0

10 stycznia 1863 roku otworzono metro londyńskie - pierwszą linię metra na świecie
https://www.facebook.com/galileopolska/photos/a.425329687509615/8693614860681015/
Tunelami jeździły specjalne parowozy kondensacyjne, które mniej kopciły. Oprócz tego stworzyli szyby wentylacyjne żeby oddymić podziemia. Jednakże nie było to idealne rozwiązanie i w 1905 weszły elektryczne pociągi.

6

@Kidd Maignan zaciera rączki :)

0

@MesQueUnClub_87 Przecież ostatni po lewej to Francis Ford Coppola :)

0

@Barca1992 Aaa faktycznie

0

@arsenallondyn0 Clinta Eastwooda i Jamesa Camerona :)

0

@arsenallondyn0 A ten ostatni po prawej jak się nazywa?

14

@fanbofan No niestety

6

@MrPGG Zawsze jestem ciekaw w co się ubierze :) Ostatnio był klimat lat 80-tych.

0


Na targach elektroniki użytkowej CES 2023 w Las Vegas BMW zaprezentowało auta z wyświetlaczami E Ink na karoserii. Dzięki temu można niemal dowolnie komponować wygląd auta (kolory, wzory itp.). Na razie tylko zbędny bajer, ale w przyszłości pojazdy będą mogły wyświetlać różne komunikaty.

3

@VegetaPolska Złuszczony naskórek, łój, resztki moczu i spermy :)

0

@Encore Fajna broda :)

3

Amerykański kaskader, kierowca rajdowy, biznesmen i założyciel organizacji Hoonigan Ken Block zginął w wypadku na skuterze śnieżnym. Z samochodami wykonywał wiele niebezpiecznych ewolucji z których wychodził cało, a zginął pod skuterem... Szkoda.
https://www.google.com/amp/s/autokult.pl/amp/ken-block-zginal-w-wypadku-na-skuterze-snieznym,6851505373342528a

0

@Muszynianka Wydaje mi się, że Eleven Sports będzie transmitować SPH

2

Nominuję @Danny Gaucho za wszelkiej maści statystyki, poczucie humoru oraz łysą glacę jednego z moich ulubionych aktorów Jasona Stathama :)

0

@Prorokk W którym sezonie?

3

@Medium Mam nadzieję, że trafi i zamknie Ci jadaczkę :) To młody perspektywiczny piłkarz i dobrze by było dla jego kariery żeby mógł się sprawdzić w lepszej lidze

2

Jak to możliwe, że RC Lens jest takie zaje*$#te? :)

1

A myślałem, że Conte doda Kogutom jaj a tu kaszana...

1

1

Stwórzmy Sylwestrową Playlistę :) Moimi pierwszymi propozycjami są:
Blinding Lights - Weeknd


oraz Blue Monday - New Order

P.S. Disco Polo odpada

0

@Deviler Żadna szanująca się i znana firma nie wyprodukuje czegoś takiego, więc smak na pewno nie powali. Ja piłem takiego z drobinkami złota i również nie polecam. Lepiej kupić coś lepszego bez tych bajerów.

0

@brzucho Wybór innego polskiego trenera na stanowisko selekcjonera będzie kompromitacją...

0

@AFA90 G-Sync i FreeSync to coś innego, bo synchronizacja pionowa to stare rozwiązanie które obciążało kartę

1

@AFA90 Ja z 60 Hz przeszedłem na 165 Hz i też widać różnicę. Masz gsync lub freesync włączone? Bo nie wiem jak to działa do końca.

3

@kkbarca Berta, Angela, Gerda, Ursula ;)

1

@Kapitan hawk Tylko MvG!

1

@Emhyr Wiesz Szachtar sporo traci przez wojnę na Ukrainie i chcą jak najwięcej wydębić

0

@VegetaPolska A wiesz że badziewny tatuaż odstraszy dziewczyny? :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?