3

Pożegnanie Xaviego, a ci tu relacjonują mecz Realu...

1

no i nie mogę popłakałem się

5

Xavi radość i łzy z powodu rozstania z Barcą

0

Luis Enrique xD Nigdy nie napisałem, żeby go zwolnić i jestem teraz dumny

0

Neymar po dupach tylko klepie

0

Alves goni syna Messiego!

6

cieszą się jakby wygrali ligę :) fajnie popatrzeć na radość jak się utrzymali, ale oczywiście dzieci się spinają, bo 2 nic nie warte pkt mniej będziemy mieli na koniec

0

jak są sukcesy to jakiś tam doping jest, ale i tak jak na tyle miejsc na stadionie to kiepsko

3

Tak ludzie spisek illuminati itp. Bayern i Chelsea też sprzedali ostatnie mecze

4

co powiedzieć o Bayernie :D

0

niesamowici piłkarze, a Deco to mój ulubiony piłkarz ze wszystkich, szkoda, że R10 nie grał na jego pożegnaniu, a i tak odszedł z tego zasranego AM

0

a tak macie racje przecież finał na CN jest :) licze na duet Iniesta-Xavi

0

Nie może się pogodzić, że to ostatni raz Xaviego na CN :(

15

typo liczył na sanitariuszki, a tu kolega z drużyny podbiegł

0

Deportivo plan genialny

0

masakra jaki rzut wolni i jeszcze kartka? łokieć nie przedłużył ciała tylko je zasłonił normalna reakcja i normalny sędzia nie karze

0

myślałem, że odda strzał i strzeli xd

0

hahah jaki zaciesz xD brawo Verma!

0

ktoś się uśmiechnął po wolnym Xaviego?

0

też się uśmiechnąłem po wolnym Xaviego :)

4

Vermalen król życia w Arsenalu grał lata i dostawał 4 miejsce, a w FCB spędził rok z lekarkami i ma szansę na tryplet xD

0

kto słucha quebokonfident?

0

niby dlaczego odebrali bramkę Messiemu?

4

Vermalen chociaż jeden mecz zagra z legendą- Xavim

6

ale farta ma ten kontuzjowany, 3 panie się nad nim pochylały

0

proszę o link jak ktoś ma

0

da ktoś link? szukam i znalazłem w takiej jakoś jak kalkulator, nie wymagam dużo , ale tam serio nic nie widać same pixele

0

a jak przegrasz to coś jej robisz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?