy, na styku (byleby 3-pkt)
... liczę natomiast na zniwelowanie działania "detalu detali", zwycięstwo
2
zabawne, że większość minusów pod takimi "kontrowersyją czcionką pisaną" news'ami wędruję na konto prawdziwych kibiców blaugrany...
...jeno stopą przydepnąć pościel, by za okno, wiosennym przeciągiem nie została porwana!
2
Alexis/Neymar/Pedro:
wóz albo przewóz...
raz pod wozem raz nad wozem...
baba z wozu koniom lżej...
...na troje babka wróżyła :)
2
tyle, że nasz tercet, z marketingowgo punktu widzenia jest tylko (aż nadto?)...
...promocja? nie mnie oceniać...
2
...może któregoś dnia, przyśni Ci się królewicz na granatowo-bordowym rumaku...
na przyszłość i przed snem: zainwestu w witaminy!
2
*Copa del Oro
2
jedni o tym mówią głośno inni zaś widocznie zachowują to dla siebie...
...ot, kolejna przedmeczowa "intryga", do której nie przywiązywałbym większej uwagi
2
mocne... jak wykrochmalone skarpetki
2
Copa del Rey w '76
2
Squadra Azzurra czterokrotnie święciła triumf na Mundialu!
2
faktycznie, mój błąd
2
to jest ostatnie losowanie w tej edycji Champions League
2
można,
meczyki.pl
2
nie ma bata!
będzie komplet pkt po Naszej stronie !!!
0
2
a chuj ci w dupę jebany cwelu !!!
RAPORTUJ !!!
2
i nigdy się nie dowiesz... biała mendo
2
Minkowsky.
dupa wołowa i przysłowiowa...
...nie minusujcie,
żal pierdole ripostą zapodać !!!