@Emhyr Bo grypa jest z nami od dawna i nie ma elementu strachu gdyż spowszedniała. Obecny Koronawirus jest nowy i ma większą śmiertelność. Media najczęściej podejmują głośne tematy żeby zyskać większy rozgłos i tyle.
@MESSIah16 Dlatego trzeba wzmocnić obronę polskiego nieba i obronę ppanc. żeby Rosja wiedziała że straty będą dosyć dotkliwe. Nikt Ci od tak nie użyje broni atomowej. Szczególnie że Rosja będzie się obawiać reakcji USA, ale także ChRL która nie do końca jest ich sojusznikiem.
@JohnA Diesel - Only The Brave, Issey Miyake L'Eau D'Issey Pour Homme Sport, Mercedes-Benz for Men Eau de Toilette i Calvin Klein CK IN2U Him. Wszystkie mają świeże, trochę cytrusowe nuty gdyż takie mi pochodzą najbardziej. No i nie są strasznie drogie.
@tbas Był już irytujący z tymi swoimi pretensjami. Problemem był niezbyt mądry Bartomeu, który się go pozbył nie mając żadnego następcy za niego. A przecież sam Suarez mówił wcześniej że potrzebuje zmiennika.
@Pilka_jest_okragla Dokładnie. Ściąganie większej ilości takich graczy sprawi że Barca spadnie do poziomu Milanu sprzed paru lat gdy kompletnie im nie szło
@koziar Ok. Myślałem, że uważasz że nie ma sensu dbać o środowisko :) Koncerny mają wszystko gdzieś o czym świadczą np. finansowanie badań zaprzeczających wpływowi działalności człowieka na zmiany klimatu przez naftowych gigantów lub VW który na codzień podtruwał ludzi spalinami swoich aut, a na diagnostyce zmieniał ich skład. Ogólnie ja bym się nie czepiał samej pojemności 1.6 bo to efekt optymalizacji silnika. Kiedyś musiały mieć ogromne pojemności, a teraz już nie muszą.
@JimMorrisonFCB Niby już od lata 2021 Genesis prowadzi sprzedaż w Europie więc myślę, że będzie dostępny. A jeśli chodzi o to co wstawiłeś to gdybym miał $$$ to z chęcią bym go kupił. Piękne połączenie dawnego projektu z nowoczesnymi rozwiązaniami.
@NismoFCBhttps://zapodaj.net/33ff3765c4d43.jpg.html A te pozostałe zwycięstwa to pies? Hamilton to już legenda z ogromnym doświadczeniem więc nic dziwnego że dał radę bardzo długo się utrzymać na twardych oponach. Wypadki się zdarzają i jak jest Safety Car to dochodzi do neutralizacji. Gdyby Merc nie chciał dojechać wyścigu na jednych oponach to Ham by się obronił.
@Elczupakabra Może mieć pozytywny wpływ, ale nie musi. Trzeba przeprowadzić badania na ludziach żeby udowodnić jej działanie. Na razie jej przyjmowanie na własną rękę jest idiotyczne.
@A4ron Źle zinterpretowałeś ten artykuł. Tam jest tylko wspomniane że Amantadyna wpływa na kanały jonowe koronawirusa. Nie ma żadnych ukończonych badań klinicznych potwierdzających skuteczność amantadyny w leczeniu chorych na Covid.
@FC1899Barca Nie, to nie był żaden wałek. Po prostu sędziowie powinni kazać wszystkim zdublowanym SC wyprzedzić. Był wypadek i neutralizacja z SC, a Merc schrzanił sprawę z oponami.
5
@amanter Nie co 3 msc, a 3 msc po drugiej dawce.
0
@stary_wyga Wiatrak mógł się spalić. Klima powinna chodzić zawsze gdy ją włączysz. Temperatury nie mają nic do tego.
1
@Emhyr Bo grypa jest z nami od dawna i nie ma elementu strachu gdyż spowszedniała. Obecny Koronawirus jest nowy i ma większą śmiertelność. Media najczęściej podejmują głośne tematy żeby zyskać większy rozgłos i tyle.
1
@Janiama 2:1dla Barçy
1
@amanter Szatańskie szczepionki XD Niektórym już coś się mocno odkleiło...
0
@Messibestplayerintheworld Pewnie Lapcio powiedział mu, że wierzy w letnie transfery Haalanda i Ferrana XD
0
@MESSIah16 Dlatego trzeba wzmocnić obronę polskiego nieba i obronę ppanc. żeby Rosja wiedziała że straty będą dosyć dotkliwe. Nikt Ci od tak nie użyje broni atomowej. Szczególnie że Rosja będzie się obawiać reakcji USA, ale także ChRL która nie do końca jest ich sojusznikiem.
