0

@Xwowrak Amazon jest gorszy. Moja cała uczelnia jest zawalona ich ulotkami na których bukwami napisane jest dobra praca dobra płaca :) A warunki są tam zupełnie inne...

4

@Criss18Barca Zapomniał, że sam należy do opozycji :)

1

@barcelonaLM Już osiągnęła większy sukces od Radwańskiej więc nie ma co dywagować.

2

@ciema Winter is coming! :)

0

@BarcaInfo A ma 20 lat, więc może ktoś z topu go weźmie :)

0

@mekston A Verstappen który?

2

@Kettger A parę miesięcy później magicznie o wszystkim zapomniał. Niesamowita amnezja Ronalda Koemana.

9

@Arnold1234 Jak pomoc w meczu nie istnieje to trudno od niego fajerwerków oczekiwać.

27

Gavi dostaje niezłą szansę na pokaz swoich umiejętności i oby dał radę!

0

@mate92 Że co? Kto poważny twierdził, że to od zjedzenia nietoperza?

0

Jak myślicie, czy ter Stegen wróci do dobrej dyspozycji? A może trzeba będzie go sprzedać i ściągnąć np. Onanę?

1

@Borneo Robi wrażenie tak ogromna przewaga posłów PiS na antenie.

25

@barcanawieki Bardziej kręcą mnie zgrabne nogi no i oczywiście pupa :)

1

@Katalonbar Była stronnicza tak jak teraz, ale na 100% w wiadomościach nie pojawiał się co chwilę prezes TVP i nie było takiej autopromocji.

4

@barcanawieki To Twój fetysz? Ale coming up :)

1


Dźwięk F1 z puszki Red Bulla :)
Na końcu zrobił się czerwony jak rury wydechowe.

1

@macio_944 Nawet na moim PS4 Pro świetnie wyglądała ta misja :)

1

@ProMILs W Niemczech też kobiety sędziują i nie ma wielkich afer.

29

@Emhyr Popieram Neymara w tej sprawie. Takie kartki zabierają magię piłce nożnej.

0

@Barca1992 Ta Pani naciąga fakty. Nigdzie nie jest napisane/powiedziane że to jest przyszłość płatności. W przypadku MasterCard chodzi tylko o wyzwanie/konkurs. Ale jeśli chodzi o samą ideę to wg. mnie nie ma to sensu bo jakieś cyferki i blokady nie przekonają ludzi do dbania o środowisko. Tak przy okazji nazywanie ludzi dbających o przyrodę zielonymi komunistami jest śmieszne, bo ludzie z wielu kręgów myślowych/kulturowych zajmują się tą tematyką :)

0

@Joe_Pesci Jacy mieszkańcy? Jestem ciekaw o kogo Ci chodzi. Poza tym problemy się zaczęły jak przyznano tej kopalni dodatkowe hektary ziemii na rozbudowę wykopaliska.

0

@kubix05 Były kiepskie, ale gdyby dalej rozwijać to może by coś z tego było. Polonez był lepszy, ale zaprojektowany przez Włochów.

0

@kingJAMES Którzy naukowcy idą w drugą stronę? Większość tych o których piszesz to skompromitowani lub mało znaczący ludzie.

0

@jacobFCB Z dramatów to polecam "Droga Powrotna" z Benem Affleckiem

2

Piękny Wiking! Już widzę jak Lapcio ściąga go do Barcy XD
https://zapodaj.net/38b6909e1122a.jpg.html

1

@MarioVeB! Wiadomo. Wiele rzeczy jest uzależniających. Jak ktoś tyle kaw pije to na pewno ma problem.

1

@bafi Spożywana przewlekle, a jak ktoś pije jedną kawę co jakiś czas to na pewno nie jest uzależniony. Ja codziennie piję jedną kawę i jak jej zabraknie to nie mam żadnych problemów. Poza tym kawa ładnie pachnie i pobudza. Pety cuchną, trują palacza wraz z jego otoczeniem.

0

@Pablit A 3 miejsce na MŚ 2018 to jest nic?

0

@barcelonaLM Dokładnie. Granada to nie żadna potęga. Ba, oni na miano średniaka ledwo się łapią.

1

@Mizander Kupię mu nawet bilet jeśli przyspieszy to jego wylot z Barcelony :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?