Nie napisałem, że świat się zawali. Nie odwracam się plecami, w poniedziałek włączę telewizor, który od 6 lat włączam tylko jak leci mecz i będę oglądał, ale nie wierzę w remontadę, bo to zbyt duża strata, a zdenerwowany jestem na błędy w obronie. Nie wolno tracić nam 4 bramki na mecz, bo MSN nie będzie ich co mecz strzelało 5. Muszą poprawić swoją postawę. Jeśli Barca wzniesie puchar to będę w szoku, ale takie cuda zdarzają się raz na 20 lat.
Powiem ci tylko tyle, że jesteś człowiekiem niespełna rozumu i nie będę z kimś takim więcej dyskutował. A w odrobienie wyniku nie wierzę, bo myślę, nie jestem jakimś chorym optymistą. Nie komentuj więcej moich wpisów KACPERKU, zapamiętam sobie twój nick.
Nigdy też nie napisałem, NIGDY żeby zwolnić Luisa Enrique, nawet teraz, a większość użytkowników robi to średnio 3-4 razy podczas jednego meczu, więc przeproś mnie.
Przejrzyj coś więcej niż ostatnie 4 komentarze, a dopiero potem pisz, że CIĄGLE powtarzam KUR.... CIĄGLE ich krytykuję. Zrób to teraz poczytaj stare wpisy, możesz też ze starego konta ''fcbarca veb'' wróć tu i mnie przeproś za to, że jestem kibicem sukcesu. Jakbym był kibicem sukcesu to w 2007 byłbym już za inną drużyną, zastanów się trochę. Krytykować też trzeba, bo to co grają teraz i w sezonie przygotowawaczym to paranoja, ale na sezon przygotowawaczy i 5-4 z Sevillą przymknąłem jeszcze oko.
człowieku ja jestem jednym z nielicznych, którzy zawsze bronili Pedro i dali od początku szansę Mathieu, a ty śmiesz mnie oceniać po 3 komentarzach, w których skrytykowałem drużynę za to, że stracili 8 bramek w dwóch ostatnich meczach ze średniakami? Kibicuję tej drużynie 10 lat i były już gorsze czasy, ale mam prawo być krytyczny wobec drużyny, która straciła 8 bramek. Nie będę głaskał Alveska, który zawinił dwie bramki wczoraj, a teraz gada jak zwykle, że są najlepsi i odrobią, na CN mecz będzie pewnie bez walki i co?
Liga hiszpańska jest najlepsza na świecie :) 5 drużyn w LM, które będą w stanie dojść do 1/8, a argumenty, że są tu takie drużyny jak Rayo czy Las Palmas i dlatego to nie jest lepsza liga od BPL są śmieszne, bo liczy się czołówka tabeli, a nie ogon. To czołówka później reprezentuje daną ligę w Europie, a dwa ostatnie SPE Real-Sevilla, FCB-Sevilla, brak angielskiej drużyny w ćwierćfinałach LM i LE pokazuje jak ostatnio ''mocna'' jest BPL. W czasach gdy w półfinałach LM grały 3 drużyny z Anglii wtedy wiadomo BPL nie miało sobie równych, ale sodówka im odbiła, teraz są tacy co mówią, że BPL jest ważniejsza od LM.
Trzeba było zdobyć jeszcze dwie bramki, albo jedną i wygrać w karnych to byście otrzymali nagrodę :) czy zasłużoną? Suarez strzelił prawidłową bramkę, więc niekoniecznie. To, że odrobi się 3 bramki i doprowadzi do remisu to nie znaczy, że przeciwnik rozłoży już nogi, bo za taką gonitwę się należy.
