@kamil9040 Taa próbują ratować, więc dają stanom prawo wyboru. Poza tym Chinom nie grozi kryzys ludnościowy, bo już mają 1.4 mld obywateli. Tylko z Europą mogę się zgodzić, bo mamy spory problem.
@sendesara Może jesteś z przyszłości, ale lato się jeszcze nie skończyło i jeszcze sporo może się wydarzyć. Poza tym muszą podpisać umowy na sprzedaż BLM i praw tv, bo to nie są dźwignie za które możesz pociągnąć i już po chwili masz forsę :) Będzie sytuacja ogarnięta to będą transfery i tyle.
@arsenallondyn0 Nowa seria filmów od pierwszego do ostatniego jest spoko. Mówię o: Star Trek (2009), Star Trek: W ciemność i Star Trek: W nieznane. Za rok ma być Star Trek 4 i nie mogę się doczekać. Ale wielkim fanem nie jestem i traktuję to jako fajne kino scifi/space opera. Jeszcze serial Star Trek: Discovery mi się spodobał i nie trzeba znać fabuły innych części.
Honda i Sony założyły właśnie spółkę joint venture Sony Honda Mobility Inc, która będzie produkować i sprzedawać samochody elektryczne. Sony zajmie się samą technologią, a Honda dostarczy inżynierów i zakłady produkcyjne. Pierwszy model tej marki ma wyjść w 2025 roku. Cała ta akcja jest zgodna z deklaracją Hondy, że do 2024 chcą produkować wyłącznie samochody zasilane bateriami lub ogniwami wodorowymi. https://www.caranddriver.com/news/a39324355/honda-sony-ev-agreement/
@matimocny1 Z piłkarskiego świata: https://zapodaj.net/11484fc195f9d.jpg.html oraz Karim Adeyemi przeszedł do BVB z Lipska za 30 mln €, Ryan Gravenberch do Bayernu z Ajaxu za 18.5 mln € i jeszcze młodzian Adam Hložek przeszedł ze Sparty Praga do Leverkusen za 13 mln €. Z Barcelony to odszedł Coutinho do Aston Villa za 20 mln € no i nie przedłużono kontraktu Alvesa. Oprócz tego przyszedł obiecujący ofensywny pomocnik Pablo Torre za jakieś drobniaki (narazie głównie Barca B). Obecnie najbliżej Barçy są Kessie z Milanu który ma zostać ściągniety po zakończeniu kontraktu 30 czerwca oraz Christensen z Chelsea. Lewandowski też jest możliwy, bo Bayern już praktycznie zaklepał Mane.
@ranger3120 Z reguły lecą na różnym pułapie, a na różnej wysokości są różne warunki atmosferyczne. A to "granie w kółko i krzyżyk" jest spowodowane wyznaczonymi trasami przelotowymi.
1
@kamil9040 Taa próbują ratować, więc dają stanom prawo wyboru. Poza tym Chinom nie grozi kryzys ludnościowy, bo już mają 1.4 mld obywateli. Tylko z Europą mogę się zgodzić, bo mamy spory problem.
1
@MRSCHRONIC Little Big Planet
1
@barcelonaLM Tak jak w '39...
1
@MesQueUnClub_87 Panie poniżej Stingera nawet nie patrzę na ich modele :)
3
https://zapodaj.net/439804ddafda8.jpg.html
Mają rozmach skubani :) Ciekawe co napiszą po transferze Lewego do Barçy.
2
@AmigoBlancos Na pewno takich terrorystów można by tą karą objąć żeby nie było kolejnych Breivików grających na PlayStation w celi...
0
@AmigoBlancos Wszyscy byle nie Real i PSG :)
1
@Barca1992 Chińskie służby porządkowe nie różnią się specjalnie od kolegów z czasów Mao więc nic dziwnego :)
0
@Emhyr No tak, bo to stadion olimpijski jest.
1
@sendesara Może jesteś z przyszłości, ale lato się jeszcze nie skończyło i jeszcze sporo może się wydarzyć. Poza tym muszą podpisać umowy na sprzedaż BLM i praw tv, bo to nie są dźwignie za które możesz pociągnąć i już po chwili masz forsę :) Będzie sytuacja ogarnięta to będą transfery i tyle.
