@marcin62 Głowę na karku to on ma. Zakłada firmy i mówi z sensem, więc może być dobrym prezesem PZPN. Jak Zibi jakoś sobie poradził to on tym bardziej da radę :) Choć może nie chcieć tam zasiadać z powodu polityki i biurokracji tam panującej.
@fortunate_son Ja chciałbym zagrać w grę pokazującą np. Wojnę w Korei z możliwością zagrania po obu stronach konfliktu (Chiny, Piloci z ZSRR, komuniści koreańscy vs USA, Wlk. Bryt., Nowa Zelandia, Korea Płd.). To by było naprawdę spoko. Co myślisz? Z jednej strony ofensywa ludzką masą, a z drugiej rozpaczliwa obrona, spektakularny desant pod Inchon i powrót do status quo.
@Kgorecki2500 Ugniatanie przypomina mu podobno ugniatanie brzucha matki w celu napicia się mleka. Jest to dla niego bardzo przyjemne i tym warkotem/wibracją to okazuje :)
Barça ma całą obronę do przebudowy oraz małą sakiewkę... Tylko Araujo i będący u schyłku kariery Pique się nadają. Garcia jeszcze potrzebuje sporo czasu, Alba ze swoją psychiką jest irytujący, a o Lągle to nawet nie chcę mówić
@macio_944 Ogólnie brzmi świetnie, ale ja dałbym jeszcze trochę sera typu Parmezan, Grana Padano, czy nasz Bursztyn. Oczywiście prawdziwą bawolą mozzarellą też bym nie pogardził. Dla mnie pizza bez sera to nie pizza :)
@clyde "Fortepiano" naszej pianistki Ewy Pobłockiej, czyli ciekawa książka o jej przemyśleniach, karierze i stosunku do muzyki klasycznej. Czytam też "Germinal" Emila Zoli na zajęcia i bardzo mi się podoba. Czasy rewolucji przemysłowej, perypetie włóczęgi Stefana który stracił pracę i trafił do górniczego miasteczka. Surowy i mocno bezpośredni język Zoli sprawia, że łatwo można się wczuć w tamte czasy (praca nieletnich, brud, karygodne warunki pracy, czy głodowe pensje) Polecam :)
https://zapodaj.net/21764ceb5214e.jpg.html Taki tam wypad na miasto. Chciałbym spotkać taką paczkę na ulicy swojego miasta :-) Tylko jakoś Pogoni Szczecin nie chce się do LM dostać...
Wczoraj spełniło się marzenie ciężko chorego 16-latka. Dzięki fundacji mógł obejrzeć mecz Atletico vs Real Betis na żywo na Wanda Metropolitano. Po meczu spotkał się z całą drużyną Atleti oraz z kapitanem Betisu Joaquinem. Kapitan drużyny z Madrytu Koke przekazał chłopcu swoje korki i koszulkę meczową. Fajna sprawa :)
@MysticCat Jest coś takiego jak państwowe samoloty dla VIP-ÓW, więc nie wiem czemu mówisz o prywatnych. Poza tym jeśli jest się politykiem to zawsze jest ryzyko w zwykłym samolocie. Wiem że elity rządzące nie są sprawiedliwe i dobroduszne ale nie ma co się czepiać wszystkiego.
0
@Objectivo Akurat ten marsz będzie państwowy, a nie organizowany przez tych pseudopatriotów.
1
@macio_944 Racja tylko na razie tego w Barçy nie pokazał. Może się odblokuje w końcu :)
0
Były jakieś dymy na granicy w nocy?
0
@Zip Ja mam tak jeszcze z Jeanem-Claude Van Dammem i Scottem Adkinsem.
0
@czółkovsky A co on powiedział?
0
@marcin62 Głowę na karku to on ma. Zakłada firmy i mówi z sensem, więc może być dobrym prezesem PZPN. Jak Zibi jakoś sobie poradził to on tym bardziej da radę :) Choć może nie chcieć tam zasiadać z powodu polityki i biurokracji tam panującej.
2
@fortunate_son Ja chciałbym zagrać w grę pokazującą np. Wojnę w Korei z możliwością zagrania po obu stronach konfliktu (Chiny, Piloci z ZSRR, komuniści koreańscy vs USA, Wlk. Bryt., Nowa Zelandia, Korea Płd.). To by było naprawdę spoko. Co myślisz? Z jednej strony ofensywa ludzką masą, a z drugiej rozpaczliwa obrona, spektakularny desant pod Inchon i powrót do status quo.
