2

https://www.facebook.com/FujifilmPoland/photos/a.108618202518784/5636950056352210/
Miasto o różnych porach dnia. Po prostu piękne zdjęcia ;)

1

@MESSIah16 Coś mnie zaćmiło :)

1

@AmigoBlancos Czemu piątego?

0

@bartekvisca Znalazłem info, że za 0,5 litra Bud Zero trzeba będzie zapłacić 30 Riali, czyli ok 8,24 $ lub 37,5 zł.

0

https://zapodaj.net/307a0244802ae.jpg.html
Tylko takie piwko będzie dostępne na katarskich stadionach. Piwo na rynku zadebiutowało dwa lata temu. Jest to pierwsze piwo bezalkoholowe marki Budweiser. Krótko mówiąc zwykły "sikacz" :)

0

@MrPGG Polska, Argentyna, Hiszpania, Anglia i Korea Południowa :)

0

@Colon Genialne! :)

1

@Coutinho007 Kagawa :)

1

https://fb.watch/gOcngpeSxK/
Ewolucja aut wyścigowych ze stajni Ferrari startujących w zawodach długodystansowych

0

@arasz1819 Pecunia non olet :)

1

@FcPortoFan1999 Ale Sporting Lizbona nie będzie zadowolony :)

2

https://www.auto-swiat.pl/wiadomosci/premiery/ferrari-daytona-sp3-nowa-ikona-w-gamie-wloskiego-producenta/ne9k447


Piękne jest to nowe Ferrari Daytona SP3. Jest to nawiązanie do aut wyścigowych ze stajni "Czarnego Rumaka" z lat 60. (modele 330 P4, 350 Can-Am i 512 S). Za napęd tej piękności odpowiada wolnossący silnik V12 o pojemności 6,5 l o mocy 840 KM - najmocniejszy wolnossący silnik Ferrari w historii :)

1

@MeS5i_99 Grałem Dualshockiem i Dualsense i wszystko hula.

1

@Demazo W końcu coś mu przeskoczyło XD

1

@Jarema2000 Niestety Dualshock dalej się rozłącza...

0

@Kamiloza91 Zalewski Glik Kiwior Cash :)

1

@don'T.R.I.P.e Od lat DS4 Windows używam i mam najnowszą wersję. Problem jest tylko taki, że zrywa połączenie bluetooth, a w przypadku dwóch Dualshocków tak nie było.

0

Niedawno kupiłem kontroler Dualsense do PC i jestem zadowolony. Niestety myślałem, że jak przyjdzie kumpel to podłączę jeszcze Dualshock 4 i popykamy np. w Fifę. A tu klops, bo jak podłączę jednego to drugi włącza się na parę sekund i się odłącza od lapka. Dwa Dualshocki działały. Myślicie, że jak kupię drugiego Dualsense to będzie działać? Używał ktoś dwóch Dualsensów na kompie?

20

@Hosh Albo Ci idioci od Brauna z transparentami: "Stop ukrainizacji Polski" i "To nie nasza wojna". Dzień niepodległości a oni muszą uzewnętrzniać swoję śmieszne poglądy...

1

@FCBparasiempre Jest Katalończykiem to w jego języku napisali :)

2


GTA w rzeczywistości :)

0

@ranger3120 Ciekawe dlaczego November? Year to dopiero byłoby wyzwanie XD

1

@P33ck Zaliczył również dobre występy w filmach: "Gold" oraz w "The Gentlemen" Guya Ritchie.

2

@Rust_Cohle Wybielaczem? :)

0

@marcin62 Też tego nie rozumiem i sam w życiu bym nie zapłacił za coś takiego. Ludzie są bardzo dziwni czasami...

1


Dziewczyna w ramach żartów założyła konto na OnlyFans ze zdjęciami które w XIX wieku mogłyby zostać uznane za skandaliczne m.in. odkryte kostki. O dziwo nawet na portalu poświęconym sami wiecie czemu znajdują się ludzie chcący płacić za taki "historyczny" content.

1

@PatrychoO Who needs Xavi?

0

Departament Sprawiedliwości Stanów Zjednoczonych na wniosek Narodowej Administracji Ruchu Drogowego (NHTSA) oraz Kalifornijskiego Departamentu ds. pojazdów motorowych wszczął dochodzenie w sprawie Tesli. Chodzi o serię wypadków/kolizji ciągnącą się od 2021 roku w czasie używania systemu "Full Self Driving". Producent miał zapewniać kierowców w niezawodności nowego systemu omijając krajowe przepisy zabraniające używania systemów jazdy autonomicznej (w instrukcji nawoływali żeby zachowywać czujność). Okazuje się, że FSD jeszcze trochę daleko do doskonałości i wymaga ludzkiej interwencji o czym niektórzy brutalnie się przekonali :)
https://www.caranddriver.com/news/a41781263/tesla-us-criminal-investigation-full-self-driving/

0

@kynio302 Kolejny wrak do zwiedzania dla nurków :)

1

@koziar
1. Koenigsegg Jesko
2. McLaren P1
3. Porsche 918 Spyder
4. Bugatti Chiron
5. McLaren F1
6. AMG One/Ford GT II gen.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?