0
@DaPidejpi Ale ich piecze :)
2
@Joe_Pesci Na przykład policjanci z brygady speed w BMW M ;)
1
@arsenallondyn0 Nowa seria filmów od pierwszego do ostatniego jest spoko.
Mówię o: Star Trek (2009), Star Trek: W ciemność i Star Trek: W nieznane. Za rok ma być Star Trek 4 i nie mogę się doczekać. Ale wielkim fanem nie jestem i traktuję to jako fajne kino scifi/space opera. Jeszcze serial Star Trek: Discovery mi się spodobał i nie trzeba znać fabuły innych części.
1
@darek60 Znam ten ból. Teraz mam wrażenie, że mój Szczecin to jeden wielki plac budowy :)
1
@VirtuoZ Każdy Macallan jest inny. Ten który piłem miał taki charakterystyczny torfowy/ziemny posmak i był gryzący w gardło, więc nie wspominam tego zbyt dobrze :) Zdecydowanie wolę Glenmorangie o takim waniliowo-owocowym aromacie:
https://sklep-domwhisky.pl/product-pol-22558-Glenmorangie-10-letni-Original-bez-opakowania-40-0-7l.html
0
@fcbarcafan19 A przepraszam miało być do 2040 roku zamiast 2024 :)
0
@Pawel13sz Dzięki za odpowiedź
3
Honda i Sony założyły właśnie spółkę joint venture Sony Honda Mobility Inc, która będzie produkować i sprzedawać samochody elektryczne. Sony zajmie się samą technologią, a Honda dostarczy inżynierów i zakłady produkcyjne. Pierwszy model tej marki ma wyjść w 2025 roku. Cała ta akcja jest zgodna z deklaracją Hondy, że do 2024 chcą produkować wyłącznie samochody zasilane bateriami lub ogniwami wodorowymi.
https://www.caranddriver.com/news/a39324355/honda-sony-ev-agreement/
1
@Bocheno1 To wyjdź na spacer zamiast Ramblę denerwować.
1
@VirtuoZ Macallan jakiś :)
1
@Pawel13sz W Detroit jest ten teatr?
10
Spakować, zawinąć w papier prezentowy i wysłać do Marsylii DHL-em zanim się rozmyślą! :)
1
@Walker Turkuć podjadek, czyli jeden z największych szkodników w ogrodzie, bo uwielbia podgryzać korzenie roślin :)
0
@Lewandinho Chyba, że Nicola Zalewski kiedyś do Barçy trafi :) Ma 20 lat i potrafi wejść na wysoki poziom, więc kto wie.
4
@MesQueUnClub96 Smażone na masełku z czosnkiem, chilli i koperkiem/natką z pietruszki.
0
@Vaven Ważne że ostatnio wybiera trafione info :) Przynajmniej nie pisze jak Gerard Romero: "Coś się dzieje"-
0
@matimocny1 Z piłkarskiego świata:
https://zapodaj.net/11484fc195f9d.jpg.html oraz Karim Adeyemi przeszedł do BVB z Lipska za 30 mln €, Ryan Gravenberch do Bayernu z Ajaxu za 18.5 mln € i jeszcze młodzian Adam Hložek przeszedł ze Sparty Praga do Leverkusen za 13 mln €. Z Barcelony to odszedł Coutinho do Aston Villa za 20 mln € no i nie przedłużono kontraktu Alvesa. Oprócz tego przyszedł obiecujący ofensywny pomocnik Pablo Torre za jakieś drobniaki (narazie głównie Barca B). Obecnie najbliżej Barçy są Kessie z Milanu który ma zostać ściągniety po zakończeniu kontraktu 30 czerwca oraz Christensen z Chelsea. Lewandowski też jest możliwy, bo Bayern już praktycznie zaklepał Mane.
1
@ranger3120 Z reguły lecą na różnym pułapie, a na różnej wysokości są różne warunki atmosferyczne. A to "granie w kółko i krzyżyk" jest spowodowane wyznaczonymi trasami przelotowymi.
0
@GeraltzKatalonii Lepsze drzewa niż betonoza nagrzewająca się do pustynnych temperatur.
0
@kkbarca Fabrizio ostatnio daje bardzo dobre informacje. Oby coś się w końcu ruszyło.