1
@Kgorecki2500 Ugniatanie przypomina mu podobno ugniatanie brzucha matki w celu napicia się mleka. Jest to dla niego bardzo przyjemne i tym warkotem/wibracją to okazuje :)
1
@Kgorecki2500 Ugniata coś, czy go miziasz?
0
Barça ma całą obronę do przebudowy oraz małą sakiewkę... Tylko Araujo i będący u schyłku kariery Pique się nadają. Garcia jeszcze potrzebuje sporo czasu, Alba ze swoją psychiką jest irytujący, a o Lągle to nawet nie chcę mówić
1
A kiedy Pedri może wrócić?
0
@macio_944 Ogólnie brzmi świetnie, ale ja dałbym jeszcze trochę sera typu Parmezan, Grana Padano, czy nasz Bursztyn. Oczywiście prawdziwą bawolą mozzarellą też bym nie pogardził.
Dla mnie pizza bez sera to nie pizza :)
1
@clyde "Fortepiano" naszej pianistki Ewy Pobłockiej, czyli ciekawa książka o jej przemyśleniach, karierze i stosunku do muzyki klasycznej.
Czytam też "Germinal" Emila Zoli na zajęcia i bardzo mi się podoba. Czasy rewolucji przemysłowej, perypetie włóczęgi Stefana który stracił pracę i trafił do górniczego miasteczka. Surowy i mocno bezpośredni język Zoli sprawia, że łatwo można się wczuć w tamte czasy (praca nieletnich, brud, karygodne warunki pracy, czy głodowe pensje) Polecam :)
1
@macio_944 Nigdy nie słyszałem o tej kiełbie. Muszę spróbować :)
1
@FC1899Barca To był protest przeciwko dyskryminacji Indian przez Hollywood które pokazywało ich w złym świetle.
0
@HighestInTheRoom Przecież spalony był prawidłowy. No dobra ręka była, ale teraz różnie to interpretują no i przy ciele ją trzymał.
1
@Janiama Dynamo Barça 1 2
2
https://www.purepc.pl/musk-twierdzi-ze-wreczy-onz-6-mld-dol-na-walke-z-glodem-agencja-musi-jednak-przedstawic-jawna-liste-wydatkow
Można Muska nie lubić, ale tu ma rację. Potrzebna jest pełna przejrzystość, a nie ciemne interesy i przeżeranie kasy na obiadki polityków i inne bzdury.
0
@Rewolucja123 Oni w CS'a grają, bo ja nie w temacie?
0
https://zapodaj.net/21764ceb5214e.jpg.html
Taki tam wypad na miasto. Chciałbym spotkać taką paczkę na ulicy swojego miasta :-) Tylko jakoś Pogoni Szczecin nie chce się do LM dostać...
1
@MarcelNJ11 Nie wiadomo, ale myślę że tak. Raczej nie będą chcieli ryzykować, a na zmęczonego przeciwnika Dembuś będzie ok
2
@Survier Tylko on pisze o spryskiwaczach, a nie o chłodnicy :)
0
@CLionelMessi Latem można bo nic się nie stanie. Zimą to skrajna głupota bo woda zamarznie i porozwala rurki i inne elementy układu.
11
Wczoraj spełniło się marzenie ciężko chorego 16-latka. Dzięki fundacji mógł obejrzeć mecz Atletico vs Real Betis na żywo na Wanda Metropolitano.
Po meczu spotkał się z całą drużyną Atleti oraz z kapitanem Betisu Joaquinem. Kapitan drużyny z Madrytu Koke przekazał chłopcu swoje korki i koszulkę meczową. Fajna sprawa :)
0
@MysticCat Jest coś takiego jak państwowe samoloty dla VIP-ÓW, więc nie wiem czemu mówisz o prywatnych. Poza tym jeśli jest się politykiem to zawsze jest ryzyko w zwykłym samolocie. Wiem że elity rządzące nie są sprawiedliwe i dobroduszne ale nie ma co się czepiać wszystkiego.
0
@Barca1992 A co mieli płynąć wpław lub iść pieszo?
0
@paweldunajecfcb Tenet, Most Szpiegów, Incepcja, Dżentelmeni, Iluzja 1 i 2, Na noże.
4
@Survier Albo do peerelowskiego Acapulco, czyli na złote piaski Bułgarii :)
0
@tomek8756 Nigdy wcześniej o niej nie słyszałem, ale również tak uważam. Dla mnie jej uroda to top :)
0
@tomek8756 Pewnie oglądasz ten serial tylko dla jej biustu i ładnych nóg :)