1
@JohnA Diesel - Only The Brave, Issey Miyake L'Eau D'Issey Pour Homme Sport, Mercedes-Benz for Men Eau de Toilette i Calvin Klein CK IN2U Him. Wszystkie mają świeże, trochę cytrusowe nuty gdyż takie mi pochodzą najbardziej. No i nie są strasznie drogie.
0
@aleksandrowielki A co się stało, bo ja nie w temacie?
1
Piłkarz z ogromnym potencjałem i miejmy nadzieję, że Barca będzie miała z niego dużo pożytku.
1
@tbas Był już irytujący z tymi swoimi pretensjami. Problemem był niezbyt mądry Bartomeu, który się go pozbył nie mając żadnego następcy za niego. A przecież sam Suarez mówił wcześniej że potrzebuje zmiennika.
0
@Pilka_jest_okragla Dokładnie. Ściąganie większej ilości takich graczy sprawi że Barca spadnie do poziomu Milanu sprzed paru lat gdy kompletnie im nie szło
0
@koziar Ok. Myślałem, że uważasz że nie ma sensu dbać o środowisko :) Koncerny mają wszystko gdzieś o czym świadczą np. finansowanie badań zaprzeczających wpływowi działalności człowieka na zmiany klimatu przez naftowych gigantów lub VW który na codzień podtruwał ludzi spalinami swoich aut, a na diagnostyce zmieniał ich skład. Ogólnie ja bym się nie czepiał samej pojemności 1.6 bo to efekt optymalizacji silnika. Kiedyś musiały mieć ogromne pojemności, a teraz już nie muszą.
1
@koziar Co to znaczy: "w imię ekologii, której nie ma"?
1
@MesQueUnClub96 Ryba :)
0
@Nemeczek79 Profesjonalna kariera sportowa mocno obciąża serce. Było wielu sportowców którzy umierali lub kończyli kariery z jego powodu. Są też tacy jak Blind z Ajaxu który gra ze wszczepionym kardiowerterem.
https://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/ludzieistyle/1742106,1,pilkarze-tez-choruja-na-serce.read
1
@VeB77 Staty Bono też robią wrażenie
2
@Pawel13sz Szkoda, że grają u jakiegoś Araba a nie w Argentynie...
1
@JimMorrisonFCB Niby już od lata 2021 Genesis prowadzi sprzedaż w Europie więc myślę, że będzie dostępny.
A jeśli chodzi o to co wstawiłeś to gdybym miał $$$ to z chęcią bym go kupił. Piękne połączenie dawnego projektu z nowoczesnymi rozwiązaniami.
3
https://www.caranddriver.com/photos/g38381413/2023-genesis-g90-revealed-gallery/
Piękny nowiutki Genesis G90. Jeśli ktoś nie wie to Genesis jest luksusową marką Hyundaia. Muszę powiedzieć że koreańscy projektanci zrobili duży postęp w ostatnich latach. A wy co o nim myślicie?
0
A co się stało podczas losowania LM?
0
@Bykunn Toto przeżywał bardziej niż Lewis który mógł zostać jedynym kierowcą z tyloma trofeami :)
2
@mekston Dokładnie. Dlatego irytuje mnie twierdzenie o tym że Max nie zasłużył na tytuł tylko przypadkiem od sędziów go dostał...
3
@NismoFCB https://zapodaj.net/33ff3765c4d43.jpg.html
A te pozostałe zwycięstwa to pies? Hamilton to już legenda z ogromnym doświadczeniem więc nic dziwnego że dał radę bardzo długo się utrzymać na twardych oponach. Wypadki się zdarzają i jak jest Safety Car to dochodzi do neutralizacji. Gdyby Merc nie chciał dojechać wyścigu na jednych oponach to Ham by się obronił.
2
Nominuję @escarabajo bo to po prosty dobra mordka jest! :)
1
@masq Może pójdź do lekarza z tym wynikiem? Lepiej nie brać leków na podstawie opinii kolegów z forum.
0
@Elczupakabra Może mieć pozytywny wpływ, ale nie musi. Trzeba przeprowadzić badania na ludziach żeby udowodnić jej działanie. Na razie jej przyjmowanie na własną rękę jest idiotyczne.
2
@A4ron Źle zinterpretowałeś ten artykuł. Tam jest tylko wspomniane że Amantadyna wpływa na kanały jonowe koronawirusa. Nie ma żadnych ukończonych badań klinicznych potwierdzających skuteczność amantadyny w leczeniu chorych na Covid.
0
@FC1899Barca Nie, to nie był żaden wałek. Po prostu sędziowie powinni kazać wszystkim zdublowanym SC wyprzedzić. Był wypadek i neutralizacja z SC, a Merc schrzanił sprawę z oponami.
0
@Sysia11 Radzę ochłonąć bo Max był świetny w tym sezonie. Gdyby Lewis zmienił opony wcześniej to nie puścił by przeciwnika na ostatnim okrążeniu.