0

@Barca1992 A co mieli płynąć wpław lub iść pieszo?

0

@paweldunajecfcb Tenet, Most Szpiegów, Incepcja, Dżentelmeni, Iluzja 1 i 2, Na noże.

4

@Survier Albo do peerelowskiego Acapulco, czyli na złote piaski Bułgarii :)

0

@tomek8756 Nigdy wcześniej o niej nie słyszałem, ale również tak uważam. Dla mnie jej uroda to top :)

0

@tomek8756 Pewnie oglądasz ten serial tylko dla jej biustu i ładnych nóg :)

0

Na jakim kanale leci walka Janka?

0

@barcelonaLM Może to powikłania po Covid? Chorował już?

1

@Kamilos84 Czemu pajac?

0

@Persyfl Czego dotyczy ten projekt?

0

Grupa Facebook zmienia nazwę na Meta od wyrazu metaverse (meta - ponad/poza, verse - od universe). Jeśli oglądaliście Player One Stevena Spielberga to Zuckerberg dąży do stworzenia podobnego wirtualnego świata, w którym moglibyśmy grać, oglądać filmy lub spotykać się ze znajomymi albo pracować. Oczywiście wszystko pod kontrolą ich algorytmów zbierających wszelkie dane o nas. Zobaczymy co z tego wyjdzie, ale nie jestem do tego pozytywnie nastawiony...
https://www.purepc.pl/facebook-zmienia-nazwe-na-meta-a-gta-zmierza-na-gogle-vr-czyli-kilka-rewelacji-z-eventu-connect-2021

1

@Mroziu Zobacz gdzie jest Barca w tabeli, a gdzie Real.

1

@BellaCiao https://www.dailymail.co.uk/news/article-2098592/Photos-snipers-nest-Super-Bowl-police-watched-big-game-high-powered-rifles.html
Słyszałem, że podczas Super Bowl zawsze jest snajperskie gniazdo. Link u góry. Ale podczas zwykłych meczów to nie wiem.

0

@PIOTR76BARCA Mój awatar pokazuje że dużego entuzjazmu nie wykazuję, ale nie ma co się dobijać bo wpływu nie mamy.

0

@deyna2018 Wiadomo. Jak się akcje wolno konstruuje i przewidywalnie to przeciwnik ma więcej czasu na obronę.

0

Lepiej nie nastawiać się na zwolnienie Koemana i się jutro pozytywnie zaskoczyć niż wnerwiać na jego dalszą pracę :)

1


Lando to super gość! Jeden z moich ulubionych kierowców :)

0

@Sulimo No, ale wiedział że ten pierścień może go unicestwić co nie? Tak to by sobie go odebrał i mógł skupić się na samej walce z siłami dobra.

2

@Don-Corleone Mi się coraz bardziej podoba muzyka Post Malone'a. Wielkim fanem nie będę, ale dobrą robotę ostatnio wykonuje.

0

@Sulimo To nie powinien ruszyć armią i zaorać Shire? :)

0

@Bykunn Wiem, że tak nie jest. Ale jest coś takiego jak zakłady o znaczeniu strategicznym i np. upadek stoczni to katastrofa.

0

@kaamil1910 Jakiś głupkowaty ten Sauron. Skoro nie wiedział gdzie jest Shire to czemu nie posłał tam Nazgula na smoku lub innego zwiadowcy, a czekał na ruch Smigola? :)

0

@Bykunn No nie wiem, czy oddanie wszystkiego w obce ręce jest dobrym pomysłem. Przecież Niemcy, czy mniejsza Korea Płd trzymają się swojego i dobrze na tym wychodzą. A chyba nie muszę przypominać co Korea produkuje? Jedne z największych statków na świecie, sprzęty RTV i AGD, samochody, czołgi itp. itd.

0

@El dominatore Mi jeszcze Torcik Wedlowski smakuje, a tak to kicha. Np. Uwielbiałem Ptasie Mleczko, a teraz jest bardzo gumowe.

0

@El dominatore A tu japońskie Lotte ich wykupiło :) Choć wcześniej Wedel należał do Kraft Foods i Pepsi Company

1

@Tusiek27 Tak jest.

0

@Momals11 Derby we Francji? Dobre sobie :)

0

@baczmus W ogóle jej ciało leży na czymś w rodzaju poduszki. Może spadła ze zbyt dużej wysokości żeby się uratować? Przecież gdyby spadła na beton to zbyt wiele by z niej nie zostało.
Edit. To niby jest maska samochodu. No ciekawe jak to się stało że w takim stanie ją sfotografowano...

0

@Colon Moja koleżanka z liceum miała podobną urodę.

0

@Gall Dla mnie ta również nie jest zbyt ładna :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?