@DaPidejpi Pepik nigdy Ferrana nie puści. Sterling jest bardziej realny bo jest dosyć trudną personą i chce spróbować czegoś nowego. No i jest starszy.
@Zer0 Wiele zawodniczek powróciło do dobrej formy po ciąży np. Alex Morgan. Fifa wymogła na klubach płatny urlop na czas zaawansowanej ciąż i okresu po rozwiązaniu. Ogólnie zawodniczki mogą grać będąc w ciąży dopóki nie jest ona zaawansowana i dobrze się czują. No i są pod stałą opieką lekarzy. Czytałem o takiej siatkarce co grała będąc w ciąży ale na zmienionej pozycji żeby nie musieć rzucać się na parkiet, urodziła i wróciła do gry. BTW wg. badań kobiety aktywne (rozsądnie) w ciąży mają mniejsze ryzyko powikłań przy porodzie.
Zgadzam się tylko co do FFP. Trzeba dojechać te arabskie kluby za nim będzie za późno. Nie może być tak że rządowa organizacja będzie pompowała zyliony euro w klub, a właściciel będzie rozdawał forsę na lewo i prawo. Na pohybel $ity i P$G!
@Katalończyk 99 Czemu? Wyczerpujące spotkania w LM sprawiły, że giganci słabiej w lidze sobie poradzili. Te mniejsze kluby które dzisiaj ograły tych dużych były wypoczęte :)
@jeyx77x Niby tak, ale jest jeszcze Busi, Alba, czy Pique. Tu chodzi również o zaangażowanie i chęć do gry. Nie wspominając również o Koemanie którzy zrzuca winę na młodych i mogą oni tracić pewność siebie. Brak jakichkolwiek planów awaryjnych i sposobów prowadzenia ataku + trener niszczący pewność siebie = katastrofa :)
Fajnie, że zdominował Katar, ale słabe wyniki w Azjatyckiej Lidze Mistrzów trochę niepokoją. Są tacy dobrzy a dostają wpierdziel na arenie międzynarodowej...
0
@Adi123456789 Czyli kolejny arabski klubik magicznie omijający ffp? Słabe to jest.
1
@michal26 Skąd wziąłeś te wyostrzone zmysły?
0
@deiw99 A tak się pluli na notatniku, że Enrique jest zbyt probarceloński i wziął jakiegoś młokosa ::)
2
@AmigoBlancos Za to go lubię. Czasami gada od rzeczy, ale potrafi ukłuć :)
0
@DaPidejpi Pepik nigdy Ferrana nie puści. Sterling jest bardziej realny bo jest dosyć trudną personą i chce spróbować czegoś nowego. No i jest starszy.
0
Jak Gaweusz gra? :)
0
@Rothan1 A kim jest ten drugi piłkarz?
0
@Survier Ja mam taką ankietę:
https://zapodaj.net/e643abde31df9.jpg.html
0
Lucho pokona dzisiaj Manciniego, czy jednak nie? Jak Rambla myśli?
1
@ciema Bartek to był pajac, więc to wywalenie Luisa mnie nie zdziwiło :)
0
@Zer0 Wiele zawodniczek powróciło do dobrej formy po ciąży np. Alex Morgan. Fifa wymogła na klubach płatny urlop na czas zaawansowanej ciąż i okresu po rozwiązaniu. Ogólnie zawodniczki mogą grać będąc w ciąży dopóki nie jest ona zaawansowana i dobrze się czują. No i są pod stałą opieką lekarzy. Czytałem o takiej siatkarce co grała będąc w ciąży ale na zmienionej pozycji żeby nie musieć rzucać się na parkiet, urodziła i wróciła do gry. BTW wg. badań kobiety aktywne (rozsądnie) w ciąży mają mniejsze ryzyko powikłań przy porodzie.
0
Zgadzam się tylko co do FFP. Trzeba dojechać te arabskie kluby za nim będzie za późno. Nie może być tak że rządowa organizacja będzie pompowała zyliony euro w klub, a właściciel będzie rozdawał forsę na lewo i prawo. Na pohybel $ity i P$G!
2
@RosjaninBut Czyli twierdzisz, że grupka lewicowców kieruje brytyjską policją i doprowadziła do aresztowania tego propisowskiego dziennikarza?
1
@FCBparasiempre Atleti było kiedyś chłopcem do bicia, a dzięki m.in Simeone stali się klubem z wysokiej półki.
2
@macio_944 Ja z takich modyfikacji czekam na możliwość korekty DNA żeby wstać z wózka
1
@amek555 Jestem fanem Bonda, więc po Twoim opisie mam jeszcze większą chęć żeby go jak najszybciej obejrzeć :)
0
@Katalończyk 99 Czemu? Wyczerpujące spotkania w LM sprawiły, że giganci słabiej w lidze sobie poradzili. Te mniejsze kluby które dzisiaj ograły tych dużych były wypoczęte :)
0
@jeyx77x Niby tak, ale jest jeszcze Busi, Alba, czy Pique. Tu chodzi również o zaangażowanie i chęć do gry. Nie wspominając również o Koemanie którzy zrzuca winę na młodych i mogą oni tracić pewność siebie. Brak jakichkolwiek planów awaryjnych i sposobów prowadzenia ataku + trener niszczący pewność siebie = katastrofa :)
0
Fajnie, że zdominował Katar, ale słabe wyniki w Azjatyckiej Lidze Mistrzów trochę niepokoją. Są tacy dobrzy a dostają wpierdziel na arenie międzynarodowej...
2
Pięknie Rennes! Jeszcze jeden! :)
4
Oby Rennes im coś niespodziewanie strzeliło! Allez Rennes!
0
@normasubiektywna Niby tak, ale PSG praktycznie nie ma żadnych poważnych konkurentów. Wiem, że sezon temu Lille wygrało ale to był czysty przypadek :)
0
@Colon Wszystko fajnie, ale Ligue 1 to kicha :)
0
@Momals11 Weź się przeloguj na stronę PSG, bo to nie jest fanpage Messiego :)
4
@macio_944 Nie no co ty. Czasami się osiąga wielki sukces remisując. Zapomniałeś o pięknych koemanowskich remisach? :)
0
@Joe_Pesci Dwie osoby, ale ja już znalazłem wspólnika :)
0
@Dawid_J 60 zl/msc
1
Wcześniej pisałem o pakiecie Canal+, Eleven i Polsat Sport Premium w C+ Online. Jeśli ktoś chce się złożyć to zapraszam na priva :)
0
@IronSanHybrid Gdzie to było?
0
Korzystał ktoś z pakietu CANAL+, Eleven Sports i Polsat Sport Premium w C+ Online za 60 zł/msc? Dobrze działa? Opłaca się?