4

@Pawel13sz Byłem parę lat temu i polecam. Pałac Zwinger i rynek (Altmarkt) robią wrażenie. Poza tym trzeba przyznać, że świetnie odbudowano miasto praktycznie zrównane z ziemią przez alianckie naloty dywanowe. No i w końcu z Drezna wywodzą się dwaj elekcyjni królowie Polski: August II Mocny i August III Sas.

1

@Stagiryta


Wystąpił w czymś takim :)

2

@Comentateiro Polacy zagrają ze zwycięzcą meczu Szwecja vs Czechy

2

@Pawel13sz Czikago jak to mówi mój wykładowca :)

0

@Walker Lenin, Stalin, Putin - końcówka mówi sama za siebie :)

1

@Nano22 https://www.filmweb.pl/news/FOTO%3A+Henry+Cavill+i+Dua+Lipa+ta%C5%84cz%C4%85+dla+tw%C3%B3rcy+%22Kingsman%22-145764
Będzie coś dla Ciebie :) Dua Lipa wystąpi w filmie szpiegowskim pt. "Argylle". Zapowiada się ciekawie. Oby wykonanie było równie dobre jak pomysł na fabułę.

0

@MesQueUnClub08 A co to za afera?

4

@Sau_Ron Liverpool i Ajax

0

@stone80 Dokładnie tak. Zarówno Lenin jak i Stalin są pseudonimami. Lenin wziął się od rzeki Leny, która jako jedna z niewielu w Rosji płynie na północ. Miało to oznaczać odmienność doktryny Włodzimierza od dotychczasowych. Ze Stalinem musiałem poszukać i znalazłem to: https://forum.historia.org.pl/topic/14008-co-znaczy-lenin-i-stalin/

0

@Colon Dobre :)

0

@ObiwanKenobi Tak to jest bestialstwo, ale nie znaczy to że wszyscy Ukraińcy popierają takie zachowania. Poza tym nie da się ogarnąć służb w tak krótkim czasie jaki wtedy był od obalenia reżimu. Trzeba znać też kontekst, a nie skupiać się tylko na skrajnych emocjach.

0

@Zoker Z finansami się zgadzam, ale chyba Alemany i Laporta głupi nie są :)

5

@Zoker No a Haaland strzela jak na zawołanie i ma pokaźny dorobek jak na sezon z kontuzjami. A przecież BVB nie zachwyca formą.

0

@ObiwanKenobi Po pierwsze to była walka fanatyków w kraju będącym w chaosie, bo dopiero Janukowycz spierdzielił, a na Krymie i w innych miejscach pojawiały się "zielone ludziki". Po drugie nie wszystko jest jasne, bo ktoś niezidentyfikowany jako pierwszy otworzył ogień do antymajdanowców. Tak, szkoda mi tych co zginęli ale jest bardzo prawdopodobne, że ktoś (Rosja pewnie) podżegał tłumy do agresji, a władza nie zareagowała bo nie miała pełnej kontroli na państwem.

0

@Momals11 Jak będzie to tak wyglądało to jestem za.

0

@LioMessi10 Dwóch rosyjskich pilotów zginęło wtedy.

1

@LioMessi10


6 lat temu odbyła się ta akcja.

0

@4drian0 Jakie polecasz?

0

@Malkey95 Tylko Klaudia Jachira! :)

1

https://www.purepc.pl/gran-turismo-7-recenzja-playstation-5
Są już recenzje Gran Turismo 7. Kupujecie, czy nie przekonuje was ta gra? Ja grałem tylko u kolegi w 6-tkę i nawet mi się podobało.

0

@NaFazieHitman No wow, że nie zaczęło się od jednego nietoperza :) Poza tym Chiny to państwo totalitarne i trochę inaczej wszystko tam działa.

2

@michal26 Chiny nawet bez pandemii dominowały na świecie. A wymyślanie kolejnych teorii często sprzecznych ze sobą jest co najmniej śmieszne.

3

@ciema Akurat WC często się ośmiesza w ostatnich latach. Choćby gadanie, że koronawirus to chińska broń biologiczna. A jakiś czas później że to tylko wymysł.

4

@NaFazieHitman Bzdura. Putin nie może się pogodzić, że nie ma wpływu na Ukrainie od czasu obalenia Janukowycza i już w 2014 roku zabrał jej terytorium. Teraz chciał dokończyć swoje dzieło. Cejrowski tak mówiąc po części usprawiedliwia to co Rosja teraz na Ukrainie robi. A jeśli chodzi o Kryzys Kubański to przypominam, że USA nie najechało Kuby wszczynając wojny, a wprowadziło morską kwarantannę

2

@Azacca A gdzie jest jego psiapsiółka z TVP p. Ogórek? Wstydzi się tego dzielnego żołnierzyka? :)

2

@Pressinho Zgadzam się, ale duża ilość nowoczesnych granatników ppanc lub wyrzutni rakietowych typu Javelin, czy NLAW, a nawet pocisków Spike też jest potrzebna. Wyposażyć choćby terytorialsów i wróg poniesie ogromne straty w pierwszych godzinach konfliktu.

0

@MESSIah16 Akurat w Syrii Rosja zbyt dużo z ISIS nie zrobiła, bo to Kurdowie najwięcej z nimi walczyli. Poza tym ekstremiści z karabinami to zupełnie inny przeciwnik niż wyszkolona armia z pociskami przeciwpancernymi, czołgami i innymi zabawkami.

1

@MesQueUnClub96 Przed siebie lepiej bo masz tam miasto które też musisz zająć. Jak masz problem z tymi niemieckimi generałami w miastach to artylerią ich nawalaj

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?