kiedyś leciały na polsacie jak jeszcze robiłeś w pieluchy, a telewizji nie oglądam od 6 lat chyba, że jakiś meczy leci, więc nie orientuję się co dokładnie teraz jaka stacja pokazuje
jakie artykuły człowieku? ostatnio nie czytam artykułów, bo nie mam na to czasu, pracuję, a nie się opie**** jak ty, a czas wolny wolę przeznaczyć w wakacje na co innego niż czytanie artykułów
był ktoś kto narzekał na Bravo? :o Ja się cholernie cieszyłem, że Bravo będzie u nas grał, ponieważ ter Stegena uznawałem za bardzo niepewnego bramkarza
Messi ma obywatelstwo hiszpańskie, ale wybrał Argentynę. Pewnie jakby wiedział co się będzie działo w przyszłości to i tak by wybrał Argentynę, a pisamki po nim cisną, cisnąć to można właśnie takich ludzi jak Diego Costa
No właśnie, ale jak zwykle pisamki zwalą winę zawsze na największe gwiazdy reprezentacji choćbym nie wiem jak grali. Portugalia przegrywa= wina Ronaldo, Polska przegrywa= wina Lewandowskiego. Teraz jak Polska lepiej gra, a Lewy nadal nie strzela wielu bramek( bramki z półamatorami każdy może strzelać) to nagle Lewandowski świetnie gra i wiele daje reprezentacji.
0
Nie napisałem, że świat się zawali. Nie odwracam się plecami, w poniedziałek włączę telewizor, który od 6 lat włączam tylko jak leci mecz i będę oglądał, ale nie wierzę w remontadę, bo to zbyt duża strata, a zdenerwowany jestem na błędy w obronie. Nie wolno tracić nam 4 bramki na mecz, bo MSN nie będzie ich co mecz strzelało 5. Muszą poprawić swoją postawę. Jeśli Barca wzniesie puchar to będę w szoku, ale takie cuda zdarzają się raz na 20 lat.
0
Powiem ci tylko tyle, że jesteś człowiekiem niespełna rozumu i nie będę z kimś takim więcej dyskutował. A w odrobienie wyniku nie wierzę, bo myślę, nie jestem jakimś chorym optymistą. Nie komentuj więcej moich wpisów KACPERKU, zapamiętam sobie twój nick.
0
Nigdy też nie napisałem, NIGDY żeby zwolnić Luisa Enrique, nawet teraz, a większość użytkowników robi to średnio 3-4 razy podczas jednego meczu, więc przeproś mnie.
0
Przejrzyj coś więcej niż ostatnie 4 komentarze, a dopiero potem pisz, że CIĄGLE powtarzam KUR.... CIĄGLE ich krytykuję. Zrób to teraz poczytaj stare wpisy, możesz też ze starego konta ''fcbarca veb'' wróć tu i mnie przeproś za to, że jestem kibicem sukcesu. Jakbym był kibicem sukcesu to w 2007 byłbym już za inną drużyną, zastanów się trochę. Krytykować też trzeba, bo to co grają teraz i w sezonie przygotowawaczym to paranoja, ale na sezon przygotowawaczy i 5-4 z Sevillą przymknąłem jeszcze oko.
0
człowieku ja jestem jednym z nielicznych, którzy zawsze bronili Pedro i dali od początku szansę Mathieu, a ty śmiesz mnie oceniać po 3 komentarzach, w których skrytykowałem drużynę za to, że stracili 8 bramek w dwóch ostatnich meczach ze średniakami? Kibicuję tej drużynie 10 lat i były już gorsze czasy, ale mam prawo być krytyczny wobec drużyny, która straciła 8 bramek. Nie będę głaskał Alveska, który zawinił dwie bramki wczoraj, a teraz gada jak zwykle, że są najlepsi i odrobią, na CN mecz będzie pewnie bez walki i co?
0
kibic sukcesu? Pochwal się od kiedy kibicujesz Barcelonie
0
tak...z Bayernem też mieliście dać z siebie wszystko, a prawie byście znowu dostali 0:4, skończyło się na 0:3.
1
Już się zaczyna...ludzie nie odrobimy 4:0, rewanż będzie bez walki, nie wierzcie w obiecanki jakiś Alvesów
1
Alves to niech się po wczorajszym nie wypowiada, zawalił dwa gole.
