@Szymp Działa dobrze tylko czasami mecze ze strony głównej nie chcą się odpalić. Ale nie jest to uciążliwe, bo wystarczy wejść w zakładkę live tv i odpalić kanał z meczem.
Ampleksus to uścisk godowy żaby. Samiec wskakuje na grzbiet samicy i ściska ją żeby wydzieliła skrzek, który on następnie oblewa swoim nasieniem. Występują też takie "ciekawe" sytuacje jak ta na załączonym obrazku. Zaskakujący jest ten świat zwierząt :) https://m.facebook.com/227581630608014/posts/5411979215501537/
@Borneo Ale za to wygrał coś czego Leo i Cristiano nie mają - MŚ. Ogólnie myślę, że powinien odejść z PSG żeby wygrać Ligę Mistrzów. Tam jest toksyczna atmosfera i zbyt narwany prezes żeby coś więcej osiągnąć.
1
@tbas Niby zalatuje fifą, ale Alemany jest w stanie to zrobić :)
2
@Zoker Wykonałeś kawał dobrej roboty. Dzięki!
0
@analitykTaktyki Tam mamy 15 pkt straty, ale jest jeszcze zaległe spotkanie. Poza tym jesteśmy na bezpiecznym drugim miejscu.
1
https://www.popularmechanics.com/culture/g39410356/top-rare-titanic-photos/
Zastanawialiście się jak wyglądało wnętrze statku RMS Titanic? W tym artykule zebrano bardzo ciekawe fotografie i rysunki.
0
@AmigoBlancos Vamos Sevilla! :)
3
@MesQueUnClub_87 Oj tak! Już nie mogę się doczekać takiego grillka :)
0
@OsamaDembele To akurat dobra akcja. Kibice wychodzący podczas meczu to najzwyklejsze pierdoły :)
5
https://zapodaj.net/225c72b31310e.jpg.html
Widzę, że United chce zmarnować kolejnych piłkarzy :) Tym razem mowa jest o Richarlisonie i Núñezie.
0
https://www.facebook.com/100044447978953/posts/557056525785942/
Temu teraz tylko fast foody w głowie :) Zjedli byście coś takiego?
2
Czyli Gaviego lepiej nie wystawiać :)
1
@Messibestplayerintheworld Od tych plotek przeczytałem "oferta dla Roberta" :)
0
@Janas11224 Taki scenariusz byłby wspaniały!
1
@Szymp Działa dobrze tylko czasami mecze ze strony głównej nie chcą się odpalić. Ale nie jest to uciążliwe, bo wystarczy wejść w zakładkę live tv i odpalić kanał z meczem.
2
Chytry lisek na poprawę humoru :)
https://zapodaj.net/d95b0d0c486a6.jpg.html
2
@Khajio O co tym dziwakom chodzi?
Edit Aa już wiem. Na koszulkach mieli napisane "Ostatnia generacjo skończ tym szaleństwem paliw kopalnych" XD
0
@Janas11224 Świetna jest po prostu. Bardzo klimatyczna :)
0
@Rust_Cohle A kiedy i gdzie kupowałeś?
1
@ArtTiguana99 Może to pryszcze Ci wychodzą bo one czasem są bolesne. Lepiej nie ruszaj bo łatwo to sobie można zakazić.
2
Ampleksus to uścisk godowy żaby. Samiec wskakuje na grzbiet samicy i ściska ją żeby wydzieliła skrzek, który on następnie oblewa swoim nasieniem. Występują też takie "ciekawe" sytuacje jak ta na załączonym obrazku. Zaskakujący jest ten świat zwierząt :)
https://m.facebook.com/227581630608014/posts/5411979215501537/
1
https://www.google.com/amp/s/amp.tvn24.pl/swiat/ukraina-kramatorsk-rosjanie-ostrzelali-dworzec-napis-za-dzieci-na-rakiecie-5667830
Ciekawy napis. Pewnie Ruscy chcą pokazać armię wroga w złym świetle.
1
@Bykunn Albo będą wspólnie grillować.
0
@Fido66 A co chcesz zaoszczędzić? ;D
0
@Bobo25 No tak, ale BVB i Liverpool w jego pierwszych sezonach nie miało tak dobrego składu jak teraz Barca, czy Real.
0
@Majkel34 A po co te Red is Bad w tym wpisie?
0
@Messibestplayerintheworld Przecież to 27 latek będący na wypożyczeniu w Celcie Vigo. Dziwne, ale może coś w nim widzi trenejro :)
0
@Borneo Ale za to wygrał coś czego Leo i Cristiano nie mają - MŚ. Ogólnie myślę, że powinien odejść z PSG żeby wygrać Ligę Mistrzów. Tam jest toksyczna atmosfera i zbyt narwany prezes żeby coś więcej osiągnąć.
0
@masq Bardzo dobry pomocnik. Jurgen Klopp też go chce i myślę że mu bardziej się przyda, bo Barça ma już tłok na tej pozycji.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@OsamaDembele Fati jeszcze nie wrócił do pełni sił :)
0
@ObiwanKenobi Z tobą też ciężko rozmawiać jak od razu od banderowców wyzywasz