Użytkownik zbanowany
23 maja 2015, 20:56
3
Pożegnanie Xaviego, a ci tu relacjonują mecz Realu...
23 maja 2015, 20:51
1
no i nie mogę popłakałem się
23 maja 2015, 20:34
5
Xavi radość i łzy z powodu rozstania z Barcą
23 maja 2015, 20:32
0
Luis Enrique xD Nigdy nie napisałem, żeby go zwolnić i jestem teraz dumny
23 maja 2015, 20:31
Neymar po dupach tylko klepie
23 maja 2015, 20:29
pamiętacie? https://www.google.pl/search?q=messi+thiago&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=-8ZgVePlLYGVsgGk7YHYAg&ved=0CAcQ_AUoAQ&biw=1920&bih=969#imgrc=f9QFirLu1bwcDM%253A%3BB-P_-s4bVqFhoM%3Bhttp%253A%252F%252Fheavyeditorial.files.wordpress.com%252F2014%252F06%252Ffact-512.jpg%253Fquality%253D65%2526strip%253Dall%2526w%253D780%3Bhttp%253A%252F%252Fheavy.com%252Fsports%252F2014%252F06%252Flionel-messi-son-wag-antonella-roccuzzo-thiago-argentina-world-cup-barcelona%252F%3B640%3B426
23 maja 2015, 20:26
Alves goni syna Messiego!
23 maja 2015, 20:22
6
cieszą się jakby wygrali ligę :) fajnie popatrzeć na radość jak się utrzymali, ale oczywiście dzieci się spinają, bo 2 nic nie warte pkt mniej będziemy mieli na koniec
23 maja 2015, 20:18
jak są sukcesy to jakiś tam doping jest, ale i tak jak na tyle miejsc na stadionie to kiepsko
23 maja 2015, 20:17
Tak ludzie spisek illuminati itp. Bayern i Chelsea też sprzedali ostatnie mecze
23 maja 2015, 20:16
4
co powiedzieć o Bayernie :D
23 maja 2015, 20:15
niesamowici piłkarze, a Deco to mój ulubiony piłkarz ze wszystkich, szkoda, że R10 nie grał na jego pożegnaniu, a i tak odszedł z tego zasranego AM
23 maja 2015, 20:13
a tak macie racje przecież finał na CN jest :) licze na duet Iniesta-Xavi
23 maja 2015, 20:12
Nie może się pogodzić, że to ostatni raz Xaviego na CN :(
23 maja 2015, 20:04
15
typo liczył na sanitariuszki, a tu kolega z drużyny podbiegł
23 maja 2015, 20:02
Deportivo plan genialny
23 maja 2015, 20:01
masakra jaki rzut wolni i jeszcze kartka? łokieć nie przedłużył ciała tylko je zasłonił normalna reakcja i normalny sędzia nie karze
23 maja 2015, 19:50
myślałem, że odda strzał i strzeli xd
23 maja 2015, 19:48
hahah jaki zaciesz xD brawo Verma!
23 maja 2015, 19:46
ktoś się uśmiechnął po wolnym Xaviego?
23 maja 2015, 19:44
też się uśmiechnąłem po wolnym Xaviego :)
23 maja 2015, 19:29
http://1mecz.pl/viewpage.php?page_id=16
Vermalen król życia w Arsenalu grał lata i dostawał 4 miejsce, a w FCB spędził rok z lekarkami i ma szansę na tryplet xD
23 maja 2015, 19:26
kto słucha quebokonfident?
23 maja 2015, 19:20
niby dlaczego odebrali bramkę Messiemu?
23 maja 2015, 19:19
Vermalen chociaż jeden mecz zagra z legendą- Xavim
23 maja 2015, 19:08
ale farta ma ten kontuzjowany, 3 panie się nad nim pochylały
23 maja 2015, 19:07
proszę o link jak ktoś ma
23 maja 2015, 19:02
da ktoś link? szukam i znalazłem w takiej jakoś jak kalkulator, nie wymagam dużo , ale tam serio nic nie widać same pixele
23 maja 2015, 18:56
a jak przegrasz to coś jej robisz?
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
3
Pożegnanie Xaviego, a ci tu relacjonują mecz Realu...
1
no i nie mogę popłakałem się
5
Xavi radość i łzy z powodu rozstania z Barcą
0
Luis Enrique xD Nigdy nie napisałem, żeby go zwolnić i jestem teraz dumny
0
Neymar po dupach tylko klepie
0
pamiętacie? https://www.google.pl/search?q=messi+thiago&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=-8ZgVePlLYGVsgGk7YHYAg&ved=0CAcQ_AUoAQ&biw=1920&bih=969#imgrc=f9QFirLu1bwcDM%253A%3BB-P_-s4bVqFhoM%3Bhttp%253A%252F%252Fheavyeditorial.files.wordpress.com%252F2014%252F06%252Ffact-512.jpg%253Fquality%253D65%2526strip%253Dall%2526w%253D780%3Bhttp%253A%252F%252Fheavy.com%252Fsports%252F2014%252F06%252Flionel-messi-son-wag-antonella-roccuzzo-thiago-argentina-world-cup-barcelona%252F%3B640%3B426
0
Alves goni syna Messiego!
6
cieszą się jakby wygrali ligę :) fajnie popatrzeć na radość jak się utrzymali, ale oczywiście dzieci się spinają, bo 2 nic nie warte pkt mniej będziemy mieli na koniec
0
jak są sukcesy to jakiś tam doping jest, ale i tak jak na tyle miejsc na stadionie to kiepsko
3
Tak ludzie spisek illuminati itp. Bayern i Chelsea też sprzedali ostatnie mecze
4
co powiedzieć o Bayernie :D
0
niesamowici piłkarze, a Deco to mój ulubiony piłkarz ze wszystkich, szkoda, że R10 nie grał na jego pożegnaniu, a i tak odszedł z tego zasranego AM
0
a tak macie racje przecież finał na CN jest :) licze na duet Iniesta-Xavi
0
Nie może się pogodzić, że to ostatni raz Xaviego na CN :(
15
typo liczył na sanitariuszki, a tu kolega z drużyny podbiegł
0
Deportivo plan genialny
0
masakra jaki rzut wolni i jeszcze kartka? łokieć nie przedłużył ciała tylko je zasłonił normalna reakcja i normalny sędzia nie karze
0
myślałem, że odda strzał i strzeli xd
0
hahah jaki zaciesz xD brawo Verma!
0
ktoś się uśmiechnął po wolnym Xaviego?
0
też się uśmiechnąłem po wolnym Xaviego :)
0
http://1mecz.pl/viewpage.php?page_id=16
4
Vermalen król życia w Arsenalu grał lata i dostawał 4 miejsce, a w FCB spędził rok z lekarkami i ma szansę na tryplet xD
0
kto słucha quebokonfident?
0
niby dlaczego odebrali bramkę Messiemu?
4
Vermalen chociaż jeden mecz zagra z legendą- Xavim
6
ale farta ma ten kontuzjowany, 3 panie się nad nim pochylały
0
proszę o link jak ktoś ma
0
da ktoś link? szukam i znalazłem w takiej jakoś jak kalkulator, nie wymagam dużo , ale tam serio nic nie widać same pixele
0
a jak przegrasz to coś jej robisz?