10 stycznia 1863 roku otworzono metro londyńskie - pierwszą linię metra na świecie https://www.facebook.com/galileopolska/photos/a.425329687509615/8693614860681015/ Tunelami jeździły specjalne parowozy kondensacyjne, które mniej kopciły. Oprócz tego stworzyli szyby wentylacyjne żeby oddymić podziemia. Jednakże nie było to idealne rozwiązanie i w 1905 weszły elektryczne pociągi.
Na targach elektroniki użytkowej CES 2023 w Las Vegas BMW zaprezentowało auta z wyświetlaczami E Ink na karoserii. Dzięki temu można niemal dowolnie komponować wygląd auta (kolory, wzory itp.). Na razie tylko zbędny bajer, ale w przyszłości pojazdy będą mogły wyświetlać różne komunikaty.
@Medium Mam nadzieję, że trafi i zamknie Ci jadaczkę :) To młody perspektywiczny piłkarz i dobrze by było dla jego kariery żeby mógł się sprawdzić w lepszej lidze
@Deviler Żadna szanująca się i znana firma nie wyprodukuje czegoś takiego, więc smak na pewno nie powali. Ja piłem takiego z drobinkami złota i również nie polecam. Lepiej kupić coś lepszego bez tych bajerów.
0
10 stycznia 1863 roku otworzono metro londyńskie - pierwszą linię metra na świecie
https://www.facebook.com/galileopolska/photos/a.425329687509615/8693614860681015/
Tunelami jeździły specjalne parowozy kondensacyjne, które mniej kopciły. Oprócz tego stworzyli szyby wentylacyjne żeby oddymić podziemia. Jednakże nie było to idealne rozwiązanie i w 1905 weszły elektryczne pociągi.
6
@Kidd Maignan zaciera rączki :)
0
@MesQueUnClub_87 Przecież ostatni po lewej to Francis Ford Coppola :)
0
@Barca1992 Aaa faktycznie
0
@arsenallondyn0 Clinta Eastwooda i Jamesa Camerona :)
0
@arsenallondyn0 A ten ostatni po prawej jak się nazywa?
14
@fanbofan No niestety
6
@MrPGG Zawsze jestem ciekaw w co się ubierze :) Ostatnio był klimat lat 80-tych.
0
Na targach elektroniki użytkowej CES 2023 w Las Vegas BMW zaprezentowało auta z wyświetlaczami E Ink na karoserii. Dzięki temu można niemal dowolnie komponować wygląd auta (kolory, wzory itp.). Na razie tylko zbędny bajer, ale w przyszłości pojazdy będą mogły wyświetlać różne komunikaty.
3
@VegetaPolska Złuszczony naskórek, łój, resztki moczu i spermy :)
0
@Encore Fajna broda :)
3
Amerykański kaskader, kierowca rajdowy, biznesmen i założyciel organizacji Hoonigan Ken Block zginął w wypadku na skuterze śnieżnym. Z samochodami wykonywał wiele niebezpiecznych ewolucji z których wychodził cało, a zginął pod skuterem... Szkoda.
https://www.google.com/amp/s/autokult.pl/amp/ken-block-zginal-w-wypadku-na-skuterze-snieznym,6851505373342528a
0
@Muszynianka Wydaje mi się, że Eleven Sports będzie transmitować SPH
2
Nominuję @Danny Gaucho za wszelkiej maści statystyki, poczucie humoru oraz łysą glacę jednego z moich ulubionych aktorów Jasona Stathama :)
0
@Prorokk W którym sezonie?
3
@Medium Mam nadzieję, że trafi i zamknie Ci jadaczkę :) To młody perspektywiczny piłkarz i dobrze by było dla jego kariery żeby mógł się sprawdzić w lepszej lidze
2
Jak to możliwe, że RC Lens jest takie zaje*$#te? :)
1
A myślałem, że Conte doda Kogutom jaj a tu kaszana...
1
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12610226#comment-1261022
Zapraszam do udziału :)
1
Stwórzmy Sylwestrową Playlistę :) Moimi pierwszymi propozycjami są:
Blinding Lights - Weeknd
oraz Blue Monday - New Order
P.S. Disco Polo odpada
0
@Deviler Żadna szanująca się i znana firma nie wyprodukuje czegoś takiego, więc smak na pewno nie powali. Ja piłem takiego z drobinkami złota i również nie polecam. Lepiej kupić coś lepszego bez tych bajerów.
0
@brzucho Wybór innego polskiego trenera na stanowisko selekcjonera będzie kompromitacją...
0
@AFA90 G-Sync i FreeSync to coś innego, bo synchronizacja pionowa to stare rozwiązanie które obciążało kartę
1
@AFA90 Ja z 60 Hz przeszedłem na 165 Hz i też widać różnicę. Masz gsync lub freesync włączone? Bo nie wiem jak to działa do końca.
3
@kkbarca Berta, Angela, Gerda, Ursula ;)
0
https://www.facebook.com/fcbarcelona/posts/pfbid02MwvhEtorAT77zxEX2Lo2PNZ1PmvH1YZKELiEFcaPgQg6KZuJKuCkU2ZmAH6f5Vh1l
Laporta bawi się dronami ;)
0
https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2022-12-24/aresztowano-kontrowersyjnego-biskupa-prowadzil-wystawny-tryb-zycia/
To się nazywa bogactwo duchowe XD
P.S. to pastor
1
@Kapitan hawk Tylko MvG!
1
@Emhyr Wiesz Szachtar sporo traci przez wojnę na Ukrainie i chcą jak najwięcej wydębić
0
@VegetaPolska A wiesz że badziewny tatuaż odstraszy dziewczyny? :)