4

@DonAndrzejos Lubię Duńczyka więc jestem zadowolony. Azpi też by się przydał wg. mnie.

1

@LS Jak się jeszcze oliwką przed meczem nasmaruje to nawet po ściągnięciu koszulki żółtka nie otrzyma :)

0

@barteq @dzefrej234 Wysyłał jakieś okropne/obsceniczne wiadomości do kobiet pracujących w klubie.

0

@Drozdu7 Kolokwialnie znaczy tyle co: Jazda!, Dalej!

7

@ViscaDelFritz1983 Najwyżej coś europejskiego powstanie. Też płakać nie zamierzam :)

2

@agaFCB To szanse na zmiażdżenie Simeone wrastają :)

1

@MESSIah16 Zawsze lubiłem Arka, więc niech strzela jak najwięcej!

2

@Mario96w "Słodzisz herbatę miodem? Kiedy byłem w wojsku herbatę słodziło się pszczołami" :)

2

@daniel32778 Trzeba znać swoją wartość XD

1

@LioMessi10 W płatku śniegu :)

2

@Wojtas1080pl Trzecia jest tak zajefajna że kupiłbym ją od razu po premierze :)

0

@GeneralXavi Wiesz infekcja mięśnia sercowego raczej na wirusa wskazuje. No chyba, że ktoś źle przetłumaczył.

0

@against_modern_football A wiesz, że Ukraina blokuje tranzyt, bo "nasi" ograniczają liczbę ukraińskich ciężarówek mogących przejechać przez Polskę na zachód?

1

@ttR Na pewno rzut młotem kobiet - absolutny GOAT Anita Włodarczyk :)

1

@ranger3120 Jakiś drobiazg. Ja też mam taką bardzo pomocną koleżankę i po prostu kupiłem jej dobrą czekoladę bo wiedziałem że lubi :)

0

@Colon Zgadza się, ale tak się przyjęło że słabsze strzały są nazywane technicznymi. Chyba, że coś pokręciłem...

0

@Colon Tak. To dokładne uderzenie nie z całej pety :)

1


Filmik z nowym Lambo Countach LPI 800-4 z klimatyczną nutką synthwave. Polecam :) Mi się bardzo podoba sylwetka tej nowej odsłony legendarnego modelu z lat 70. A wy co o niej myślicie?

1

@Pawel13sz Na stówę. Zobacz jak się cieszy ze zmiany klubu. Może po prostu wypalił się w Arsenalu. Wg. mnie da nam sporo radości.

4

Jak myślicie czy z Memphisa Depaya coś jeszcze w Barcy będzie? Czy może zablokował się na amen i niebawem odejdzie?

3

@tomek8756 No tak. Najlepsze jest to, że oni przedstawiają to jako sukces naszego rządu, a nie mówią o tym że w Czechach zmienił się rząd na taki który chciał zażegnać konflikt.

1

@AllBundy Da się.

1

Atletico kolekcjonuje Afrykańczyków :) Tym razem zakontraktowali po raz pierwszy w swojej historii Mozambijczyka, Reinildo Mandava.
https://zapodaj.net/4a0f47bb792ee.png.html

1

@adriano1437 Tak. Niedawno laptopa zakupiłem i otrzymałem go 48h po dokonaniu wpłaty. Paczka dobrze zapakowana ze sporą ilością styropianu. Spokojnie kupuj ;)

1

@Uukasz_93 Przecież to Niemcy wysłali te hełmy. UK przekazała im broń przeciwpancerną NLAW (New Generation Light Anti Tank Weapon). A jest to bardzo dobry granatnik ppanc używany przez british army, więc nie jest to byleco.

0

@Colon Brzmi jak mowa anarchistów :) Czyli trochę prawdy i utopii w jednym.

0

@Joe_Pesci Ale czego się boimy? Serio uważasz, że Putin może robić co mu się podoba i próbować podporządkować kraje niepodległe? Lepiej dmuchać na zimne i wysłać broń żeby Rosja się zastanowiła lub ew. poniosła duże straty w kraju obok. No i mało ryzykujemy, bo nie wysyłamy tam naszych chłopców.

0

@Joe_Pesci USA nie graniczy z Polską i nie prze do utworzenia nowego imperium tak jak Putin, który stwierdził że upadek ZSRR to największa katastrofa geopolityczna XX w. Poza tym to Putin teraz szantażuje okoliczne państwa sprowadzając 100 tys. żołnierzy na granice. A jeśli chodzi o to co przekazujemy Ukrainie to nie jest to jakiś kluczowy komponent naszej armii.

5

@Joe_Pesci Tylko, że Polska nie robi tego jako jedyna. Poza tym nie można pozwolić agresywnemu państwu działać bez przeszkód bo skończy się jak z III Rzeszą po konferencji w Monachium...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?