2

Nominuję @escarabajo bo to po prosty dobra mordka jest! :)

1

@masq Może pójdź do lekarza z tym wynikiem? Lepiej nie brać leków na podstawie opinii kolegów z forum.

0

@Elczupakabra Może mieć pozytywny wpływ, ale nie musi. Trzeba przeprowadzić badania na ludziach żeby udowodnić jej działanie. Na razie jej przyjmowanie na własną rękę jest idiotyczne.

2

@A4ron Źle zinterpretowałeś ten artykuł. Tam jest tylko wspomniane że Amantadyna wpływa na kanały jonowe koronawirusa. Nie ma żadnych ukończonych badań klinicznych potwierdzających skuteczność amantadyny w leczeniu chorych na Covid.

0

@FC1899Barca Nie, to nie był żaden wałek. Po prostu sędziowie powinni kazać wszystkim zdublowanym SC wyprzedzić. Był wypadek i neutralizacja z SC, a Merc schrzanił sprawę z oponami.

0

@Sysia11 Radzę ochłonąć bo Max był świetny w tym sezonie. Gdyby Lewis zmienił opony wcześniej to nie puścił by przeciwnika na ostatnim okrążeniu.

0

@TheMefju Przecież Merc też często płacze sędziom. Chciałbyś żeby Lewis wygrał po SC do końca wyścigu?

0

@takisobiektos Każdy zespół tak robi, więc odizolowanie sędziów od nich to dobre rozwiązanie.

0

@Hosh Żenujący komentarz. To nie był wałek. Merc za długo trzymał Lewisa na oponach i wyszło jak wyszło. Wypadki się zdarzają, a trzymanie SC do końca zabiło by wyścig. Posprzątali i dobrze że puścili wyścig.

2

@DaPidejpi Ja na Polsacie oglądałem i komentarz na plus. Eleven to kicha pod tym względem

3

@Kgorecki2500 Ten sam przypadek co Cabral, czyli fantastyczne statystyki w dość słabej lidze choć uważam argentyńską za lepszą od szwajcarskiej.
@BombowiecKrawczyk Młody napadzior z River Plate. Możesz poczytać o nim w artykule na głównej :)

0

@Gacork West Ham UTD i Newcastle włączają się do rywalizacji o jego podpis. Barcelona dalej się zastanawia i nic więcej nie wiadomo.

0

Jak myślicie, czy Drągowski poradziłby sobie w klubie pokroju Barçy? W Serie A wielokrotnie ratował Fiorentinę, ale w większych klubach presja jest zdecydowanie większa.

0

@neeed Dlatego pisałem jednoczesne. Jeden Araujo jakoś strasznie nie zaboli, ale jakby Ansu dał się skusić to będą duże problemy.

0

Najgorsze co może spotkać Barcelonę jest jednoczesne odejście Fatiego i Araujo. Na szczęście nie jest to bardzo prawdopodobny scenariusz, a tylko możliwy do spełnienia.

0

@Kapitan hawk Bartomeu to chłam

0

@NismoFCB Max Verstappen will take this! :)

0

Wie ktoś czemu Lille tak słabo gra w Ligue One?

0

@macio_944 PES się strasznie stoczył przez ten eFootball...

1

@Drozdu7 Szczególnie Lazio, Bayer Leverkusen, czy West Ham. Każda z tych drużyn może nas wgnieść w ziemię.

0

@MrCental Pedri jest kontuzjowany od dłuższego czasu, no i pokazywał wcześniej że potrafi świetnie grać. Gavi również jest dobrym piłkarzem, ale od jakiegoś czasu ustawiają go na skrzydle co uniemożliwia mu pokazanie swoich zalet. Jeśli chodzi o FdJ to zgadzam się, bo gościu zapowiadał się nieźle a gra jak dziecko we mgle.

0

@rafi1985 Gavi? No chyba nie. Przecież Luis Enrique powoływał go do repki, czyli coś w nim widzi i nie jest to tylko awaryjna opcja Barçy.

2

@Momals11 Liverpoolowi

1

@Colon Michael Desiato i Jimmy Baxter z Your Honor. Pierwszy wymyśli jak mnie uwolnić i jak upozorować zabicie porywaczy na wypadek, a drugi wykona brudną robotę :)

1

@macio_944 Taa, wszyscy wiemy że byłeś tam z @TheNekro94 :)

2

@Existimati Typowe wymieszanie prawdy z bzdurami typu fałszywe test PCR, czy przedstawianie Judy Mikovits jako eksperta.

1

So say goodbye and hit the road. Pack it up and disappear :)

3

@Jacu327 Przecież tutaj nawet snooker ma wielu fanów, więc co w tym dziwnego?

1

@Piotr,1985 Bo Viaplay ma licencje na całą BL i nie mają kanału tv.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?