1

@michal26 Akurat samochody elektryczne mają mniej psujących się części. Silniki spalinowe mają w cholerę części które mogą się zepsuć, a do tego dochodzi skomplikowana skrzynia biegów i przeniesienie napędu. Tutaj dalej problem jest tylko z akumulatorami. Póki nie będzie 1000 KM, szybkiego ładowania, rozbudowanej inrastruktury i większego bezpieczeństwa elektryki nie będą mieć dobrej opini i sensu. Na szczęście są już coraz lepsze baterie stałe, a naukowcy pracują nad bateriami kwantowymi które mogą zrewolucjonizować świat. Recykling akumulatorów też już jest, ale potrzeba czasu na zwiększenie jego skali. Kontrowersyjny krwawy kobalt z Afryki też jest już możliwy do zastąpienia. Pożyjemy zobaczymy :)

1

@lucca87 Porto też sobie nieźle radzi. Wiem, że na razie są za burtą LM, ale to tylko 1:0 i w dodatku rewanż zagrają u siebie. Ogólnie klubu portugalskie mają dobry sezon w europejskich pucharach.

0

@Herato UEFA jest organizatorem Ligi Mistrzów :)

0

@takisobiektos Come on Spurs!

1

@Cygan BRC Boras i Żewłakow

0

@jedrek7000 Stresik jest :)

0

Tottenham ma taki wyrąbany stadion, jeden z najnowocześniejszych w Europie z własnym browarem, a gablota z trofeami dalej świeci pustkami. Mam nadzieję że kiedyś będą coś na nim celebrować oprócz kolejnej rocznicy założenia :)

2

@Firestone Neres?

1

Ktoś wie czy Heung-min Son może zagrać w meczu z Milanem?

0

@Luccas
https://artists.spotify.com/songwriter/2073PZgHAmHhu0jX5fDu5h" target="_blank" rel="nofollow">https://artists.spotify.com/songwriter/2073PZgHAmHhu0jX5fDu5h
Ktoś z takimi liczbami na pewno nie jest no-name'm.

1

@AFA90 Ja kibicuję im odkąd Ebi tam trafił :)

3

@AFA90 Ja jestem za BVB i mam nadzieję, że postawią się Londyńczykom.

1

@Lionel_Messi10 I będzie tak:

0

@Esteban_ W Fifie też fajnie by się grało, bo te kluby mają świetne akademie piłkarskie i mnóstwo talenciarzy

4

@Kluivert_P Wow robi wrażenie i wygląda bardzo apetycznie. Smacznego!

6

Choć wielbłądy kojarzą nam się głównie z pustynią to potrafią świetnie pływać :)



Oprócz tego dzięki wydajnym nerkom bez problemu mogą napić się słonej wody. W Omanie hodowcy wielbłądów trzymają je na pustyni, ale na parę miesięcy dla odmiany kierują je nad Morze Arabskie. Tam garbate zwierzaki mogą zażyć błotnych kąpieli i odpocząć od piasków pustyni.

1

@takisobiektos Włoskie i fińskie tak samo

2

@GeneralXavi Z legalnych źródeł masz na Cineman i Rakuten za 9,99 zł lub na Viaplay jeśli masz.
https://upflix.pl/film/zobacz/fury-2014
Ogólnie polecam Upflix, bo tam szybko można znaleźć dowolny film i info gdzie oglądać.

1

Ale się nie mogę doczekać wyjazdowego meczu naszej ukochanej reprezentacji z Czechami. Ciekawe co Ferdek wymyśli :)

2

@MesQueUnClub_87 Ja z kolei mam paru wariatów jeżdżących na motorach crossowych. Pomylili chyba rajd z podmiejskimi drogami...

0

@pt9 Chorzów należy do aglomeracji śląskiej tak jak Katowice, więc może z tego powodu apka pokazuje ci Katowice

9

Za 14 minut na TVP1 premierowy odcinek 135 serii teleturnieju 1z10 z legendarnym Tadeuszem Sznukiem ;)

0

@AmigoBlancos Rozkład jazdy znany? Jazda z Mierdami! :)

0

@Encore Ciekawe co by odpowiedział do kogo w Ekstraklasie by chciał przejść :)

0

Czy możecie polecić mi jakieś gry na Steam/GOG do pogrania lokalnie z kumplem lub na podzielonym ekranie? Pytałem wczoraj ale o nieodpowiedniej porze (w trakcie meczu) :)

0

@bartas97
- wtorek
- środa
- wpierdziel od Barçy
- żałoba po wpierdzielu od Barçy
I weeekeeeend, czyli zapijanie smutków :)

0

Możecie mi polecić jakieś gry na Steam/GOG do pogrania lokalnie z kumplem? Oczywiście oprócz tych oczywistych typu Fifa :)

1

@escarabajo Czyli Leszek ma duże szanse na awans do 1/4 finału?

0

Walka o Manchester United wciąż trwa. Oprócz oferty katarskiego następcy tronu szejka Jassima Bin Hammada Al Thani, w grze jest również propozycja od drugiego najbogatszego człowieka w UK prezesa chemicznego giganta INEOS Sir Jima Ratcliffe'a zagorzałego fana Czerwonych Diabłów.

0

@ShawnC Bo w Holandii prawa do LE mają ESPN i Talpa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?