1

@tomek8756 Na 100% będą kwiatki. Jak ktoś ma tak radykalne poglądy to zawsze je gdzieś przemyci.

3

Komentarz usunięty

1

@GeneralXavi Francuzi słyną z "dynamicznych" akcji protestacyjnych więc już nikogo tam to nie dziwi. W jednym z odcinków specjalnych Grand Tour Clarkson, May i Hammond celnie to skomentowali i obśmiali ;)

4

@Kitek1640 Fawele to dzielnice biedy w Brazylii. Vinicius jest tak nazywany przez jego zachowanie podobne do tego prezentowanego przez tamtejszych ulicznych półgłówków

1

@barcanawieki i zainwestuje w dobry system przeciwwłamaniowy:)

0

@Sulimo Poza tym Kiwior w ogóle nie ma rytmu meczowego i jest przyspawany do ławki w Arsenalu. Myślę, że duet Piątkowski-Dawidowicz o wiele lepiej by sobie poradził

0

@Wiktoria13 https://footybite.to/soccer-streams-free
Tu znajdziesz. Ewentualnie jeśli masz VPN może ci TVP pójdzie jak ustawisz Polskę.

0

@Wiktoria13 sport.tvp.pl

1

@Faro Do boju białoczerwoni!

0

@kamilos1214 Jutro powinno być lepiej, ale musisz uważać żeby nienaruszać rany. Ogólnie myślę, że jedna dawka jakiegoś przeciwbólowego ci nie zaszkodzi

1

@kamilos1214 Nie przepisał ci żadnych proszków pbólowych?

3

@bartas97 Ta dekadę od razu...

0

@urbipl W końcu Paula ma coś pociągającego w sobie :)

0

Eksperci z LR! Jaki skład byście wystawili na mecz z Czechami będąc w skórze Santosza? :)

1

@Mario96w Po hiszpańsku debil to estupido, imbecil ;) Débil to słaby.

0

A czemu na Emiliano Martineza mówi się Dibu?

1

@HighestInTheRoom Niezłe, ale końcówkę zepsuła bujda o drapieżnikach polujących na silne osobniki.

0

@Hasszz Księga Ocalenia, Jestem Legendą, 12 małp, Ciche miejsce, Planeta Małp

0

@agaFCB Kuźwa akurat przed Der Klassikerem...

0

@FcPortoFan1999 Też odczuwam sympatię do Synów Albionu ;)

0

@FcPortoFan1999 i czerwo jeszcze

0

@Uukasz_93 Gra gdzieś w Argentynie w drużynie z drugiej połowy tabeli ;)

2

@MesQueUnClub_87 Tak, o to mi chodziło. A nie ma przypadkiem promocji, że tyle samo kosztują obie wersje?

3

@Deviler Chyba każdy z nas by tego chciał. Maszyna Santosa rozjeżdżająca polskie pseudodziennikarzyny :)

0

@MesQueUnClub_87 Wiesz co teraz szybko sprawdziłem na GSM Arena i wygląda na to, że wcześniejsze generacje nie miały tego problemu. Standard UFS 4.0 jest dosyć nowy i słyszałem że Samsung nie produkuje jeszcze pamięci tego rodzaju o mniejszej pojemności. Może stąd taka decyzja, choć dla mnie jest to dosyć idiotyczne bo wprowadza w błąd.

0

@takisobiektos No możesz mieć rację. Za Southgate'a Anglia gra strasznie brzydko i pragmatycznie. Z kolei Włosi boją się kolejnej kompromitacji w stylu porażki z Macedonią która pozbawiła ich awansu dlatego będą ostrożni. Ale zawsze może wpaść jakiś farfocel i się drużyny otworzą na atak.

1

@Lanosss Tak to on. Może przygotowują się na sprzedaż Ansu i przekazanie 10 Yamalowi? :)

2

@MesQueUnClub_87 Pamięć UFS 4.0 jest 2x szybsza (zapis i odczyt) i bardziej energooszczędna. W codziennym użytkowaniu smartfona potężnej różnicy nie zauważysz, ale właśnie gdy będziesz chciał zgrać zdjęcia na dysk zewnętrzny lub na kompa to różnica jest :) A w ramach ciekawostki to w moim poprzednim Xiaomi problem był taki, że dali wówczas akceptowalną pamięć 2.1, ale port USB C był w wersji 2.0... Na szczęście Samsung nie oszczędzał i dał pełnoprawne USB C 3.2.

1

@macio_944 @AbelKabel chodź jest dla Ciebie misja XD

0

@FeriFcb W sumie wielkich różnic nie ma. S23+ jest po prostu większy, ma szybsze ładowanie i większą baterię. Ja brałem pod uwagę tylko podstawowy S23 bo zależało mi na w miarę lekkim i poręcznym urządzeniu. Wcześniej miałem Mi 9T Pro i był trochę za duży.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?