https://zapodaj.net/307a0244802ae.jpg.html Tylko takie piwko będzie dostępne na katarskich stadionach. Piwo na rynku zadebiutowało dwa lata temu. Jest to pierwsze piwo bezalkoholowe marki Budweiser. Krótko mówiąc zwykły "sikacz" :)
Piękne jest to nowe Ferrari Daytona SP3. Jest to nawiązanie do aut wyścigowych ze stajni "Czarnego Rumaka" z lat 60. (modele 330 P4, 350 Can-Am i 512 S). Za napęd tej piękności odpowiada wolnossący silnik V12 o pojemności 6,5 l o mocy 840 KM - najmocniejszy wolnossący silnik Ferrari w historii :)
@don'T.R.I.P.e Od lat DS4 Windows używam i mam najnowszą wersję. Problem jest tylko taki, że zrywa połączenie bluetooth, a w przypadku dwóch Dualshocków tak nie było.
Niedawno kupiłem kontroler Dualsense do PC i jestem zadowolony. Niestety myślałem, że jak przyjdzie kumpel to podłączę jeszcze Dualshock 4 i popykamy np. w Fifę. A tu klops, bo jak podłączę jednego to drugi włącza się na parę sekund i się odłącza od lapka. Dwa Dualshocki działały. Myślicie, że jak kupię drugiego Dualsense to będzie działać? Używał ktoś dwóch Dualsensów na kompie?
@Hosh Albo Ci idioci od Brauna z transparentami: "Stop ukrainizacji Polski" i "To nie nasza wojna". Dzień niepodległości a oni muszą uzewnętrzniać swoję śmieszne poglądy...
Dziewczyna w ramach żartów założyła konto na OnlyFans ze zdjęciami które w XIX wieku mogłyby zostać uznane za skandaliczne m.in. odkryte kostki. O dziwo nawet na portalu poświęconym sami wiecie czemu znajdują się ludzie chcący płacić za taki "historyczny" content.
Departament Sprawiedliwości Stanów Zjednoczonych na wniosek Narodowej Administracji Ruchu Drogowego (NHTSA) oraz Kalifornijskiego Departamentu ds. pojazdów motorowych wszczął dochodzenie w sprawie Tesli. Chodzi o serię wypadków/kolizji ciągnącą się od 2021 roku w czasie używania systemu "Full Self Driving". Producent miał zapewniać kierowców w niezawodności nowego systemu omijając krajowe przepisy zabraniające używania systemów jazdy autonomicznej (w instrukcji nawoływali żeby zachowywać czujność). Okazuje się, że FSD jeszcze trochę daleko do doskonałości i wymaga ludzkiej interwencji o czym niektórzy brutalnie się przekonali :) https://www.caranddriver.com/news/a41781263/tesla-us-criminal-investigation-full-self-driving/
2
https://www.facebook.com/FujifilmPoland/photos/a.108618202518784/5636950056352210/
Miasto o różnych porach dnia. Po prostu piękne zdjęcia ;)
1
@MESSIah16 Coś mnie zaćmiło :)
1
@AmigoBlancos Czemu piątego?
0
@bartekvisca Znalazłem info, że za 0,5 litra Bud Zero trzeba będzie zapłacić 30 Riali, czyli ok 8,24 $ lub 37,5 zł.