0
Komentarz usunięty
0
Arsenal przegrał z Milanem 0-4 później wygrali 3-0 do dogrywki zabrakło mało. Arsenal < FCB, ACM > Bilbao
1
Człowieku tracimy po 4 bramki ze średniakami, tak mie można
4
Jak można kurwa tracić po 4 bramki ze średniakami? Z Realem by z 8-0 było ku.r..
0
Nie wierze w co widzę...
0
może się domyśla?
Moonlight ciesz się, że 5:4, bo jakby tak było 4:5 to dopiero by było niedowierzanie
2
Liga hiszpańska jest najlepsza na świecie :) 5 drużyn w LM, które będą w stanie dojść do 1/8, a argumenty, że są tu takie drużyny jak Rayo czy Las Palmas i dlatego to nie jest lepsza liga od BPL są śmieszne, bo liczy się czołówka tabeli, a nie ogon. To czołówka później reprezentuje daną ligę w Europie, a dwa ostatnie SPE Real-Sevilla, FCB-Sevilla, brak angielskiej drużyny w ćwierćfinałach LM i LE pokazuje jak ostatnio ''mocna'' jest BPL. W czasach gdy w półfinałach LM grały 3 drużyny z Anglii wtedy wiadomo BPL nie miało sobie równych, ale sodówka im odbiła, teraz są tacy co mówią, że BPL jest ważniejsza od LM.
2
Trzeba było zdobyć jeszcze dwie bramki, albo jedną i wygrać w karnych to byście otrzymali nagrodę :) czy zasłużoną? Suarez strzelił prawidłową bramkę, więc niekoniecznie. To, że odrobi się 3 bramki i doprowadzi do remisu to nie znaczy, że przeciwnik rozłoży już nogi, bo za taką gonitwę się należy.
0
można nawet powiedzieć, że 6
2
Ja tam mam jeszcze nadzieję, że nie odejdzie :(
1
i co hejterzy? Pedro w najważniejszych momentach nie zawodzi dał nam wiele ważnych bramek w GD, w finale LM, z PSG, i 2x w SPE
0
kurde to już tyle lat, dzięki za przypomnienie, bo z 5 lat temu ostatnio to oglądałem :D
0
jak ktoś zna odpowiedź na moje pytanie to zajmie im to kilka sekund
0
kiedyś leciały na polsacie jak jeszcze robiłeś w pieluchy, a telewizji nie oglądam od 6 lat chyba, że jakiś meczy leci, więc nie orientuję się co dokładnie teraz jaka stacja pokazuje
0
jakie artykuły człowieku? ostatnio nie czytam artykułów, bo nie mam na to czasu, pracuję, a nie się opie**** jak ty, a czas wolny wolę przeznaczyć w wakacje na co innego niż czytanie artykułów
1
Jest ten mecz może w TVP/Polsacie czy trzeba w internecie oglądać?
0
''mało tego! teraz już wychodzi dużo na plus''
0
był ktoś kto narzekał na Bravo? :o Ja się cholernie cieszyłem, że Bravo będzie u nas grał, ponieważ ter Stegena uznawałem za bardzo niepewnego bramkarza
31
Nigdy bym się takiego transferu nie spodziewał, ale powodzenia Arda.
3
Messi ma obywatelstwo hiszpańskie, ale wybrał Argentynę. Pewnie jakby wiedział co się będzie działo w przyszłości to i tak by wybrał Argentynę, a pisamki po nim cisną, cisnąć to można właśnie takich ludzi jak Diego Costa
0
No właśnie, ale jak zwykle pisamki zwalą winę zawsze na największe gwiazdy reprezentacji choćbym nie wiem jak grali. Portugalia przegrywa= wina Ronaldo, Polska przegrywa= wina Lewandowskiego. Teraz jak Polska lepiej gra, a Lewy nadal nie strzela wielu bramek( bramki z półamatorami każdy może strzelać) to nagle Lewandowski świetnie gra i wiele daje reprezentacji.