Wiem, że od przyszłego sezonu Ten Hag będzie prowadził Man UTD ale nie zmienia to faktu że ten klub to jeden z największych marnotrawców talentów. Ściągają nie wiadomo kogo, a obrona leży i kwiczy. Na miejscu Frenkiego nie chciałbym tam iść.
@kuz Ja za to mam natłok fanfageów historycznych i pseudohistorycznych (Wielka Lechia, czy starożyni kosmici XD) z całego świata bo jestem w grupie zajmującej się historią mojego miasta.
@Qlewer Nie masz racji. Laptop z takim RTX 3070/3060 z Ryzenem 7 5 Gen. lub nowym Intelem i7/i9 bez U bez problemu poradzi sobie z Revitem, czy Lumionem.
https://zapodaj.net/df1cfb3f8b3cd.jpg.html Dziennikarz z Bein Sports pojechał po Fabrizio Romano :) Tłumaczenie typu Kali jeść Kali iść, ale raczej zrozumiecie o co chodzi.
6
Już nie mogę się doczekać Szpakowskiego mówiącego o Lewandowskim w Barcelonie Xaviego Hernandeza :)
2
@Piotr,1985 Dokładnie. Chyba tylko zarząd Valencii jest gorszy :)
0
@Janas11224 Ale duży bolec :)
1
@DaPidejpi Chyba pod względem "widoczków" :) Mi najbardziej podoba się ten cover:
2
@Cule1234 Czyli już mogę robić klip pt. "Lewandowski Welcome to Barcelona Danza Kuduro Remix extended edition"? :)
2
@Koorsik Oby gra zawodników wyglądała równie przyzwoicie :)
0
@wrzutqez Ja jednak wolę Liverpool pokonujący City w finale :)
0
Jak myślicie co wymyśli Pep? KdB na 9-tce? Czy może trójka z tyłu? :)
0
@Pawci023x Jaka pamięć RAM?
20
@P33ck Całe Napoli :) Mnie już nic z ich strony nie zdziwi.
4
https://www.planeta.pl/Rozrywka/Seksowne-zdjecie-Krzan.-Tak-gorace-ze-rosol-wam-zawrze-w-kuchni-24-04-2022
Matko kto wymyśla te nagłówki XD
Mam aplikację Wiadomości i wyskakują tam czasem takie "kwiatki".
https://zapodaj.net/d586a85f3187e.jpg.html
Używacie jakiejś lepszej apki?
8
Wiem, że od przyszłego sezonu Ten Hag będzie prowadził Man UTD ale nie zmienia to faktu że ten klub to jeden z największych marnotrawców talentów. Ściągają nie wiadomo kogo, a obrona leży i kwiczy. Na miejscu Frenkiego nie chciałbym tam iść.
0
@KrystianR A jak myślisz o co z tą emotką chodzi? :)
0
https://zapodaj.net/401efa07a7977.jpg.html
Ta babka to jakaś tenisistka, czy Ferran ją odbił komuś? XD
1
@iniesta44 Na partię Foliarzy, Brunatnych i Braunistów? :)
0
@pt9 Typowy polski chłam pseudohiphopowy. Najgorsze jest to, że nawet na Juwenaliach (w Szczecinie) organizują osobny dzień dla takich "artystów".
0
@Kitek1640 No, Gavi ma takie imię i nazwisko.
0
@zmiter912576 I jak? Smakowało?
0
@kuz Ja za to mam natłok fanfageów historycznych i pseudohistorycznych (Wielka Lechia, czy starożyni kosmici XD) z całego świata bo jestem w grupie zajmującej się historią mojego miasta.
1
@zmiter912576 makaron (polecam penne) z kurczakiem i pieczarkami w sosie śmietanowym (najlepiej zioła, kremówka i trochę serka topionego) lub pomidorowym. O coś takiego:
https://stylzycia.radiozet.pl/Kuchnia/Makaron-z-kurczakiem-i-pieczarkami-3-proste-przepisy-na-rozne-sosy-24134
0
@Qlewer Nie masz racji. Laptop z takim RTX 3070/3060 z Ryzenem 7 5 Gen. lub nowym Intelem i7/i9 bez U bez problemu poradzi sobie z Revitem, czy Lumionem.
0
Pique skończ karierę! Nie potrzebujemy biznesmena, a skupionego dobrego obrońcę :)
0
https://zapodaj.net/df1cfb3f8b3cd.jpg.html
Dziennikarz z Bein Sports pojechał po Fabrizio Romano :) Tłumaczenie typu Kali jeść Kali iść, ale raczej zrozumiecie o co chodzi.
2
https://hdtvpolska.com/eleven-sports-1-program-ramowka-pilka-nozna-liga-belgijska/
Niezłą ligę Eleven zdobyło. Kibice rzucą się jak na ciepłe bułeczki :)
1
@tbas Niby zalatuje fifą, ale Alemany jest w stanie to zrobić :)
2
@Zoker Wykonałeś kawał dobrej roboty. Dzięki!
0
@analitykTaktyki Tam mamy 15 pkt straty, ale jest jeszcze zaległe spotkanie. Poza tym jesteśmy na bezpiecznym drugim miejscu.
1
https://www.popularmechanics.com/culture/g39410356/top-rare-titanic-photos/
Zastanawialiście się jak wyglądało wnętrze statku RMS Titanic? W tym artykule zebrano bardzo ciekawe fotografie i rysunki.
0
@AmigoBlancos Vamos Sevilla! :)
3
@MesQueUnClub_87 Oj tak! Już nie mogę się doczekać takiego grillka :)