4 grudnia 2022, 00:16
3
@Comentateiro Jeszcze zapomniałeś o Szczęsnym robiącym za bramkarza i jedynego rozgrywającego, bo posyła lagi :)
2 grudnia 2022, 20:01
1
@JimMorrisonFCB Pełka i Maxi Kaz :)
2 grudnia 2022, 16:30
@MrPGG Tak to jest normalne. Powinno Ci przejść za parę godzin :)
2 grudnia 2022, 16:24
0
@MrPGG Zakrapiał tobie oczy?
29 listopada 2022, 12:04
@gumaz Równie dobrze może być tylko jego fanką i załatwili jej koszulkę z podpisem Gaviego. A oni od razu z romansem wyjeżdżają XD
28 listopada 2022, 11:56
2
@Comentateiro Spokojnie to tylko mecz z Kamerunem :)
26 listopada 2022, 15:02
@mientusek1407 https://zapodaj.net/38a12972fd0ff.jpg.htmlProszę bardzo
25 listopada 2022, 20:33
@against_modern_football Veri gud maj frjend :)
25 listopada 2022, 20:30
@Poversky1000 A o co z nim chodzi?
25 listopada 2022, 20:25
@kulek22 Grał nawet w ich reprezentacji
25 listopada 2022, 20:13
@FCBMati10 Czyli będzie podnieta Michalika po każdym zagraniu Amerykanów XD
25 listopada 2022, 20:05
@JohnnyBarca W końcu zmądrzał :)
25 listopada 2022, 16:42
@Pitinho Holandia - Ekwador raczej nudny nie będzie :)
24 listopada 2022, 14:22
@notte_amante Daegu
24 listopada 2022, 14:02
@Medium Albo nasz Raphinha :)
24 listopada 2022, 13:55
https://zapodaj.net/a82ff3fd2d1a3.jpg.htmlZebra Toffee :)
23 listopada 2022, 16:11
@FcBarcelonaFanMSN A spotkanie skomentuje Laskowski do spółki z Żewłakowem (niestety)
22 listopada 2022, 22:33
7
@PatrychoO Ryzykował czerwo na początku spotkania. Niezły byczek XD
22 listopada 2022, 16:31
@M3ssWithTheBest Wykrzyczał Borek z radości po 5 bramce dla Polski parafrazując Darka Szpakowskiego :)
22 listopada 2022, 16:08
@Janiama 3:1 dla Naszych ;D
22 listopada 2022, 13:48
@fcbarcafan19 To zautomatyzowany koreański pojazd amunicyjny K10 przekazujący pociski armatohaubicy K9 Thunder. Tutaj więcej ujęć:https://m.youtube.com/watch?t=69&v=4cBbAaqOCMo&feature=youtu.be
22 listopada 2022, 13:43
https://zapodaj.net/c43c5328f43bc.jpg.htmlCiekawe zdjęcie :)
21 listopada 2022, 18:22
@koksik2700 Bizon jak już :)
21 listopada 2022, 14:32
@Kamiloza91 Masz rację. Tam nie ma żadnego ŚO klasy światowej. Joe Gomez świetnie się zapowiadał, ale zaliczył mocny zjazd. Jeszcze jest Ben White który może grać na środku, ale u Artety częściej występuje na boku.
21 listopada 2022, 13:08
@agaFCB Może Ansu nie lubi dzielić się szczegółami swojego prywatnego życia z mediami?
20 listopada 2022, 21:59
@Michael24 Kibicuję: Anglia, Argentyna, Hiszpania, Dania i Korea PołudniowaKosy: Niemcy, Portugalia i Francja
19 listopada 2022, 22:35
Chce ktoś rozegrać sparing reprezentacjami w fifa 23?
19 listopada 2022, 18:29
https://fb.watch/gUOKYklYpl/Repka Argentyny ma swojego oficjalnego barbera. Gościu lata ze swoimi ulubieńcami i dba o ich zarost.
19 listopada 2022, 18:02
https://www.facebook.com/FujifilmPoland/photos/a.108618202518784/5636950056352210/Miasto o różnych porach dnia. Po prostu piękne zdjęcia ;)
18 listopada 2022, 17:14
@MESSIah16 Coś mnie zaćmiło :)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
3
@Comentateiro Jeszcze zapomniałeś o Szczęsnym robiącym za bramkarza i jedynego rozgrywającego, bo posyła lagi :)
1
@JimMorrisonFCB Pełka i Maxi Kaz :)
1
@MrPGG Tak to jest normalne. Powinno Ci przejść za parę godzin :)
0
@MrPGG Zakrapiał tobie oczy?
1
@gumaz Równie dobrze może być tylko jego fanką i załatwili jej koszulkę z podpisem Gaviego. A oni od razu z romansem wyjeżdżają XD
2
@Comentateiro Spokojnie to tylko mecz z Kamerunem :)
2
@mientusek1407 https://zapodaj.net/38a12972fd0ff.jpg.html
Proszę bardzo
0
@against_modern_football Veri gud maj frjend :)
0
@Poversky1000 A o co z nim chodzi?
2
@kulek22 Grał nawet w ich reprezentacji
1
@FCBMati10 Czyli będzie podnieta Michalika po każdym zagraniu Amerykanów XD
0
@JohnnyBarca W końcu zmądrzał :)
1
@Pitinho Holandia - Ekwador raczej nudny nie będzie :)
1
@notte_amante Daegu
1
@Medium Albo nasz Raphinha :)
3
https://zapodaj.net/a82ff3fd2d1a3.jpg.html
Zebra Toffee :)
0
@FcBarcelonaFanMSN A spotkanie skomentuje Laskowski do spółki z Żewłakowem (niestety)
7
@PatrychoO Ryzykował czerwo na początku spotkania. Niezły byczek XD
0
@M3ssWithTheBest Wykrzyczał Borek z radości po 5 bramce dla Polski parafrazując Darka Szpakowskiego :)
2
@Janiama 3:1 dla Naszych ;D
0
@fcbarcafan19 To zautomatyzowany koreański pojazd amunicyjny K10 przekazujący pociski armatohaubicy K9 Thunder. Tutaj więcej ujęć:
https://m.youtube.com/watch?t=69&v=4cBbAaqOCMo&feature=youtu.be
0
https://zapodaj.net/c43c5328f43bc.jpg.html
Ciekawe zdjęcie :)
0
@koksik2700 Bizon jak już :)
0
@Kamiloza91 Masz rację. Tam nie ma żadnego ŚO klasy światowej. Joe Gomez świetnie się zapowiadał, ale zaliczył mocny zjazd. Jeszcze jest Ben White który może grać na środku, ale u Artety częściej występuje na boku.
1
@agaFCB Może Ansu nie lubi dzielić się szczegółami swojego prywatnego życia z mediami?
0
@Michael24 Kibicuję: Anglia, Argentyna, Hiszpania, Dania i Korea Południowa
Kosy: Niemcy, Portugalia i Francja
0
Chce ktoś rozegrać sparing reprezentacjami w fifa 23?
2
https://fb.watch/gUOKYklYpl/
Repka Argentyny ma swojego oficjalnego barbera. Gościu lata ze swoimi ulubieńcami i dba o ich zarost.
2
https://www.facebook.com/FujifilmPoland/photos/a.108618202518784/5636950056352210/
Miasto o różnych porach dnia. Po prostu piękne zdjęcia ;)
1
@MESSIah16 Coś mnie zaćmiło :)