6

Już nie mogę się doczekać Szpakowskiego mówiącego o Lewandowskim w Barcelonie Xaviego Hernandeza :)

2

@Piotr,1985 Dokładnie. Chyba tylko zarząd Valencii jest gorszy :)

0

@Janas11224 Ale duży bolec :)

1

@DaPidejpi Chyba pod względem "widoczków" :) Mi najbardziej podoba się ten cover:

2

@Cule1234 Czyli już mogę robić klip pt. "Lewandowski Welcome to Barcelona Danza Kuduro Remix extended edition"? :)

2

@Koorsik Oby gra zawodników wyglądała równie przyzwoicie :)

0

@wrzutqez Ja jednak wolę Liverpool pokonujący City w finale :)

0

Jak myślicie co wymyśli Pep? KdB na 9-tce? Czy może trójka z tyłu? :)

0

@Pawci023x Jaka pamięć RAM?

20

@P33ck Całe Napoli :) Mnie już nic z ich strony nie zdziwi.

4

https://www.planeta.pl/Rozrywka/Seksowne-zdjecie-Krzan.-Tak-gorace-ze-rosol-wam-zawrze-w-kuchni-24-04-2022
Matko kto wymyśla te nagłówki XD
Mam aplikację Wiadomości i wyskakują tam czasem takie "kwiatki".
https://zapodaj.net/d586a85f3187e.jpg.html
Używacie jakiejś lepszej apki?

8

Wiem, że od przyszłego sezonu Ten Hag będzie prowadził Man UTD ale nie zmienia to faktu że ten klub to jeden z największych marnotrawców talentów. Ściągają nie wiadomo kogo, a obrona leży i kwiczy. Na miejscu Frenkiego nie chciałbym tam iść.

0

@KrystianR A jak myślisz o co z tą emotką chodzi? :)

0

https://zapodaj.net/401efa07a7977.jpg.html
Ta babka to jakaś tenisistka, czy Ferran ją odbił komuś? XD

1

@iniesta44 Na partię Foliarzy, Brunatnych i Braunistów? :)

0

@pt9 Typowy polski chłam pseudohiphopowy. Najgorsze jest to, że nawet na Juwenaliach (w Szczecinie) organizują osobny dzień dla takich "artystów".

0

@Kitek1640 No, Gavi ma takie imię i nazwisko.

0

@zmiter912576 I jak? Smakowało?

0

@kuz Ja za to mam natłok fanfageów historycznych i pseudohistorycznych (Wielka Lechia, czy starożyni kosmici XD) z całego świata bo jestem w grupie zajmującej się historią mojego miasta.

1

@zmiter912576 makaron (polecam penne) z kurczakiem i pieczarkami w sosie śmietanowym (najlepiej zioła, kremówka i trochę serka topionego) lub pomidorowym. O coś takiego:
https://stylzycia.radiozet.pl/Kuchnia/Makaron-z-kurczakiem-i-pieczarkami-3-proste-przepisy-na-rozne-sosy-24134

0

@Qlewer Nie masz racji. Laptop z takim RTX 3070/3060 z Ryzenem 7 5 Gen. lub nowym Intelem i7/i9 bez U bez problemu poradzi sobie z Revitem, czy Lumionem.

0

Pique skończ karierę! Nie potrzebujemy biznesmena, a skupionego dobrego obrońcę :)

0

https://zapodaj.net/df1cfb3f8b3cd.jpg.html
Dziennikarz z Bein Sports pojechał po Fabrizio Romano :) Tłumaczenie typu Kali jeść Kali iść, ale raczej zrozumiecie o co chodzi.

2

https://hdtvpolska.com/eleven-sports-1-program-ramowka-pilka-nozna-liga-belgijska/
Niezłą ligę Eleven zdobyło. Kibice rzucą się jak na ciepłe bułeczki :)

1

@tbas Niby zalatuje fifą, ale Alemany jest w stanie to zrobić :)

2

@Zoker Wykonałeś kawał dobrej roboty. Dzięki!

0

@analitykTaktyki Tam mamy 15 pkt straty, ale jest jeszcze zaległe spotkanie. Poza tym jesteśmy na bezpiecznym drugim miejscu.

1

https://www.popularmechanics.com/culture/g39410356/top-rare-titanic-photos/
Zastanawialiście się jak wyglądało wnętrze statku RMS Titanic? W tym artykule zebrano bardzo ciekawe fotografie i rysunki.

0

@AmigoBlancos Vamos Sevilla! :)

3

@MesQueUnClub_87 Oj tak! Już nie mogę się doczekać takiego grillka :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?