4

Jak myślicie czy z Memphisa Depaya coś jeszcze w Barcy będzie? Czy może zablokował się na amen i niebawem odejdzie?

3

@tomek8756 No tak. Najlepsze jest to, że oni przedstawiają to jako sukces naszego rządu, a nie mówią o tym że w Czechach zmienił się rząd na taki który chciał zażegnać konflikt.

1

@AllBundy Da się.

1

Atletico kolekcjonuje Afrykańczyków :) Tym razem zakontraktowali po raz pierwszy w swojej historii Mozambijczyka, Reinildo Mandava.
https://zapodaj.net/4a0f47bb792ee.png.html

1

@adriano1437 Tak. Niedawno laptopa zakupiłem i otrzymałem go 48h po dokonaniu wpłaty. Paczka dobrze zapakowana ze sporą ilością styropianu. Spokojnie kupuj ;)

1

@Uukasz_93 Przecież to Niemcy wysłali te hełmy. UK przekazała im broń przeciwpancerną NLAW (New Generation Light Anti Tank Weapon). A jest to bardzo dobry granatnik ppanc używany przez british army, więc nie jest to byleco.

0

@Colon Brzmi jak mowa anarchistów :) Czyli trochę prawdy i utopii w jednym.

0

@Joe_Pesci Ale czego się boimy? Serio uważasz, że Putin może robić co mu się podoba i próbować podporządkować kraje niepodległe? Lepiej dmuchać na zimne i wysłać broń żeby Rosja się zastanowiła lub ew. poniosła duże straty w kraju obok. No i mało ryzykujemy, bo nie wysyłamy tam naszych chłopców.

0

@Joe_Pesci USA nie graniczy z Polską i nie prze do utworzenia nowego imperium tak jak Putin, który stwierdził że upadek ZSRR to największa katastrofa geopolityczna XX w. Poza tym to Putin teraz szantażuje okoliczne państwa sprowadzając 100 tys. żołnierzy na granice. A jeśli chodzi o to co przekazujemy Ukrainie to nie jest to jakiś kluczowy komponent naszej armii.

5

@Joe_Pesci Tylko, że Polska nie robi tego jako jedyna. Poza tym nie można pozwolić agresywnemu państwu działać bez przeszkód bo skończy się jak z III Rzeszą po konferencji w Monachium...

2

@VamosRakieta Ja za czwartym trafiłem

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Naturopata Czyli wystarczy dbać o odporność i nigdy nie dojdzie do epidemii? To po co była walka np. z ebolą w Afryce jak można im było powiedzieć żeby jedli dużo witamin, ćwiczyli i będzie sytuacja opanowana :) Wiadomo, że dbanie o odporność jest kluczowe w unikaniu groźnych chorób oraz w utrzymania dobrej jakości życie ale nie zatrzyma wirusów i innych "rzeczy" przed mutacjami które mogą ominąć naszą obronę.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Sulimo Chilijczyk z angielskim paszportem :)

0

@elplacek44 Przypominam, że za rządów PiS chłopcy Nawałki daleko na Euro zaszli :)

1

ChRL wykorzysta zimowe igrzyska olimpijskie w Pekinie do pokazania swojego zaangażowania w ekologię. Wszystkie obiekty sportowe będą zasilane z OZE lub gazu ziemnego. Dochodzą do tego całe tabory autobusów na wodór. Otóż miasto Zhangjiakou, w którym odbędzie się część imprez w ramach io w Pekinie wypuści na drogi 655 takich autobusów. H2 będzie produkowany w ogromnych elektrolizerach (część z nich powstała już za sprawą umowy zawartej pomiędzy Siemensem a China Energy).
https://www.reuters.com/lifestyle/sports/chinas-zhangjiakou-deploy-655-hydrogen-buses-2022-winter-games-2021-12-06/

0

@Mat97 No tak. Jeszcze Polkadot miała coś dać od siebie, bo za darmo na pewno nie pojawią się na koszulce.

1

@Lionel_Messi10 Najlepszego Wariacie!
P.S. Nie było czegoś pijalnego pod ręką? :)

3

@Cule1234 Z tego "zacnego" grona tylko Michniewicz wg. mnie by się nadawał.

0

To nieźle dziennikarze spudłowali :) Oby prawdziwa kwota nie była jeszcze niższa...

1

https://defence24.pl/rosja-wysyla-kolejne-oddzialy-na-granice-z-ukraina-na-zywo
Aktualizowana na żywo relacja tekstowa o syt. w okół Ukrainy. Polecam :)

0

https://defence24.pl/sily-zbrojne/flota-baltycka-wyplywa-na-morze-po-co
Rosyjska marynarka wojenna została postawiona w stanie gotowości i ćwiczy jednocześnie na paru akwenach. Na Morza i Oceany wypłynęło ok. 140 jednostek pływających różnego rodzaju. Prowokacja, czy prężenie muskułów?

0

https://www.purepc.pl/arabia-saudyjska-wykupila-organizacje-esl-i-faceit-za-15-miliarda-dolarow-czy-mamy-do-czynienia-z-esportwashingiem
Arabowie przejmują praktycznie cały e-sport, gdyż ESL to jedna z największych organizacji tego typu (odpowiadają m.in za katowickie IEM). Organizację przejął PIF (Public Investment Fund), czyli fundusz będący właścicielem Newcastle.

1

@barcanawieki Z pierwszą częścią twojej wypowiedzi mogę się zgodzić, jednakowoż druga część nie uzyska mojej aprobaty gdyż sernik z rodzynkami bardzo odpowiada moim kubkom smakowym :)

0

@Janas11224 Ja przeszedłem tylko trójkę, ale teraz zamierzam sprawić sobie Legendary Edition i przejść całą trylogię :) Ale to później bo teraz sesja mnie męczy.

0

@Uukasz_93 W końcu KGB-owska szkoła, więc ciężko powiedzieć co Włodek myśli :)

1

@ViscaDelFritz1983 Czekamy teraz na ruch "naszych" :)

1

@Pilka_jest_okragla Ładnie to logo Spotify wygląda. Ciekawe, czy umowa z nimi dojdzie do skutku :)

0

@mekston Berrettini jest w niezłej dyspozycji, bo to już jego drugi półfinał wielkiego szlemu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?