@Burixon Podobno mega talent, ale jeszcze nigdy nie grał pod takim napięciem emocjonalnym. A przecież w PSG jest potężna presja szczególnie na zdobycie LM :)
@Bykunn Zbieg wielu wyniszczających konfliktów też pomieszał szyki RON. Jak nie Chmielnicki to potop szwedzki i jeszcze często zapominany potop rosyjski. W ogóle wg. mnie Jan Kazimierz był jednym z najgorszych władców. Wiadomo, że sytuacja była wyjątkowo trudna ale nie przypominam sobie by zrobił coś dobrze. Ogólnie historia ostatnich dekad RON jest bardzo ciekawa i moglibyśmy cały dzień o niej rozmawiać :)
@takisobiektos Grał słabo i inwestor musiał ich kilka razy ratować. Najpierw dawno temu firma Berlusconiego, potem Chińczyk któremu nie wyszło i klub przejął fundusz Elliott, a teraz Red Bird Capital. Za każdym razem wiązało się to z pompowaniem pieniędzy do kasy klubu.
@Litman Przecież to nie jest łączna kwota transferu. Do tego dojdą jeszcze miliony dla agencji Raioli i Haalanda seniora. Niektóre media podają, że ostateczna kwota może zamknąć się w okolicach 100 mln euro. Do tego 400 tys. funtów tygodniówki i robi się potężna inwestycja, na którą Barcelonę nie byłoby stać.
@Kurkmen Fakt trochę głupio odpisałem, ale prawda jest taka, że my mamy wiele wspólnych interesów z Ukrainą np. rozwój Europy Środkowej czy współpracy w przemyśle zbrojeniowym. Poza tym mi nic nie musisz tłumaczyć bo wiem dużo o Zbrodni Wołyńskiej. Ty z kolei przedstawiasz stronę skrajnie nacjonalistyczną co widać w pisaniu Ukraińcy z małej litery. Takie przeliczanie czyja zbrodnia była gorsza jest śmieszne, bo zapomniałeś np. o zbrodniach Rosyjskich takich jak Operacja polska NKWD. Zgadzam się, że Ukraińcy robią źle czcząc tych morderców ale są próby pojednania jak np. obecność ambasadora Ukrainy na dzisiejszych obchodach rocznicy Zbrodni Wołyńskiej. Możemy z nimi się pojednać, ale trzeba prowadzić mądrą politykę historyczną i naciskać tak długo aż zaakceptują nasze żądania (poszukiwania i godny pochówek).
@MESSIah16 Tylko, że Rosjanie popełnili setki innych mordów bestialskich mordów poza Katyniem. Poza tym jak mordowali naszych oficerów to i tak nie było już państwa polskiego. To był element mordowania elit żeby łatwiej wpiąć Polskę w sidła systemu komunistycznego. @Kurkmen Taa zniszczą wszystkie polskie cmentarze i nas wymordują XD Poza tym ten cały Melnik stracił posadę.
@Ksavix Słabe źródło ten dsfsport bo nie ma takiej strony, a jest za to niemiecki zdfsport :) No i ten Hasan S. jest podejrzany. Ciekawe gdzie niby o tym wspomniał.
Dobrze Kubica z kolegami na Monzy zapierdziela. Są na drugim miejscu w klasie LMP2, ale do końca wyścigu jeszcze 3 h i 4 min zostało. Oby się utrzymali! :)
Z cyklu dziwactwa prosto z USA :) Co roku 4 lipca w miejscowości Glacier View River Retreat niedaleko Anchorage na Alasce odbywa się konkurs skakania samochodami z urwiska. Oczywiście za prowadzenie odpowiada zmyślny system, a nie człowiek. Wszystkie auta są odpowiednio malowane, a ich skoki śledzą tysiące ludzi. https://m.youtube.com/watch?time_continue=1&v=NubzquwTa68&feature=emb_title
2
@Burixon Podobno mega talent, ale jeszcze nigdy nie grał pod takim napięciem emocjonalnym. A przecież w PSG jest potężna presja szczególnie na zdobycie LM :)
1
@Pawel13sz Właśnie tam Jeremy Clarkson ma swoją farmę :)
0
@Malkey95 Jakiej firmy masz kartę?
1
@Bykunn Zbieg wielu wyniszczających konfliktów też pomieszał szyki RON. Jak nie Chmielnicki to potop szwedzki i jeszcze często zapominany potop rosyjski. W ogóle wg. mnie Jan Kazimierz był jednym z najgorszych władców. Wiadomo, że sytuacja była wyjątkowo trudna ale nie przypominam sobie by zrobił coś dobrze. Ogólnie historia ostatnich dekad RON jest bardzo ciekawa i moglibyśmy cały dzień o niej rozmawiać :)
0
@takisobiektos Grał słabo i inwestor musiał ich kilka razy ratować. Najpierw dawno temu firma Berlusconiego, potem Chińczyk któremu nie wyszło i klub przejął fundusz Elliott, a teraz Red Bird Capital. Za każdym razem wiązało się to z pompowaniem pieniędzy do kasy klubu.
