Grupa Facebook zmienia nazwę na Meta od wyrazu metaverse (meta - ponad/poza, verse - od universe). Jeśli oglądaliście Player One Stevena Spielberga to Zuckerberg dąży do stworzenia podobnego wirtualnego świata, w którym moglibyśmy grać, oglądać filmy lub spotykać się ze znajomymi albo pracować. Oczywiście wszystko pod kontrolą ich algorytmów zbierających wszelkie dane o nas. Zobaczymy co z tego wyjdzie, ale nie jestem do tego pozytywnie nastawiony... https://www.purepc.pl/facebook-zmienia-nazwe-na-meta-a-gta-zmierza-na-gogle-vr-czyli-kilka-rewelacji-z-eventu-connect-2021
@kaamil1910 Jakiś głupkowaty ten Sauron. Skoro nie wiedział gdzie jest Shire to czemu nie posłał tam Nazgula na smoku lub innego zwiadowcy, a czekał na ruch Smigola? :)
@Bykunn No nie wiem, czy oddanie wszystkiego w obce ręce jest dobrym pomysłem. Przecież Niemcy, czy mniejsza Korea Płd trzymają się swojego i dobrze na tym wychodzą. A chyba nie muszę przypominać co Korea produkuje? Jedne z największych statków na świecie, sprzęty RTV i AGD, samochody, czołgi itp. itd.
@baczmus W ogóle jej ciało leży na czymś w rodzaju poduszki. Może spadła ze zbyt dużej wysokości żeby się uratować? Przecież gdyby spadła na beton to zbyt wiele by z niej nie zostało. Edit. To niby jest maska samochodu. No ciekawe jak to się stało że w takim stanie ją sfotografowano...
0
@Barca1992 A co mieli płynąć wpław lub iść pieszo?
0
@paweldunajecfcb Tenet, Most Szpiegów, Incepcja, Dżentelmeni, Iluzja 1 i 2, Na noże.
4
@Survier Albo do peerelowskiego Acapulco, czyli na złote piaski Bułgarii :)
0
@tomek8756 Nigdy wcześniej o niej nie słyszałem, ale również tak uważam. Dla mnie jej uroda to top :)
0
@tomek8756 Pewnie oglądasz ten serial tylko dla jej biustu i ładnych nóg :)
0
Na jakim kanale leci walka Janka?
0
@barcelonaLM Może to powikłania po Covid? Chorował już?
1
@Kamilos84 Czemu pajac?
0
@Persyfl Czego dotyczy ten projekt?
2
https://konkret24.tvn24.pl/polityka,112/tak-posel-pis-pokazal-z-sejmowej-mownicy-przerobione-zdjecie-jako-prawdziwe,1082736.html
https://n-6-2.dcs.redcdn.pl/file/o2/tvn/web-content/m/p1/i/9f44e956e3a2b7b5598c625fcc802c36/c26e606f-6c18-42e1-8b7f-b09606d67a68.jpg
To się poseł PiS ośmieszył przerobionym zdjęciem XD
0
Grupa Facebook zmienia nazwę na Meta od wyrazu metaverse (meta - ponad/poza, verse - od universe). Jeśli oglądaliście Player One Stevena Spielberga to Zuckerberg dąży do stworzenia podobnego wirtualnego świata, w którym moglibyśmy grać, oglądać filmy lub spotykać się ze znajomymi albo pracować. Oczywiście wszystko pod kontrolą ich algorytmów zbierających wszelkie dane o nas. Zobaczymy co z tego wyjdzie, ale nie jestem do tego pozytywnie nastawiony...
https://www.purepc.pl/facebook-zmienia-nazwe-na-meta-a-gta-zmierza-na-gogle-vr-czyli-kilka-rewelacji-z-eventu-connect-2021
1
@Mroziu Zobacz gdzie jest Barca w tabeli, a gdzie Real.
1
@BellaCiao https://www.dailymail.co.uk/news/article-2098592/Photos-snipers-nest-Super-Bowl-police-watched-big-game-high-powered-rifles.html
Słyszałem, że podczas Super Bowl zawsze jest snajperskie gniazdo. Link u góry. Ale podczas zwykłych meczów to nie wiem.
0
@PIOTR76BARCA Mój awatar pokazuje że dużego entuzjazmu nie wykazuję, ale nie ma co się dobijać bo wpływu nie mamy.
0
@deyna2018 Wiadomo. Jak się akcje wolno konstruuje i przewidywalnie to przeciwnik ma więcej czasu na obronę.
0
Lepiej nie nastawiać się na zwolnienie Koemana i się jutro pozytywnie zaskoczyć niż wnerwiać na jego dalszą pracę :)
1
Lando to super gość! Jeden z moich ulubionych kierowców :)
0
@Sulimo No, ale wiedział że ten pierścień może go unicestwić co nie? Tak to by sobie go odebrał i mógł skupić się na samej walce z siłami dobra.
2
@Don-Corleone Mi się coraz bardziej podoba muzyka Post Malone'a. Wielkim fanem nie będę, ale dobrą robotę ostatnio wykonuje.
0
@Sulimo To nie powinien ruszyć armią i zaorać Shire? :)
0
@Bykunn Wiem, że tak nie jest. Ale jest coś takiego jak zakłady o znaczeniu strategicznym i np. upadek stoczni to katastrofa.
0
@kaamil1910 Jakiś głupkowaty ten Sauron. Skoro nie wiedział gdzie jest Shire to czemu nie posłał tam Nazgula na smoku lub innego zwiadowcy, a czekał na ruch Smigola? :)
0
@Bykunn No nie wiem, czy oddanie wszystkiego w obce ręce jest dobrym pomysłem. Przecież Niemcy, czy mniejsza Korea Płd trzymają się swojego i dobrze na tym wychodzą. A chyba nie muszę przypominać co Korea produkuje? Jedne z największych statków na świecie, sprzęty RTV i AGD, samochody, czołgi itp. itd.
0
@El dominatore Mi jeszcze Torcik Wedlowski smakuje, a tak to kicha. Np. Uwielbiałem Ptasie Mleczko, a teraz jest bardzo gumowe.
0
@El dominatore A tu japońskie Lotte ich wykupiło :) Choć wcześniej Wedel należał do Kraft Foods i Pepsi Company
1
@Tusiek27 Tak jest.
0
@Momals11 Derby we Francji? Dobre sobie :)
0
@baczmus W ogóle jej ciało leży na czymś w rodzaju poduszki. Może spadła ze zbyt dużej wysokości żeby się uratować? Przecież gdyby spadła na beton to zbyt wiele by z niej nie zostało.
Edit. To niby jest maska samochodu. No ciekawe jak to się stało że w takim stanie ją sfotografowano...
0
@Colon Moja koleżanka z liceum miała podobną urodę.
0
@Gall Dla mnie ta również nie jest zbyt ładna :)