0
https://zapodaj.net/307a0244802ae.jpg.html
Tylko takie piwko będzie dostępne na katarskich stadionach. Piwo na rynku zadebiutowało dwa lata temu. Jest to pierwsze piwo bezalkoholowe marki Budweiser. Krótko mówiąc zwykły "sikacz" :)
0
@MrPGG Polska, Argentyna, Hiszpania, Anglia i Korea Południowa :)
0
@Colon Genialne! :)
1
@Coutinho007 Kagawa :)
1
https://fb.watch/gOcngpeSxK/
Ewolucja aut wyścigowych ze stajni Ferrari startujących w zawodach długodystansowych
0
@arasz1819 Pecunia non olet :)
1
@FcPortoFan1999 Ale Sporting Lizbona nie będzie zadowolony :)
2
https://www.auto-swiat.pl/wiadomosci/premiery/ferrari-daytona-sp3-nowa-ikona-w-gamie-wloskiego-producenta/ne9k447
Piękne jest to nowe Ferrari Daytona SP3. Jest to nawiązanie do aut wyścigowych ze stajni "Czarnego Rumaka" z lat 60. (modele 330 P4, 350 Can-Am i 512 S). Za napęd tej piękności odpowiada wolnossący silnik V12 o pojemności 6,5 l o mocy 840 KM - najmocniejszy wolnossący silnik Ferrari w historii :)
1
@MeS5i_99 Grałem Dualshockiem i Dualsense i wszystko hula.
1
@Demazo W końcu coś mu przeskoczyło XD
1
@Jarema2000 Niestety Dualshock dalej się rozłącza...
0
@Kamiloza91 Zalewski Glik Kiwior Cash :)
1
@don'T.R.I.P.e Od lat DS4 Windows używam i mam najnowszą wersję. Problem jest tylko taki, że zrywa połączenie bluetooth, a w przypadku dwóch Dualshocków tak nie było.
0
Niedawno kupiłem kontroler Dualsense do PC i jestem zadowolony. Niestety myślałem, że jak przyjdzie kumpel to podłączę jeszcze Dualshock 4 i popykamy np. w Fifę. A tu klops, bo jak podłączę jednego to drugi włącza się na parę sekund i się odłącza od lapka. Dwa Dualshocki działały. Myślicie, że jak kupię drugiego Dualsense to będzie działać? Używał ktoś dwóch Dualsensów na kompie?
20
@Hosh Albo Ci idioci od Brauna z transparentami: "Stop ukrainizacji Polski" i "To nie nasza wojna". Dzień niepodległości a oni muszą uzewnętrzniać swoję śmieszne poglądy...
1
@FCBparasiempre Jest Katalończykiem to w jego języku napisali :)
2
GTA w rzeczywistości :)
0
@ranger3120 Ciekawe dlaczego November? Year to dopiero byłoby wyzwanie XD
1
@P33ck Zaliczył również dobre występy w filmach: "Gold" oraz w "The Gentlemen" Guya Ritchie.
2
@Rust_Cohle Wybielaczem? :)
0
@marcin62 Też tego nie rozumiem i sam w życiu bym nie zapłacił za coś takiego. Ludzie są bardzo dziwni czasami...
1
Dziewczyna w ramach żartów założyła konto na OnlyFans ze zdjęciami które w XIX wieku mogłyby zostać uznane za skandaliczne m.in. odkryte kostki. O dziwo nawet na portalu poświęconym sami wiecie czemu znajdują się ludzie chcący płacić za taki "historyczny" content.
1
@PatrychoO Who needs Xavi?
0
Departament Sprawiedliwości Stanów Zjednoczonych na wniosek Narodowej Administracji Ruchu Drogowego (NHTSA) oraz Kalifornijskiego Departamentu ds. pojazdów motorowych wszczął dochodzenie w sprawie Tesli. Chodzi o serię wypadków/kolizji ciągnącą się od 2021 roku w czasie używania systemu "Full Self Driving". Producent miał zapewniać kierowców w niezawodności nowego systemu omijając krajowe przepisy zabraniające używania systemów jazdy autonomicznej (w instrukcji nawoływali żeby zachowywać czujność). Okazuje się, że FSD jeszcze trochę daleko do doskonałości i wymaga ludzkiej interwencji o czym niektórzy brutalnie się przekonali :)
https://www.caranddriver.com/news/a41781263/tesla-us-criminal-investigation-full-self-driving/
0
@kynio302 Kolejny wrak do zwiedzania dla nurków :)
1
@koziar
1. Koenigsegg Jesko
2. McLaren P1
3. Porsche 918 Spyder
4. Bugatti Chiron
5. McLaren F1
6. AMG One/Ford GT II gen.