0

@Adi123456789 Czyli kolejny arabski klubik magicznie omijający ffp? Słabe to jest.

1

@michal26 Skąd wziąłeś te wyostrzone zmysły?

0

@deiw99 A tak się pluli na notatniku, że Enrique jest zbyt probarceloński i wziął jakiegoś młokosa ::)

2

@AmigoBlancos Za to go lubię. Czasami gada od rzeczy, ale potrafi ukłuć :)

0

@DaPidejpi Pepik nigdy Ferrana nie puści. Sterling jest bardziej realny bo jest dosyć trudną personą i chce spróbować czegoś nowego. No i jest starszy.

0

Jak Gaweusz gra? :)

0

@Rothan1 A kim jest ten drugi piłkarz?

0

0

Lucho pokona dzisiaj Manciniego, czy jednak nie? Jak Rambla myśli?

1

@ciema Bartek to był pajac, więc to wywalenie Luisa mnie nie zdziwiło :)

0

@Zer0 Wiele zawodniczek powróciło do dobrej formy po ciąży np. Alex Morgan. Fifa wymogła na klubach płatny urlop na czas zaawansowanej ciąż i okresu po rozwiązaniu. Ogólnie zawodniczki mogą grać będąc w ciąży dopóki nie jest ona zaawansowana i dobrze się czują. No i są pod stałą opieką lekarzy. Czytałem o takiej siatkarce co grała będąc w ciąży ale na zmienionej pozycji żeby nie musieć rzucać się na parkiet, urodziła i wróciła do gry. BTW wg. badań kobiety aktywne (rozsądnie) w ciąży mają mniejsze ryzyko powikłań przy porodzie.

0

Zgadzam się tylko co do FFP. Trzeba dojechać te arabskie kluby za nim będzie za późno. Nie może być tak że rządowa organizacja będzie pompowała zyliony euro w klub, a właściciel będzie rozdawał forsę na lewo i prawo. Na pohybel $ity i P$G!

2

@RosjaninBut Czyli twierdzisz, że grupka lewicowców kieruje brytyjską policją i doprowadziła do aresztowania tego propisowskiego dziennikarza?

1

@FCBparasiempre Atleti było kiedyś chłopcem do bicia, a dzięki m.in Simeone stali się klubem z wysokiej półki.

2

@macio_944 Ja z takich modyfikacji czekam na możliwość korekty DNA żeby wstać z wózka

1

@amek555 Jestem fanem Bonda, więc po Twoim opisie mam jeszcze większą chęć żeby go jak najszybciej obejrzeć :)

0

@Katalończyk 99 Czemu? Wyczerpujące spotkania w LM sprawiły, że giganci słabiej w lidze sobie poradzili. Te mniejsze kluby które dzisiaj ograły tych dużych były wypoczęte :)

0

@jeyx77x Niby tak, ale jest jeszcze Busi, Alba, czy Pique. Tu chodzi również o zaangażowanie i chęć do gry. Nie wspominając również o Koemanie którzy zrzuca winę na młodych i mogą oni tracić pewność siebie. Brak jakichkolwiek planów awaryjnych i sposobów prowadzenia ataku + trener niszczący pewność siebie = katastrofa :)

0

Fajnie, że zdominował Katar, ale słabe wyniki w Azjatyckiej Lidze Mistrzów trochę niepokoją. Są tacy dobrzy a dostają wpierdziel na arenie międzynarodowej...

2

Pięknie Rennes! Jeszcze jeden! :)

4

Oby Rennes im coś niespodziewanie strzeliło! Allez Rennes!

0

@normasubiektywna Niby tak, ale PSG praktycznie nie ma żadnych poważnych konkurentów. Wiem, że sezon temu Lille wygrało ale to był czysty przypadek :)

0

@Colon Wszystko fajnie, ale Ligue 1 to kicha :)

0

@Momals11 Weź się przeloguj na stronę PSG, bo to nie jest fanpage Messiego :)

4

@macio_944 Nie no co ty. Czasami się osiąga wielki sukces remisując. Zapomniałeś o pięknych koemanowskich remisach? :)

0

@Joe_Pesci Dwie osoby, ale ja już znalazłem wspólnika :)

0

@Dawid_J 60 zl/msc

1

Wcześniej pisałem o pakiecie Canal+, Eleven i Polsat Sport Premium w C+ Online. Jeśli ktoś chce się złożyć to zapraszam na priva :)

0

@IronSanHybrid Gdzie to było?

0

Korzystał ktoś z pakietu CANAL+, Eleven Sports i Polsat Sport Premium w C+ Online za 60 zł/msc? Dobrze działa? Opłaca się?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?