6

@macio_944 Nie ma to jak na podstawie nagrania robionego kalkulatorem stwierdzać czy ktoś brał narkotyki. Kretyni XD
@RobiS Podobno na nagraniu krzyczeli kokaina i stąd te domysły. Równie dobrze mogła to być treść piosenki, bo kto by się chwalił? :)

0

@Emhyr Chrzanić Bernardo bo nasze boki obrony są bardzo słabo obsadzone

0

@Lionel_Messi10 Jednak wolę Lewego

1

@tristan87 Watzke na szczęście głupi nie jest :)

0

@Harnas2 Matty to kozak, ale nie wiem czy by sobie z presją poradził :)

2

@HighestInTheRoom Do boju Koguty! Podziobać tam Niebieskich!

0

@Tasde Też tak myślałem dlatego pytam

6

Macie problemy z dźwiękiem w C+ Online? Przerywa mi i są pogłosy co jakiś czas

1

@Janiama 4:1 dla FC Barcelony

0

@Kgorecki2500 Odczep się Pan on The Reds! :)

0

@Wittgenstein Ta srebrna rtęć ma formę metaliczną stąd ten kolor. Z kolei związki rtęci np. metylortęć są już bezbarwne i się rozpuści w wodzie. Właśnie metylortęć często w ściekach przemysłowych występuje i prawdopodobnie ją Niemcy wykryli.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@hayek Tak samo miałem ze szczecińskimi juwenaliami. Chciałem iść ale jak zobaczyłem line up to się załamałem :)

1

@Encore MU to jest jeden wielki mem. Tyle kasy wywalone, cała karuzela nazwisk i totalne dno. Nawet w top 4 nie potrafią się utrzymać. W obecnej formie i przy tej "inteligencji" właścicieli klub do zaorania :)

0

@barcafan1789 W klubowych kasach powinieneś bez problemu dostać bilet.

0

@Kessie If you're going to San Francisco Be sure to wear some flowers in your hair :)

2

@Kozinho. W Watch Dogs 2 też fajnie się zwiedzało :)

0

@paweldunajecfcb Nic do nich nie mam i jestem neutralny. Oczywiście polityka Izraela wobec Palestyny mi nie odpowiada, ale państwa arabskie nie są lepsze w przestrzeganiu praw człowieka oraz jego podstawowych wolności. Poza tym mamy długą historię koegzystencji ze środowiskiem żydowskim i uważam, że takie instytucje jak muzeum polskich żydów Polin są potrzebne.

0

@Hosh Ale jest różnica między Żydami, a Izraelem. Żydzi mieszkają w wielu miejscach na świecie i nie wszyscy odpowiadają za politykę tego państwa.

1

@keneniasty Jeśli nakryłeś na "uprawianiu miłości" to zerwij zaręczyny. Jak już teraz cię zdradziła to po ślubie raczej nic się nie zmieni. A kolegę radzę wymienić, bo jak widać niezła z niego szuja XD

0

@koksik2700 Erling nie można tylko strzelać bramek na treningu :)

2

Oby Pedri był takim boiskowym kompanem Lewego jak Thomas Müller. Wtedy będziemy mieli jeszcze więcej radości :)

1

@Hubsao Szkolny bandyta podtapiał mnie na basenie aż w pewnym momencie straciłem orientację i myślałem że utonę. Na szczęście kumple mi pomogli się wynurzyć.

1

@Comentateiro A w LM będzie płacz i zgrzytanie zębów :)

1

@barcanawieki Dlatego trzeba rozwalić Meksyk i Arabię Saudyjską :)

0

@MesQueUnClub96 Serio oglądasz mecz tylko dla tego cieniasa? :)

1

@Image Serio pytasz? Liverpool i Expedia, Manchester City i Nexen Tire, czy Bayern i Qatar Airways

1

@Marris To jeśli nie masz polskiego konta bankowego żeby C+ online działało: https://pl.canalplus.com/pomoc/czy-moge-korzystac-za-granica
To DAZN będzie git, bo w DE mają prawa m.in. do Bundesligi, Champions League, La Liga, Ligue 1, Premier League i Copa del Rey. Tam chyba płaci się ok. 30 €/msc lub rocznie gdzie wychodzi 25 € miesięcznie.

1

@blaugrana94 W NL DAZN ma chyba tylko walki bokserskie tak jak w Polsce. Jeśli chcesz mieć wszystko z Barceloną na legalu to musisz Ziggo Sports sobie wykupić, ale to oczywiście po niderlandzku będzie :)

1

@Marris A w jakim kraju? Bo w niektórych DAZN ma La Ligę, Copa del Rey i Champions League.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?