2

@Kgorecki2500 A tu FIFA tworzy swoją gierkę i Barca podpisuje kontrakcik XD

14

@BorzyKrzys Ale gościu fajnie wybrnął z tej sytuacji :)
https://x.com/Kokosroko90/status/1551635638641991681

1

@Sulimo Wiesz jakiej kategorii jest ten wulkan? :)

4


W niedzielę wybuchł jeden z najaktywniejszych wulkanów świata - wulkan Sakurajima na japońskiej wyspie Kiusiu. Na szczęście znajduje się on w słabo zaludnionej okolicy. @Sulimo

1

@parpe Też Audi i Adidas mają swoje udziały w Bayernie. W Niemczech ogólnie kluby oddają część swoich udziałów zgodnie z zasadą 50+1.

0

@rragon *Athletic Bilbao :)

9

@Rust_Cohle I dostał sromotny wpierdziel od Lewego :)

0

@taris Podobno tam mu jeszcze przepustnica nawaliła.

1

@doc Bo ludzie pamiętają tylko błąd w meczu z Realem w LM, a zapomnieli o dobry występie na Euro, czy w edycji 2020/21 LM. Do poziomu VvD trochę mu brakuje ale nie można powiedzieć że jest słaby :)

1

@Encore Patrzcie chłopaki jak to powinno się robić :)

1

@jacobFCB Luksi, bo Illusion nawet nie znam :) Poza tym nawet miałem okazję zamienić parę słów właśnie z Litzą, Hansem, czy z ich basistą i odniosłem wrażenie że są na prawdę spoko ludźmi.

1

@don'T.R.I.P.e Racja. Tak samo jak zrobienie Aniołów Charliego byłoby głupie jak od zawsze były Aniołki :)

1

@Ptasior A w tle majestatyczny Wezuwiusz, który kiedyś może rozwalić to miasto. Fantastyczne ujęcie :)

0

@Tridente2015 Tenas na miejsce Neto a nawet MAtSa! ;)

0

@MikusBarca Bo w Ultimate masz też granie w chmurze i tylko tak możesz grać. Na kompach Apple się nie gra w gry AAA :)

4


Test jednego z najnowocześniejszych inwalidzkich wózków elektrycznych firmy Scewo. Wydawałoby się, że nic więcej nie można wymyślić a tu proszę. Niesamowite choć koszt takiej "zabawki" pewnie jest równie niezły :)

1

@Kurkmen Pewnie jakaś plotka poszła w eter tak jak było z paliwem.

2

@Kurkmen Z saletrą można niezłą bombę zrobić :)

3

@Kurkmen To było do przewidzenia jeśli zamyka się swoje kopalnie, nie inwestuje w atom i uzależnienia od jednego dostawcy.

0

@Proxi Xavi w Katarze był :)

0

@gaucho104 Tak, walnęli niezłego byka. Na szczęście już jest polski napastnik napisane.

1

@Pawel13sz Na szczęście już poprawili, ale wpadka ogromna :)

2

@sonek Podróż do Miami krótka nie jest. Może ma jet lag?

0

@Fabik87 Chyba bebech :)

11

@Jakchcesz Bo tam takich dźwigni nikt nie przewidział :)

1

@michal26 Do pierwszej wojny również, bo chcieli być mocarstwem kolonialnym :)

1

W kalifornijskim Inglewood jednostka High Intensity Drug Trafficking Area z wydziału DEA z Los Angeles zarekwirowała ok. milion pigułek fentanylu należącego do najgroźniejszego meksykańskiego kartelu Sinaloa o wartości od 15 do 20 mln $. Fentanyl jest od 50 do 100 razy silniejszy od morfiny i stosuje się go w bardzo małych dawkach w celu zwalczania silnego, przewlekłego bólu (np. w niektórych odmianach raka). Nie chciałbym być członkiem tego zespołu DEA biorąc pod uwagę te wszystkie zbrodnie syndykatu Sinaloa...
https://abcnews.go.com/US/million-fentanyl-pills-linked-sinaloa-cartel-seized-record/story?id=86871828

1

@Barca1922 Lewy zmotywuje naszych do pracy :)

2

@Burixon Podobno mega talent, ale jeszcze nigdy nie grał pod takim napięciem emocjonalnym. A przecież w PSG jest potężna presja szczególnie na zdobycie LM :)

1

@Pawel13sz Właśnie tam Jeremy Clarkson ma swoją farmę :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?