0

0

@Ojciec5tkidzieci Lady Gaga będzie tam pasować. Choć osobiście nie obejrzę tego filmu bo już pierwszy Joker mnie strasznie znudził :)

0

@bartas97 Powinni zmienić nazwę na Słowaccy Brutale XD

0

@ViscaelBarca2007 Uwielbiam TAA ale nie wiem czy będzie chciał odejść z The Reds. Na pewno Barcelona Xaviego musi być spektakularna w rozpoczynającym się sezonie :)

1

@FC1899Barca Ostatnio nawet polubiłem ten piwny gatunek (IPA), więc chętnie spróbuję :)

1

@Vampir707 W takim razie Panie ekonomisto proszę o wyjaśnienie nam obecnej sytuacji makroekonomicznej i mechanizmu inflacji zamiast niezbyt mądrej słownej wojaczki...

0

@Bobo25 and Alemany is the new king :)

0

@MesQueUnClub_87 Najgorszy jest JB smakowy

1

@MesQueUnClub96 Życie na krawędzi :)

2

@Emhyr Śpieszmy się jechać do Turcji zanim to wszystko pierdzielnie XD

1

@Ojciec5tkidzieci Ten ostatni to już w ogóle "błyszczał" XD

2

@Nano22 Tak, bo wszyscy Ukraińcy byli wtedy żołnierzami i potrafili sprzęt obsługiwać... Przecież każda ludność cywilna boi się syren podczas wojny gdyż w każdej chwili mogą spaść bomby, czy rakiety.

3


Oto jeden z powodów dla których Xi Jinping nie lubi Pelosi :) W 1989 roku w Pekinie rozwinęła transparent na cześć ofiar masakry na placu Tiananmen.

2

@Kgorecki2500 Idioci. Nawet nie wiedzą, że ChRL to totalitarny reżim...

1

@MesQueUnClub_87 No i dobre odżywianie (algi, owoce morza czy zielona herbata)

3


Natura jest niesamowita. Silny monsunowy wiatr sprawił, że wodospad na przełęczy Naneghat w Ghatach Zachodnich w Indiach zaczął "płynąć" do góry.

0

@GoLem Mówili, że zestrzelą jeśli będzie leciała z obstawą myśliwców. Ogólnie Chińczycy są śmieszni, bo po pierwsze Pelosi nie jest najważniejszą osobą w USA a po drugie Tajwan jest suwerennym państwem.

1

@GoLem Kiedyś może tak, ale na pewno nie teraz bo przecież został zamordowany :)

1

@Hrzan Nie kobiet, a fatalnych kierowców. Wśród mężczyzn też jest wielu "asów" kierownicy.

2

@Patryczek1426 FM jest bardziej realistyczny i rozbudowany, ale niektórzy wolą "popykać" sobie piłeczką. Poza tym nie każdy ma tyle czasu żeby przeklikiwać się przez setki opcji :)

0

@jedrek7000 Jakie kredyty? XD

1

@Peszko07 Czyli powinien oddać pół kraju bo Rosja atakuje? Tak samo o Putinie można powiedzieć, że głupio giną jego ludzie bo wojaczki mu się zachciało :) Najlepiej pójść we wszystkim na ustępstwa i na pewno to się nie skończy tak jak po konferencji w Monachium...

43

Swoją drogą trochę słabo, że Superpuchar Hiszpanii nie odbywa się już w sierpniu. Zawsze były to mecze na poziomie w okresie wakacyjnym i trochę sentymentu mam do tamtego okresu :)

0

@Kamiloza91 Oprócz tego co @Reqowski napisał, możesz do mnie na privie się odezwać. Też zmagam się z tym ciężkim schorzeniem i może jakoś Ci pomogę :)

1

@Czak18 Gra o wszystko

3

https://www.caranddriver.com/photos/g40756042/porsche-911-gt3-r-revealed-gallery/
Porsche zaprezentowało samochód wyścigowy 911 GT3 R oparty na drogowym 911 z generacji 992. Będzie on wystawiany w wyścigach długodystansowych takich jak 24h Le Mans, czy Daytona. Za napędzanie tej torowej bestii odpowiada 4.2 litrowa wolnossąca rzędowa szóstka chłodzona wodą o mocy 565 KM. Niezła zabawka :) @lucas/catalan @SteuerFreiMoney

0

@Majkel34 Idąc tym tropem zaraz dowiemy się, że tylko Ukraińcy pacyfikowali powstanie warszawskie... Ukraińcy tak jak wiele innych narodów walczyli po stronie Hitlera i nie jest to nic nadzwyczajnego.

2

@Survier Nawet jak nie popierali to byli idiotami bo z takich rzeczy się nie żartuje. Poza tym czemu to niby miało uderzyć w klub?

5

https://x.com/gibzongirl/status/1551345985787351040


Podczas Comic-Con w San Diego grupa fanów serii GTA otworzyła słynną restaurację :)

2

@Seba_89_ Rosja ma spore rezerwy dlatego jeszcze nie przegrali. Jasne, że bez pomocy NATO Ukraina padłaby w miarę szybko. Dostarczanie broni jest sposobem na osłabienie Rosji cudzymi rękami, ale zajęcie całej Ukrainy przez Putina byłoby bardzo niebezpieczne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?