@GeneralXavi Francuzi słyną z "dynamicznych" akcji protestacyjnych więc już nikogo tam to nie dziwi. W jednym z odcinków specjalnych Grand Tour Clarkson, May i Hammond celnie to skomentowali i obśmiali ;)
@Kitek1640 Fawele to dzielnice biedy w Brazylii. Vinicius jest tak nazywany przez jego zachowanie podobne do tego prezentowanego przez tamtejszych ulicznych półgłówków
@Sulimo Poza tym Kiwior w ogóle nie ma rytmu meczowego i jest przyspawany do ławki w Arsenalu. Myślę, że duet Piątkowski-Dawidowicz o wiele lepiej by sobie poradził
@kamilos1214 Jutro powinno być lepiej, ale musisz uważać żeby nienaruszać rany. Ogólnie myślę, że jedna dawka jakiegoś przeciwbólowego ci nie zaszkodzi
@MesQueUnClub_87 Wiesz co teraz szybko sprawdziłem na GSM Arena i wygląda na to, że wcześniejsze generacje nie miały tego problemu. Standard UFS 4.0 jest dosyć nowy i słyszałem że Samsung nie produkuje jeszcze pamięci tego rodzaju o mniejszej pojemności. Może stąd taka decyzja, choć dla mnie jest to dosyć idiotyczne bo wprowadza w błąd.
@takisobiektos No możesz mieć rację. Za Southgate'a Anglia gra strasznie brzydko i pragmatycznie. Z kolei Włosi boją się kolejnej kompromitacji w stylu porażki z Macedonią która pozbawiła ich awansu dlatego będą ostrożni. Ale zawsze może wpaść jakiś farfocel i się drużyny otworzą na atak.
@MesQueUnClub_87 Pamięć UFS 4.0 jest 2x szybsza (zapis i odczyt) i bardziej energooszczędna. W codziennym użytkowaniu smartfona potężnej różnicy nie zauważysz, ale właśnie gdy będziesz chciał zgrać zdjęcia na dysk zewnętrzny lub na kompa to różnica jest :) A w ramach ciekawostki to w moim poprzednim Xiaomi problem był taki, że dali wówczas akceptowalną pamięć 2.1, ale port USB C był w wersji 2.0... Na szczęście Samsung nie oszczędzał i dał pełnoprawne USB C 3.2.
@FeriFcb W sumie wielkich różnic nie ma. S23+ jest po prostu większy, ma szybsze ładowanie i większą baterię. Ja brałem pod uwagę tylko podstawowy S23 bo zależało mi na w miarę lekkim i poręcznym urządzeniu. Wcześniej miałem Mi 9T Pro i był trochę za duży.
1
@tomek8756 Na 100% będą kwiatki. Jak ktoś ma tak radykalne poglądy to zawsze je gdzieś przemyci.
3
Komentarz usunięty
1
@GeneralXavi Francuzi słyną z "dynamicznych" akcji protestacyjnych więc już nikogo tam to nie dziwi. W jednym z odcinków specjalnych Grand Tour Clarkson, May i Hammond celnie to skomentowali i obśmiali ;)
4
@Kitek1640 Fawele to dzielnice biedy w Brazylii. Vinicius jest tak nazywany przez jego zachowanie podobne do tego prezentowanego przez tamtejszych ulicznych półgłówków
1
@barcanawieki i zainwestuje w dobry system przeciwwłamaniowy:)
0
@Sulimo Poza tym Kiwior w ogóle nie ma rytmu meczowego i jest przyspawany do ławki w Arsenalu. Myślę, że duet Piątkowski-Dawidowicz o wiele lepiej by sobie poradził
0
@Wiktoria13 https://footybite.to/soccer-streams-free
Tu znajdziesz. Ewentualnie jeśli masz VPN może ci TVP pójdzie jak ustawisz Polskę.
0
@Wiktoria13 sport.tvp.pl
1
@Faro Do boju białoczerwoni!
0
@kamilos1214 Jutro powinno być lepiej, ale musisz uważać żeby nienaruszać rany. Ogólnie myślę, że jedna dawka jakiegoś przeciwbólowego ci nie zaszkodzi
1
@kamilos1214 Nie przepisał ci żadnych proszków pbólowych?
3
@bartas97 Ta dekadę od razu...
0
@urbipl W końcu Paula ma coś pociągającego w sobie :)
0
Eksperci z LR! Jaki skład byście wystawili na mecz z Czechami będąc w skórze Santosza? :)
1
@Mario96w Po hiszpańsku debil to estupido, imbecil ;) Débil to słaby.
0
A czemu na Emiliano Martineza mówi się Dibu?
1
@HighestInTheRoom Niezłe, ale końcówkę zepsuła bujda o drapieżnikach polujących na silne osobniki.
0
@Hasszz Księga Ocalenia, Jestem Legendą, 12 małp, Ciche miejsce, Planeta Małp
0
@agaFCB Kuźwa akurat przed Der Klassikerem...
0
@FcPortoFan1999 Też odczuwam sympatię do Synów Albionu ;)
0
@FcPortoFan1999 i czerwo jeszcze
0
@Uukasz_93 Gra gdzieś w Argentynie w drużynie z drugiej połowy tabeli ;)
2
@MesQueUnClub_87 Tak, o to mi chodziło. A nie ma przypadkiem promocji, że tyle samo kosztują obie wersje?
3
@Deviler Chyba każdy z nas by tego chciał. Maszyna Santosa rozjeżdżająca polskie pseudodziennikarzyny :)
0
@MesQueUnClub_87 Wiesz co teraz szybko sprawdziłem na GSM Arena i wygląda na to, że wcześniejsze generacje nie miały tego problemu. Standard UFS 4.0 jest dosyć nowy i słyszałem że Samsung nie produkuje jeszcze pamięci tego rodzaju o mniejszej pojemności. Może stąd taka decyzja, choć dla mnie jest to dosyć idiotyczne bo wprowadza w błąd.
0
@takisobiektos No możesz mieć rację. Za Southgate'a Anglia gra strasznie brzydko i pragmatycznie. Z kolei Włosi boją się kolejnej kompromitacji w stylu porażki z Macedonią która pozbawiła ich awansu dlatego będą ostrożni. Ale zawsze może wpaść jakiś farfocel i się drużyny otworzą na atak.
1
@Lanosss Tak to on. Może przygotowują się na sprzedaż Ansu i przekazanie 10 Yamalowi? :)
2
@MesQueUnClub_87 Pamięć UFS 4.0 jest 2x szybsza (zapis i odczyt) i bardziej energooszczędna. W codziennym użytkowaniu smartfona potężnej różnicy nie zauważysz, ale właśnie gdy będziesz chciał zgrać zdjęcia na dysk zewnętrzny lub na kompa to różnica jest :) A w ramach ciekawostki to w moim poprzednim Xiaomi problem był taki, że dali wówczas akceptowalną pamięć 2.1, ale port USB C był w wersji 2.0... Na szczęście Samsung nie oszczędzał i dał pełnoprawne USB C 3.2.
1
@macio_944 @AbelKabel chodź jest dla Ciebie misja XD
0
@FeriFcb W sumie wielkich różnic nie ma. S23+ jest po prostu większy, ma szybsze ładowanie i większą baterię. Ja brałem pod uwagę tylko podstawowy S23 bo zależało mi na w miarę lekkim i poręcznym urządzeniu. Wcześniej miałem Mi 9T Pro i był trochę za duży.