@ViscaelBarca2007 Uwielbiam TAA ale nie wiem czy będzie chciał odejść z The Reds. Na pewno Barcelona Xaviego musi być spektakularna w rozpoczynającym się sezonie :)
@Vampir707 W takim razie Panie ekonomisto proszę o wyjaśnienie nam obecnej sytuacji makroekonomicznej i mechanizmu inflacji zamiast niezbyt mądrej słownej wojaczki...
@Nano22 Tak, bo wszyscy Ukraińcy byli wtedy żołnierzami i potrafili sprzęt obsługiwać... Przecież każda ludność cywilna boi się syren podczas wojny gdyż w każdej chwili mogą spaść bomby, czy rakiety.
@GoLem Mówili, że zestrzelą jeśli będzie leciała z obstawą myśliwców. Ogólnie Chińczycy są śmieszni, bo po pierwsze Pelosi nie jest najważniejszą osobą w USA a po drugie Tajwan jest suwerennym państwem.
@Patryczek1426 FM jest bardziej realistyczny i rozbudowany, ale niektórzy wolą "popykać" sobie piłeczką. Poza tym nie każdy ma tyle czasu żeby przeklikiwać się przez setki opcji :)
@Peszko07 Czyli powinien oddać pół kraju bo Rosja atakuje? Tak samo o Putinie można powiedzieć, że głupio giną jego ludzie bo wojaczki mu się zachciało :) Najlepiej pójść we wszystkim na ustępstwa i na pewno to się nie skończy tak jak po konferencji w Monachium...
Swoją drogą trochę słabo, że Superpuchar Hiszpanii nie odbywa się już w sierpniu. Zawsze były to mecze na poziomie w okresie wakacyjnym i trochę sentymentu mam do tamtego okresu :)
@Majkel34 Idąc tym tropem zaraz dowiemy się, że tylko Ukraińcy pacyfikowali powstanie warszawskie... Ukraińcy tak jak wiele innych narodów walczyli po stronie Hitlera i nie jest to nic nadzwyczajnego.
@Seba_89_ Rosja ma spore rezerwy dlatego jeszcze nie przegrali. Jasne, że bez pomocy NATO Ukraina padłaby w miarę szybko. Dostarczanie broni jest sposobem na osłabienie Rosji cudzymi rękami, ale zajęcie całej Ukrainy przez Putina byłoby bardzo niebezpieczne.
0
@msmsms Podobno 5620 pracowników ma Barça. https://rocketreach.co/fc-barcelona-profile_b5c68831f42e0c9e
0
@Ojciec5tkidzieci Lady Gaga będzie tam pasować. Choć osobiście nie obejrzę tego filmu bo już pierwszy Joker mnie strasznie znudził :)
0
@bartas97 Powinni zmienić nazwę na Słowaccy Brutale XD
0
@ViscaelBarca2007 Uwielbiam TAA ale nie wiem czy będzie chciał odejść z The Reds. Na pewno Barcelona Xaviego musi być spektakularna w rozpoczynającym się sezonie :)
1
@FC1899Barca Ostatnio nawet polubiłem ten piwny gatunek (IPA), więc chętnie spróbuję :)
1
@Vampir707 W takim razie Panie ekonomisto proszę o wyjaśnienie nam obecnej sytuacji makroekonomicznej i mechanizmu inflacji zamiast niezbyt mądrej słownej wojaczki...
0
@Bobo25 and Alemany is the new king :)
0
@MesQueUnClub_87 Najgorszy jest JB smakowy
1
@MesQueUnClub96 Życie na krawędzi :)
2
@Emhyr Śpieszmy się jechać do Turcji zanim to wszystko pierdzielnie XD
1
@Ojciec5tkidzieci Ten ostatni to już w ogóle "błyszczał" XD
2
@Nano22 Tak, bo wszyscy Ukraińcy byli wtedy żołnierzami i potrafili sprzęt obsługiwać... Przecież każda ludność cywilna boi się syren podczas wojny gdyż w każdej chwili mogą spaść bomby, czy rakiety.
