@ElTomas Czyli sam przyznałeś, że długość życia rośnie :) Czyli coś się poprawia i kiedyś tak fajnie nie było. A co do lekarzy to ci z głową na karku już dawno stąd wyjechali przez nasze rządy które od nie wiadomo ilu lat nie potrafią zreformować służby zdrowia. Ale nawet przy tym jest poprawa, bo mamy coraz bardziej zaawansowaną diagnostykę. Nie mówię, że wszystko jest zaje**ste ale nie ma co popadać w skrajność i opierać się na stereotypach.
@Rhaan George W. Bush też miał kolonoskopię i przekazał władzę na chwilę swojemu wice. Nawet jakby Biden zmarł to przejęłaby władzę tylko chwilowo, bo musi wygrać w wyborach żeby mieć pełną kadencję.
@Kgorecki2500 Oraz Stany Zjednoczone coby nam planety nie niszczyli i przestali się wtrącać :) Choć znając historię ludzkości powstał by kolejny dominujący twór gdyż świat nie znosi próżni np. Indie mogły by wejść na poziom Chin i zacząć się rozpychać. @PatrykBarca Hindusi za miskę ryżu z curry :)
@karci0 Bułkę podgrzewasz w opiekaczu/piekarniku, a parówka to chyba z wody będzie najlepsza. Ja bym dał jakąś frankfurterkę :) Najlepiej żeby parówka miała po prostu dużo mięsa.
0
Coś z Copa Sudamericana nie pasuje bo to puchar klubowy, a jest napisane: "Tego dnia rozgrywałem mecz z Brazylią w ramach Copa Sudamericana".
2
@KrwawiaceoczyVEB Ilias był mało widoczny, ale za to Abde miał dużo fajnych dryblingów i powrotów do defensywy.
0
@Bocheno1 Komu kibicujecie?
0
@martin3131 Albo taki Adeyemi. Myślę, że dałby sobie radę!
0
@Ptasior Skuteczności brakuje po prostu.
0
@Drozdu7 Wiadomo. Poważny rywal nas zweryfikuje dopiero :)
1
@ElTomas Czyli sam przyznałeś, że długość życia rośnie :) Czyli coś się poprawia i kiedyś tak fajnie nie było. A co do lekarzy to ci z głową na karku już dawno stąd wyjechali przez nasze rządy które od nie wiadomo ilu lat nie potrafią zreformować służby zdrowia. Ale nawet przy tym jest poprawa, bo mamy coraz bardziej zaawansowaną diagnostykę. Nie mówię, że wszystko jest zaje**ste ale nie ma co popadać w skrajność i opierać się na stereotypach.
0
@Janas11224 Ja w krajach arabskich nosiłbym różowy kask na cześć kobiet coby Ahmeda trochę wkurzyć :)
0
@Rhaan Masz rację, ale chodziło mi o to że najprawdopodobniej przegrała by wybory po tym okresie. Źle to napisałem.
0
@deyna2018 RTG jest szkodliwe dopiero, gdy w małym odstępie czasu masz kilka naświetleń. Jeśli to tylko jedno badanie to nie ma się czego bać :)
0
@Encore Jaki rywal, bo nie kojarzę?
0
@Rhaan George W. Bush też miał kolonoskopię i przekazał władzę na chwilę swojemu wice. Nawet jakby Biden zmarł to przejęłaby władzę tylko chwilowo, bo musi wygrać w wyborach żeby mieć pełną kadencję.
0
@tadzik447 A co jest w tym dziwnego? Np. jak przychodzi kumpel to na tv przyjemniej gra się w fifę i inne tego typu gry niż na monitorze.
1
F1 śmieszkuje z wypowiedzi kierowców i mechaników z tego sezonu :)
0
A o co z tym rozstawieniem chodzi? Przecież niezależnie od wyniku z Węgrami byśmy musieli w barażach grać.
1
@Kgorecki2500 Oraz Stany Zjednoczone coby nam planety nie niszczyli i przestali się wtrącać :) Choć znając historię ludzkości powstał by kolejny dominujący twór gdyż świat nie znosi próżni np. Indie mogły by wejść na poziom Chin i zacząć się rozpychać.
@PatrykBarca Hindusi za miskę ryżu z curry :)
0
@Transu96 Miałeś jakieś przepięcie, czy co? :)
0
@karci0 Która parówa była najsmaczniejsza?
0
@karci0 Bułkę podgrzewasz w opiekaczu/piekarniku, a parówka to chyba z wody będzie najlepsza. Ja bym dał jakąś frankfurterkę :) Najlepiej żeby parówka miała po prostu dużo mięsa.
0
@dominiczek12 Brudna forsa.
1
@macio_944 Einstein była kobietą :)
0
Polska może na Portugalię w barażu trafić?
0
@LatajacyHolender Chodzi mi o jego drużynę. On się stara i strzela, a oni kaszanią i tracą bramki z Czarnogórą...
1
@Criss18Barca No ale w tamtych Euro poziom był hardcore'owy :)
2
@Encore Też jestem za jego sprowadzeniem. Może Xavi by go ogarnął z tym nurkowaniem? :)
1
W Barcy gó... i w repce też. Biedny Memphis :(
2
@Don-Corleone Słaby tak jak większość obecnych polskich "raperów" typu Jan Rapowanie, Bedoes i inny szajs :)
0
@baartekk97 im więcej pkt tym większa szansa na łatwiejszych rywali, tak?
0
Zaleciało filmem Parasite :)
0
@urbie999 Dzięki za wyjaśnienie.