@Objectivo Bardzo brutalne wejście? Przecież on go tylko dotknął i przetarł. Chyba, że piłkarze Realu są tak delikatni że dotknięcie może urwać im nogę XD
@Kgorecki2500 Ja z kolei nigdy nie przeszedłem fabuły w GTA. Robiłem tylko jak największą masakrę i po prostu się wygłupiałem ;) Ale jak odpaliłem RDR2 to wciągnęło mnie po uszy być może dlatego, że uwielbiam XIX-wieczny klimat i te wszystkie dopracowane przez Rockstar szczegóły
@zmiter912576 Uwielbiam takie odpowiedzi które nic nie wnoszą. Przecież w Anglii jest mnóstwo rzeczy do zobaczenia choćby dobrze zachowane zamki i bogate muzea. Poza tym jak pyta się o ten kraj to chyba jest jasne, że nie nastawia się na pogodę 30°+ jak na jakieś Majorce.
@Miszak Straszne. Przecież sport zawsze miał związek z polityką. Wszystkie dyktatury i autorytaryzmy wycierały sobie twarz sukcesami sportowymi, więc nie rozumiem czemu komuś przeszkadza wspieranie strony poszkodowanej przez rosyjską inwazję. Tak się przyczepiłeś do Igi jakby conajmniej ukraiński hymn śpiewała i wychodziła z tamtejszymi dziećmi na kort XD
28 kwietnia 1916 roku w Renazzo di Cento przyszedł na świat Ferruccio Lamborghini założyciel znanej wszystkim marki aut sportowych i luksusowych. Jakie są wasze ulubione modele tej marki? U mnie ze starych: Countach i Espada, a z nowych: Huracan i Urus.
0
@Objectivo Bardzo brutalne wejście? Przecież on go tylko dotknął i przetarł. Chyba, że piłkarze Realu są tak delikatni że dotknięcie może urwać im nogę XD
3
@zodiak_10 Tak zwana torpeda. Pamiętam jak móĵ Dziadek z zaskoczenia mi tak na basenie robił. Nie cierpiałem tego :)
2
https://zapodaj.net/ca0db756b7b61.jpg.html
Barca ma sztamę z GSW
6
@Kgorecki2500 Ja z kolei nigdy nie przeszedłem fabuły w GTA. Robiłem tylko jak największą masakrę i po prostu się wygłupiałem ;) Ale jak odpaliłem RDR2 to wciągnęło mnie po uszy być może dlatego, że uwielbiam XIX-wieczny klimat i te wszystkie dopracowane przez Rockstar szczegóły
0
@Sulimo i szybki eurowpierdziel? :)
0
@Janas11224 Sędzia będzie już powoli sięgał po gwizdek, a on strzeli XD
1
Już myślałem że kontuzję złapał...
1
@zmiter912576 Uwielbiam takie odpowiedzi które nic nie wnoszą. Przecież w Anglii jest mnóstwo rzeczy do zobaczenia choćby dobrze zachowane zamki i bogate muzea. Poza tym jak pyta się o ten kraj to chyba jest jasne, że nie nastawia się na pogodę 30°+ jak na jakieś Majorce.
4
Dzisiaj po raz kolejny obejrzałem "Powrót do Przyszłości" i jaki to jest TOP. Ponadczasowa komedia :) Lubicie tą serię?
1
@Tom_Tom Może będzie z niego brazylijski Haaland :)
3
@bartas97 Spoko gdyby Pogoń wygrała Ekstraklasę też bym tak przeżywał :)
3
@Kondziubarca Pamiętam że srogo zaklnąłem po tym kornerze...
0
@Cotutajsiedzieje Przynajmniej on nie zawodzi w Tottenhamie
1
@Barwindg Oni tylko dają się Liverpoolowi wyszaleć i w drugiej połowie ich zadziobią. To wszystko jest zaplanowane XD
0
@Rust_Cohle Ale Liga Europy będzie na pewno nasza! :)
1
@Emhyr Też miałem takie przemyślenia ;)
0
@VegetaPolska Jak traci je Real to jest wspaniale!
1
@SteuerFreiMoney Widzę, że Ferrari daje ciała po całości ;)
1
@Miszak Straszne. Przecież sport zawsze miał związek z polityką. Wszystkie dyktatury i autorytaryzmy wycierały sobie twarz sukcesami sportowymi, więc nie rozumiem czemu komuś przeszkadza wspieranie strony poszkodowanej przez rosyjską inwazję. Tak się przyczepiłeś do Igi jakby conajmniej ukraiński hymn śpiewała i wychodziła z tamtejszymi dziećmi na kort XD
0
@Miszak Żałosny jesteś z tym przekręcaniem nazwiska. Odklejka bo wspiera zaatakowany kraj? Co takiego dziwnego zrobiła?
2
@Essos Leao, Rashford i Vini :)
0
@shahman Raper Balde
0
@ObiwanKenobi Ukraińcy mają też drona UJ-22, który ma podobno 800 km zasięgu
2
28 kwietnia 1916 roku w Renazzo di Cento przyszedł na świat Ferruccio Lamborghini założyciel znanej wszystkim marki aut sportowych i luksusowych. Jakie są wasze ulubione modele tej marki? U mnie ze starych: Countach i Espada, a z nowych: Huracan i Urus.
1
@Colon Od razu książka Hemingwaya "Stary człowiek i morze" mi się przypomina. Piękna ryba z tego marlina :)
1
@Kgorecki2500 A ile butelek piwa obalił :)
0
@Marcelinho99 Wtedy już out bo Barçy nie stać na kolejny spadek do LE
4
@MesQueUnClub96 Tym czasem w poniedziałek: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13044765#comment-13044772
Faktycznie nie piszesz o tym od wielu tygodni. Nie kompromisuj się Panie :)
0
@Nazio87 Powodzenia. Rozwal tam przeciwników! :)
0
@agaFCB Ale to była jedna akcja. Po drugiej nagle cała drużyna zaczęła zapierniczac