@Xwowrak Amazon jest gorszy. Moja cała uczelnia jest zawalona ich ulotkami na których bukwami napisane jest dobra praca dobra płaca :) A warunki są tam zupełnie inne...
@Barca1992 Ta Pani naciąga fakty. Nigdzie nie jest napisane/powiedziane że to jest przyszłość płatności. W przypadku MasterCard chodzi tylko o wyzwanie/konkurs. Ale jeśli chodzi o samą ideę to wg. mnie nie ma to sensu bo jakieś cyferki i blokady nie przekonają ludzi do dbania o środowisko. Tak przy okazji nazywanie ludzi dbających o przyrodę zielonymi komunistami jest śmieszne, bo ludzie z wielu kręgów myślowych/kulturowych zajmują się tą tematyką :)
@Joe_Pesci Jacy mieszkańcy? Jestem ciekaw o kogo Ci chodzi. Poza tym problemy się zaczęły jak przyznano tej kopalni dodatkowe hektary ziemii na rozbudowę wykopaliska.
@bafi Spożywana przewlekle, a jak ktoś pije jedną kawę co jakiś czas to na pewno nie jest uzależniony. Ja codziennie piję jedną kawę i jak jej zabraknie to nie mam żadnych problemów. Poza tym kawa ładnie pachnie i pobudza. Pety cuchną, trują palacza wraz z jego otoczeniem.
0
@Xwowrak Amazon jest gorszy. Moja cała uczelnia jest zawalona ich ulotkami na których bukwami napisane jest dobra praca dobra płaca :) A warunki są tam zupełnie inne...
4
@Criss18Barca Zapomniał, że sam należy do opozycji :)
1
@barcelonaLM Już osiągnęła większy sukces od Radwańskiej więc nie ma co dywagować.
2
@ciema Winter is coming! :)
0
@BarcaInfo A ma 20 lat, więc może ktoś z topu go weźmie :)
0
@mekston A Verstappen który?
2
@Kettger A parę miesięcy później magicznie o wszystkim zapomniał. Niesamowita amnezja Ronalda Koemana.
9
@Arnold1234 Jak pomoc w meczu nie istnieje to trudno od niego fajerwerków oczekiwać.
27
Gavi dostaje niezłą szansę na pokaz swoich umiejętności i oby dał radę!
0
@mate92 Że co? Kto poważny twierdził, że to od zjedzenia nietoperza?
0
Jak myślicie, czy ter Stegen wróci do dobrej dyspozycji? A może trzeba będzie go sprzedać i ściągnąć np. Onanę?
1
@Borneo Robi wrażenie tak ogromna przewaga posłów PiS na antenie.
25
@barcanawieki Bardziej kręcą mnie zgrabne nogi no i oczywiście pupa :)
1
@Katalonbar Była stronnicza tak jak teraz, ale na 100% w wiadomościach nie pojawiał się co chwilę prezes TVP i nie było takiej autopromocji.
4
@barcanawieki To Twój fetysz? Ale coming up :)
1
Dźwięk F1 z puszki Red Bulla :)
Na końcu zrobił się czerwony jak rury wydechowe.
1
@macio_944 Nawet na moim PS4 Pro świetnie wyglądała ta misja :)
1
@ProMILs W Niemczech też kobiety sędziują i nie ma wielkich afer.
29
@Emhyr Popieram Neymara w tej sprawie. Takie kartki zabierają magię piłce nożnej.
0
@Barca1992 Ta Pani naciąga fakty. Nigdzie nie jest napisane/powiedziane że to jest przyszłość płatności. W przypadku MasterCard chodzi tylko o wyzwanie/konkurs. Ale jeśli chodzi o samą ideę to wg. mnie nie ma to sensu bo jakieś cyferki i blokady nie przekonają ludzi do dbania o środowisko. Tak przy okazji nazywanie ludzi dbających o przyrodę zielonymi komunistami jest śmieszne, bo ludzie z wielu kręgów myślowych/kulturowych zajmują się tą tematyką :)
0
@Joe_Pesci Jacy mieszkańcy? Jestem ciekaw o kogo Ci chodzi. Poza tym problemy się zaczęły jak przyznano tej kopalni dodatkowe hektary ziemii na rozbudowę wykopaliska.
0
@kubix05 Były kiepskie, ale gdyby dalej rozwijać to może by coś z tego było. Polonez był lepszy, ale zaprojektowany przez Włochów.
0
@kingJAMES Którzy naukowcy idą w drugą stronę? Większość tych o których piszesz to skompromitowani lub mało znaczący ludzie.
0
@jacobFCB Z dramatów to polecam "Droga Powrotna" z Benem Affleckiem
2
Piękny Wiking! Już widzę jak Lapcio ściąga go do Barcy XD
https://zapodaj.net/38b6909e1122a.jpg.html
1
@MarioVeB! Wiadomo. Wiele rzeczy jest uzależniających. Jak ktoś tyle kaw pije to na pewno ma problem.
1
@bafi Spożywana przewlekle, a jak ktoś pije jedną kawę co jakiś czas to na pewno nie jest uzależniony. Ja codziennie piję jedną kawę i jak jej zabraknie to nie mam żadnych problemów. Poza tym kawa ładnie pachnie i pobudza. Pety cuchną, trują palacza wraz z jego otoczeniem.
0
@Pablit A 3 miejsce na MŚ 2018 to jest nic?
0
@barcelonaLM Dokładnie. Granada to nie żadna potęga. Ba, oni na miano średniaka ledwo się łapią.
1
@Mizander Kupię mu nawet bilet jeśli przyspieszy to jego wylot z Barcelony :)