0

Nie napisałem, że świat się zawali. Nie odwracam się plecami, w poniedziałek włączę telewizor, który od 6 lat włączam tylko jak leci mecz i będę oglądał, ale nie wierzę w remontadę, bo to zbyt duża strata, a zdenerwowany jestem na błędy w obronie. Nie wolno tracić nam 4 bramki na mecz, bo MSN nie będzie ich co mecz strzelało 5. Muszą poprawić swoją postawę. Jeśli Barca wzniesie puchar to będę w szoku, ale takie cuda zdarzają się raz na 20 lat.

0

Powiem ci tylko tyle, że jesteś człowiekiem niespełna rozumu i nie będę z kimś takim więcej dyskutował. A w odrobienie wyniku nie wierzę, bo myślę, nie jestem jakimś chorym optymistą. Nie komentuj więcej moich wpisów KACPERKU, zapamiętam sobie twój nick.

0

Nigdy też nie napisałem, NIGDY żeby zwolnić Luisa Enrique, nawet teraz, a większość użytkowników robi to średnio 3-4 razy podczas jednego meczu, więc przeproś mnie.

0

Przejrzyj coś więcej niż ostatnie 4 komentarze, a dopiero potem pisz, że CIĄGLE powtarzam KUR.... CIĄGLE ich krytykuję. Zrób to teraz poczytaj stare wpisy, możesz też ze starego konta ''fcbarca veb'' wróć tu i mnie przeproś za to, że jestem kibicem sukcesu. Jakbym był kibicem sukcesu to w 2007 byłbym już za inną drużyną, zastanów się trochę. Krytykować też trzeba, bo to co grają teraz i w sezonie przygotowawaczym to paranoja, ale na sezon przygotowawaczy i 5-4 z Sevillą przymknąłem jeszcze oko.

0

człowieku ja jestem jednym z nielicznych, którzy zawsze bronili Pedro i dali od początku szansę Mathieu, a ty śmiesz mnie oceniać po 3 komentarzach, w których skrytykowałem drużynę za to, że stracili 8 bramek w dwóch ostatnich meczach ze średniakami? Kibicuję tej drużynie 10 lat i były już gorsze czasy, ale mam prawo być krytyczny wobec drużyny, która straciła 8 bramek. Nie będę głaskał Alveska, który zawinił dwie bramki wczoraj, a teraz gada jak zwykle, że są najlepsi i odrobią, na CN mecz będzie pewnie bez walki i co?

0

kibic sukcesu? Pochwal się od kiedy kibicujesz Barcelonie

0

tak...z Bayernem też mieliście dać z siebie wszystko, a prawie byście znowu dostali 0:4, skończyło się na 0:3.

1

Już się zaczyna...ludzie nie odrobimy 4:0, rewanż będzie bez walki, nie wierzcie w obiecanki jakiś Alvesów

1

Alves to niech się po wczorajszym nie wypowiada, zawalił dwa gole.

0

Komentarz usunięty

0

Arsenal przegrał z Milanem 0-4 później wygrali 3-0 do dogrywki zabrakło mało. Arsenal < FCB, ACM > Bilbao

1

Człowieku tracimy po 4 bramki ze średniakami, tak mie można

4

Jak można kurwa tracić po 4 bramki ze średniakami? Z Realem by z 8-0 było ku.r..

0

Nie wierze w co widzę...

0

może się domyśla?

Moonlight ciesz się, że 5:4, bo jakby tak było 4:5 to dopiero by było niedowierzanie

2

Liga hiszpańska jest najlepsza na świecie :) 5 drużyn w LM, które będą w stanie dojść do 1/8, a argumenty, że są tu takie drużyny jak Rayo czy Las Palmas i dlatego to nie jest lepsza liga od BPL są śmieszne, bo liczy się czołówka tabeli, a nie ogon. To czołówka później reprezentuje daną ligę w Europie, a dwa ostatnie SPE Real-Sevilla, FCB-Sevilla, brak angielskiej drużyny w ćwierćfinałach LM i LE pokazuje jak ostatnio ''mocna'' jest BPL. W czasach gdy w półfinałach LM grały 3 drużyny z Anglii wtedy wiadomo BPL nie miało sobie równych, ale sodówka im odbiła, teraz są tacy co mówią, że BPL jest ważniejsza od LM.

2

Trzeba było zdobyć jeszcze dwie bramki, albo jedną i wygrać w karnych to byście otrzymali nagrodę :) czy zasłużoną? Suarez strzelił prawidłową bramkę, więc niekoniecznie. To, że odrobi się 3 bramki i doprowadzi do remisu to nie znaczy, że przeciwnik rozłoży już nogi, bo za taką gonitwę się należy.

0

można nawet powiedzieć, że 6

2

Ja tam mam jeszcze nadzieję, że nie odejdzie :(

1

i co hejterzy? Pedro w najważniejszych momentach nie zawodzi dał nam wiele ważnych bramek w GD, w finale LM, z PSG, i 2x w SPE

0

kurde to już tyle lat, dzięki za przypomnienie, bo z 5 lat temu ostatnio to oglądałem :D

0

jak ktoś zna odpowiedź na moje pytanie to zajmie im to kilka sekund

0

kiedyś leciały na polsacie jak jeszcze robiłeś w pieluchy, a telewizji nie oglądam od 6 lat chyba, że jakiś meczy leci, więc nie orientuję się co dokładnie teraz jaka stacja pokazuje

0

jakie artykuły człowieku? ostatnio nie czytam artykułów, bo nie mam na to czasu, pracuję, a nie się opie**** jak ty, a czas wolny wolę przeznaczyć w wakacje na co innego niż czytanie artykułów

1

Jest ten mecz może w TVP/Polsacie czy trzeba w internecie oglądać?

0

''mało tego! teraz już wychodzi dużo na plus''

0

był ktoś kto narzekał na Bravo? :o Ja się cholernie cieszyłem, że Bravo będzie u nas grał, ponieważ ter Stegena uznawałem za bardzo niepewnego bramkarza

31

Nigdy bym się takiego transferu nie spodziewał, ale powodzenia Arda.

3

Messi ma obywatelstwo hiszpańskie, ale wybrał Argentynę. Pewnie jakby wiedział co się będzie działo w przyszłości to i tak by wybrał Argentynę, a pisamki po nim cisną, cisnąć to można właśnie takich ludzi jak Diego Costa

0

No właśnie, ale jak zwykle pisamki zwalą winę zawsze na największe gwiazdy reprezentacji choćbym nie wiem jak grali. Portugalia przegrywa= wina Ronaldo, Polska przegrywa= wina Lewandowskiego. Teraz jak Polska lepiej gra, a Lewy nadal nie strzela wielu bramek( bramki z półamatorami każdy może strzelać) to nagle Lewandowski świetnie gra i wiele daje reprezentacji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?