1

Real ma swoje 5 minut

0

zjedz go zjedz go zjedz go

0

następny z avatarem z Quebo, pozdro

7

przecież tu jest podobnie...

0

Sevilla ich goni, fajnie by było jednak jakby Sevilla weszła z LE i byśmy mieli 5 drużyn w przyszłym sezonie i pokazali co La Liga potrafi w Europie

10

kurde jeszcze 30 minut, walczyć Valencia gracie o LM!!

0

4 mecze do końca :( z finałem LM 5 :( tak czy inaczej wszystkie trzeba wygrać

0

nie wiem jak wy, ale właśnie zapadam się ze wstydu pod ziemię

1

ale mają maszynę CR7

0

co chwila? jakoś w ostatnich 2 sezonach wielu sukcesów nie było

0

lol też słucham Que, ale zdziwiło mnie, że masz go w ulubionych zawodnikach, ale widać, że jesteś spiętym sajkofanem

0

na nic nie narzekam :) trochę dystansu chyba, że należysz do tych co kibicują FCB później

6

Widzę już gimbaza zapomniała jak Pedro sadził bramki w sezonie 2010/11, achh wtedy pewnie nie byli za FCB

2

kocham tego skurczybyka i mam nadzieję, że zostanie do końca kariery w FCB wielki Pedro Pedrito

0

nie no lepiej go wpuścić na Velę przy stanie 1-0 gdzie każdy mecz jest finałem

0

te drużyny już powiedziały, że się podłożą Realowi, więc ostatnia nadzieja w Valencii

0

spytałem się, a ty na to ''jakiś problem?'' jak jakiś dres, inteligentne :d euforiaaaa

0

hahaha jak się spiął czyli widać, że od euforii xd

0

ulubiony zawodnik Quebonafide? serio? Ciekawe od kiedy go słuchasz

0

a skąd mamy wiedzieć? chyba nie ma na tej stronie jasnowidza

0

dobrze grał z Bayernem, brakowało skuteczności, ale tak to rozegrał dobry mecz i dał miejsce Messiemu i Neymarowi

0

hahahaha Illuminati confirmed

0

idź pan z tym gównem, jak się można tym jarać, na początku było śmieszne, ale jak wyszedł 4 teledysk to zaczęło się robić żałosne

0

też nie rozumiem, spytaj się tych których denerwował

0

To kogo denerwował Neymar?

0

przecież napisałem, że i dla mojej kochanej Barcelony też to może być niesprawiedliwe, więc najlepiej by było rozegrać wszystkie mecze bez żadnych szopek

9

ok mój błąd, ale tak czy inaczej bez Messiego i Neymara tracimy ogromną siłę w ofensywie

0

No w 37 i 38 kolejce zdobywają 6 pkt co potwierdziło już dawno Getafe i Espanyol. ''w szatni wolą, aby to Real został mistrzem'' mimo wszystko chcę aby wszystkie kolejki odbyły się w terminie

19

To jakiś żart. Jak skończy się po 36 kolejkach to będzie niesprawiedliwe dla Realu, bo oni grali 2x z AM, a jak zostaną rozegrane w czasie Copa America to pozdro, co my zrobimy bez Neymara, Messiego, Alvesa, Mascherano itd? Nie mówiąc o tym, że Real w 37 i 38 już ma 3pkt, bo Espanyol i Getafe otwarcie zapowiedziały, że oddadzą im punkty, cytuję: ,,w szatni wolą, aby to Real zdobył mistrzostwo'' i jeszcze te zamieszanie z CdR + wybicie z rytmu meczowego przed ewentualnym finałem LM. To jakaś parodia co się dzieje.

1

przy bezpiecznym wyniku można go wpuścić, powinno sie to zrobić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?