przecież napisałem, że i dla mojej kochanej Barcelony też to może być niesprawiedliwe, więc najlepiej by było rozegrać wszystkie mecze bez żadnych szopek
No w 37 i 38 kolejce zdobywają 6 pkt co potwierdziło już dawno Getafe i Espanyol. ''w szatni wolą, aby to Real został mistrzem'' mimo wszystko chcę aby wszystkie kolejki odbyły się w terminie
To jakiś żart. Jak skończy się po 36 kolejkach to będzie niesprawiedliwe dla Realu, bo oni grali 2x z AM, a jak zostaną rozegrane w czasie Copa America to pozdro, co my zrobimy bez Neymara, Messiego, Alvesa, Mascherano itd? Nie mówiąc o tym, że Real w 37 i 38 już ma 3pkt, bo Espanyol i Getafe otwarcie zapowiedziały, że oddadzą im punkty, cytuję: ,,w szatni wolą, aby to Real zdobył mistrzostwo'' i jeszcze te zamieszanie z CdR + wybicie z rytmu meczowego przed ewentualnym finałem LM. To jakaś parodia co się dzieje.
1
Real ma swoje 5 minut
0
zjedz go zjedz go zjedz go
0
następny z avatarem z Quebo, pozdro
7
przecież tu jest podobnie...
0
Sevilla ich goni, fajnie by było jednak jakby Sevilla weszła z LE i byśmy mieli 5 drużyn w przyszłym sezonie i pokazali co La Liga potrafi w Europie
10
kurde jeszcze 30 minut, walczyć Valencia gracie o LM!!
0
4 mecze do końca :( z finałem LM 5 :( tak czy inaczej wszystkie trzeba wygrać
0
nie wiem jak wy, ale właśnie zapadam się ze wstydu pod ziemię
1
ale mają maszynę CR7
0
co chwila? jakoś w ostatnich 2 sezonach wielu sukcesów nie było
0
lol też słucham Que, ale zdziwiło mnie, że masz go w ulubionych zawodnikach, ale widać, że jesteś spiętym sajkofanem
0
na nic nie narzekam :) trochę dystansu chyba, że należysz do tych co kibicują FCB później
6
Widzę już gimbaza zapomniała jak Pedro sadził bramki w sezonie 2010/11, achh wtedy pewnie nie byli za FCB
2
kocham tego skurczybyka i mam nadzieję, że zostanie do końca kariery w FCB wielki Pedro Pedrito
0
nie no lepiej go wpuścić na Velę przy stanie 1-0 gdzie każdy mecz jest finałem
0
te drużyny już powiedziały, że się podłożą Realowi, więc ostatnia nadzieja w Valencii
0
spytałem się, a ty na to ''jakiś problem?'' jak jakiś dres, inteligentne :d euforiaaaa
0
hahaha jak się spiął czyli widać, że od euforii xd
0
ulubiony zawodnik Quebonafide? serio? Ciekawe od kiedy go słuchasz
0
a skąd mamy wiedzieć? chyba nie ma na tej stronie jasnowidza
0
dobrze grał z Bayernem, brakowało skuteczności, ale tak to rozegrał dobry mecz i dał miejsce Messiemu i Neymarowi
0
hahahaha Illuminati confirmed
0
idź pan z tym gównem, jak się można tym jarać, na początku było śmieszne, ale jak wyszedł 4 teledysk to zaczęło się robić żałosne
0
też nie rozumiem, spytaj się tych których denerwował
0
To kogo denerwował Neymar?
0
przecież napisałem, że i dla mojej kochanej Barcelony też to może być niesprawiedliwe, więc najlepiej by było rozegrać wszystkie mecze bez żadnych szopek
9
ok mój błąd, ale tak czy inaczej bez Messiego i Neymara tracimy ogromną siłę w ofensywie
0
No w 37 i 38 kolejce zdobywają 6 pkt co potwierdziło już dawno Getafe i Espanyol. ''w szatni wolą, aby to Real został mistrzem'' mimo wszystko chcę aby wszystkie kolejki odbyły się w terminie
19
To jakiś żart. Jak skończy się po 36 kolejkach to będzie niesprawiedliwe dla Realu, bo oni grali 2x z AM, a jak zostaną rozegrane w czasie Copa America to pozdro, co my zrobimy bez Neymara, Messiego, Alvesa, Mascherano itd? Nie mówiąc o tym, że Real w 37 i 38 już ma 3pkt, bo Espanyol i Getafe otwarcie zapowiedziały, że oddadzą im punkty, cytuję: ,,w szatni wolą, aby to Real zdobył mistrzostwo'' i jeszcze te zamieszanie z CdR + wybicie z rytmu meczowego przed ewentualnym finałem LM. To jakaś parodia co się dzieje.
1
przy bezpiecznym wyniku można go wpuścić, powinno sie to zrobić