1
W czerwcu br. Wszystkie kanały Grupy TVP miały 18.7% udziału w rynku przegrywając z Polsatem i TVN Warner Bros. Discovery. A w grupie 16-49 najczęściej oglądany był TVN. Ciekawe jak sytuacja w innych grupach wygląda. Ty macie dane:
https://hdtvpolska.com/tvn-kanaly-telewizja-player-pakiety-za-darmo-analiza-czerwiec-2022/
1
@Azacca Bryan Gil lubi staromodne fryzury :)
2
Może Koguty znowu nic w tym nadchodzącym sezonie nie wygrają, ale przynajmniej fajne fotki im w Korei wyszły XD
https://zapodaj.net/40fa073b241d5.jpg.html
1
@Gogonatra Dobry żart :)
1
@Encore Flop po jednym towarzyskim meczu? Nieźle :)
0
@Litman Przecież to nie jest łączna kwota transferu. Do tego dojdą jeszcze miliony dla agencji Raioli i Haalanda seniora. Niektóre media podają, że ostateczna kwota może zamknąć się w okolicach 100 mln euro. Do tego 400 tys. funtów tygodniówki i robi się potężna inwestycja, na którą Barcelonę nie byłoby stać.
0
@Kurkmen Fakt trochę głupio odpisałem, ale prawda jest taka, że my mamy wiele wspólnych interesów z Ukrainą np. rozwój Europy Środkowej czy współpracy w przemyśle zbrojeniowym. Poza tym mi nic nie musisz tłumaczyć bo wiem dużo o Zbrodni Wołyńskiej. Ty z kolei przedstawiasz stronę skrajnie nacjonalistyczną co widać w pisaniu Ukraińcy z małej litery. Takie przeliczanie czyja zbrodnia była gorsza jest śmieszne, bo zapomniałeś np. o zbrodniach Rosyjskich takich jak Operacja polska NKWD. Zgadzam się, że Ukraińcy robią źle czcząc tych morderców ale są próby pojednania jak np. obecność ambasadora Ukrainy na dzisiejszych obchodach rocznicy Zbrodni Wołyńskiej. Możemy z nimi się pojednać, ale trzeba prowadzić mądrą politykę historyczną i naciskać tak długo aż zaakceptują nasze żądania (poszukiwania i godny pochówek).
1
@TR3YWAY Podwójna Lipa i Calvin Harris - One Kiss? Bardzo fajna nuta :)
0
@MESSIah16 Tylko, że Rosjanie popełnili setki innych mordów bestialskich mordów poza Katyniem. Poza tym jak mordowali naszych oficerów to i tak nie było już państwa polskiego. To był element mordowania elit żeby łatwiej wpiąć Polskę w sidła systemu komunistycznego.
@Kurkmen Taa zniszczą wszystkie polskie cmentarze i nas wymordują XD Poza tym ten cały Melnik stracił posadę.
0
@Peszko07 Oficjalnie nic nie powiedział, ale zwolnił Melnyka i to:
1
@Ksavix Słabe źródło ten dsfsport bo nie ma takiej strony, a jest za to niemiecki zdfsport :) No i ten Hasan S. jest podejrzany. Ciekawe gdzie niby o tym wspomniał.
0
@Emhyr 18 letni utalentowany pomocnik grający pod wodzą Stevena Gerrarda w AV. Raczej jest bardziej ofensywny, ale tylko dwa spotkania obejrzałem :)
1
@Kgorecki2500 Masz rację. Wg. cenzusu z 2020 r. 40% populacji Kalifornii stanowią latynosi i ludzie pochodzenia hiszpańskiego:
https://zapodaj.net/e0aa8e0a45f00.jpg.html
A LAFC to chyba najlepszy klub tego stanu :)
2
@Rust_Cohle
1. Polska
2. Argentyna
3. Hiszpania/Anglia
0
@tristan87 Białoruś też nie gra bo są słabi :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Encore Jak wygra mistrza F1 to będzie można tak powiedzieć :)
0
@Medium Nie ma szans
0
@GoLem Niekoniecznie. Rosja założyła np. Ługańską Republikę Ludową i nie ma tam u władzy partii komunistycznej.
1
@Bagsik88 Co to za bzdury? A MAtS, de Bruyne, Auba, czy Mesut Özil?
0
@Chaoss Przypominam, że wyścig ma 71 okrążeń i jeszcze wszystko może się zdarzyć :)
0
@AdiKingu96 Akurat to na załączonym filmiku nie ma nic wspólnego z klimatem. Po prostu meteoryt spłonął w atmosferze :)
1
Dobrze Kubica z kolegami na Monzy zapierdziela. Są na drugim miejscu w klasie LMP2, ale do końca wyścigu jeszcze 3 h i 4 min zostało. Oby się utrzymali! :)
2
Z cyklu dziwactwa prosto z USA :)
Co roku 4 lipca w miejscowości Glacier View River Retreat niedaleko Anchorage na Alasce odbywa się konkurs skakania samochodami z urwiska. Oczywiście za prowadzenie odpowiada zmyślny system, a nie człowiek. Wszystkie auta są odpowiednio malowane, a ich skoki śledzą tysiące ludzi.
https://m.youtube.com/watch?time_continue=1&v=NubzquwTa68&feature=emb_title
0
@Emhyr Coś nieoczekiwanego jak np. pociągnięcie kolejnej dźwigni? :)