3
Oto jeden z powodów dla których Xi Jinping nie lubi Pelosi :) W 1989 roku w Pekinie rozwinęła transparent na cześć ofiar masakry na placu Tiananmen.
2
@Kgorecki2500 Idioci. Nawet nie wiedzą, że ChRL to totalitarny reżim...
1
@MesQueUnClub_87 No i dobre odżywianie (algi, owoce morza czy zielona herbata)
3
Natura jest niesamowita. Silny monsunowy wiatr sprawił, że wodospad na przełęczy Naneghat w Ghatach Zachodnich w Indiach zaczął "płynąć" do góry.
0
@GoLem Mówili, że zestrzelą jeśli będzie leciała z obstawą myśliwców. Ogólnie Chińczycy są śmieszni, bo po pierwsze Pelosi nie jest najważniejszą osobą w USA a po drugie Tajwan jest suwerennym państwem.
1
@GoLem Kiedyś może tak, ale na pewno nie teraz bo przecież został zamordowany :)
1
@Hrzan Nie kobiet, a fatalnych kierowców. Wśród mężczyzn też jest wielu "asów" kierownicy.
2
@Patryczek1426 FM jest bardziej realistyczny i rozbudowany, ale niektórzy wolą "popykać" sobie piłeczką. Poza tym nie każdy ma tyle czasu żeby przeklikiwać się przez setki opcji :)
0
@jedrek7000 Jakie kredyty? XD
1
@Peszko07 Czyli powinien oddać pół kraju bo Rosja atakuje? Tak samo o Putinie można powiedzieć, że głupio giną jego ludzie bo wojaczki mu się zachciało :) Najlepiej pójść we wszystkim na ustępstwa i na pewno to się nie skończy tak jak po konferencji w Monachium...
43
Swoją drogą trochę słabo, że Superpuchar Hiszpanii nie odbywa się już w sierpniu. Zawsze były to mecze na poziomie w okresie wakacyjnym i trochę sentymentu mam do tamtego okresu :)
0
@Kamiloza91 Oprócz tego co @Reqowski napisał, możesz do mnie na privie się odezwać. Też zmagam się z tym ciężkim schorzeniem i może jakoś Ci pomogę :)
1
@Czak18 Gra o wszystko
3
https://www.caranddriver.com/photos/g40756042/porsche-911-gt3-r-revealed-gallery/
Porsche zaprezentowało samochód wyścigowy 911 GT3 R oparty na drogowym 911 z generacji 992. Będzie on wystawiany w wyścigach długodystansowych takich jak 24h Le Mans, czy Daytona. Za napędzanie tej torowej bestii odpowiada 4.2 litrowa wolnossąca rzędowa szóstka chłodzona wodą o mocy 565 KM. Niezła zabawka :) @lucas/catalan @SteuerFreiMoney
0
@Majkel34 Idąc tym tropem zaraz dowiemy się, że tylko Ukraińcy pacyfikowali powstanie warszawskie... Ukraińcy tak jak wiele innych narodów walczyli po stronie Hitlera i nie jest to nic nadzwyczajnego.
2
@Survier Nawet jak nie popierali to byli idiotami bo z takich rzeczy się nie żartuje. Poza tym czemu to niby miało uderzyć w klub?
5
https://x.com/gibzongirl/status/1551345985787351040
Podczas Comic-Con w San Diego grupa fanów serii GTA otworzyła słynną restaurację :)
2
@Seba_89_ Rosja ma spore rezerwy dlatego jeszcze nie przegrali. Jasne, że bez pomocy NATO Ukraina padłaby w miarę szybko. Dostarczanie broni jest sposobem na osłabienie Rosji cudzymi rękami, ale zajęcie całej Ukrainy przez Putina byłoby bardzo niebezpieczne.