0

@Messibestplayerintheworld Przecież to 27 latek będący na wypożyczeniu w Celcie Vigo. Dziwne, ale może coś w nim widzi trenejro :)

0

@Borneo Ale za to wygrał coś czego Leo i Cristiano nie mają - MŚ. Ogólnie myślę, że powinien odejść z PSG żeby wygrać Ligę Mistrzów. Tam jest toksyczna atmosfera i zbyt narwany prezes żeby coś więcej osiągnąć.

0

@masq Bardzo dobry pomocnik. Jurgen Klopp też go chce i myślę że mu bardziej się przyda, bo Barça ma już tłok na tej pozycji.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@OsamaDembele Fati jeszcze nie wrócił do pełni sił :)

0

@ObiwanKenobi Z tobą też ciężko rozmawiać jak od razu od banderowców wyzywasz

0

Komentarz usunięty

2

@Barca1992 To tylko rakieta wystrzelona przez Huti, więc czego się bać? :)

0

@Medium Toffifee git, ale czekolada Wedla z truskawkowym nadzieniem to masakra bo cholernie słodkie. Chociaż ja ogólnie z czekolady jadam głównie gorzką (50-70%).

1

@Messibestplayerintheworld Na miejscu Erlinga wywalił bym grubego i powiedział ojcu żeby nie był zbyt chciwy :)

5

Bella Ciao Bella Ciao Bella Ciao Ciao Ciao! :)

0

Teraz pewnie cała Macedonia w ekstazie. To jest ta romantyczność piłki nożnej :)

0

@Medium Akurat on sam spierdzielił

1

@masq On to powiedział po tym jak Chamberlain wrócił z konferencji monachijskiej.

11

@GeneralXavi Jak Lucho ich powołał to część dziennikarzy mówiła, że na wyrost to zrobił.

3

@KapiFCB Nie żebym się czepiał, ale pisze się Porsche :)

3

W niedzielę jakiś mądry inaczej kierowca postanowił polatać sobie wypożyczoną Teslą Model S nad jedną ze stromych ulic Los Angeles. LAPD wyznaczyła nagrodę w wysokości 1000$ za wskazanie sprawcy i pomysłodawcy tego "wspaniałego pokazu". Auto nadaje się na złom, gdyż lądowanie okazało się zbyt twarde XD


0

https://defence24.pl/geopolityka/macron-stawia-na-silna-armie-rezerwy-i-produkcje-zywnosci-komentarz
Macron czasem ma jakieś dobre pomysły (szczególnie z tą żywnością), ale znając życie to będzie tylko kiełbasa wyborcza.

2

@Sulimo Nie wiem co ludzie mają z tymi analnymi nickami. Na PurePC które często czytam jest AnalnyNiszczyciel...

0

@vangoor No i w Borussii Dortmund oraz w Arsenalu :)

1

@KrwawiaceoczyVEB

0

@Allbi Co napisał?

4

@Hubsao Warto przypomnieć, że World Central Kitchen to organizacja charytatywna założona przez hiszpańskiego szefa kuchni posiadającego na swoim koncie dwie gwiazdki Michelina. Pomagają w dokarmianiu ofiar różnych kataklizmów i ostatnio uchodźcom wojennym. Otworzyli parę kuchni na granicy polsko-ukraińskiej żeby pomóc ich wykarmić.

1

@DonMatteo901 No i mojej Pogoni również :)

1

@MesQueUnClub96 Vamos McLaren! (Oprócz RB Racing)

1

@bartas97 Zawodnik Galaty coś z niej wyrwał i nową zakładali :)

0

@clyde To się nieźle ustawiłaś :)

2

@brt Chciałbyś :) Oni od razu biorą kasę bez okresu próbnego.

1

@Mr8lack Północ Włoch jest najbardziej rozwinięta i dużo osób zna angielski. Gorzej jest na biedniejszym południu np. Sycylia :)

2

@Barcaa12 Chiński głąb po prostu. Bombardowania w Korei miały związek z wojną koreańską w której czerwoni wspierani przez ChRL i ZSRR chcieli zbrojnie podbić cały półwysep. Wietnam to znowu rywalizacja mocarstw w odległy zakątku świata i znowu w sprawę były wplątane Chiny. Nie mówiąc o wpisaniu Kuwejtu na listę celów jak to Saddam ich zaatakował. Oprócz tego Jugosławia w której dochodziło do mordów i Syria w której trwała walka z ISIS i wojna domowa wywołana też przez Rosję. Faktycznie bardzo obiektywny wpis...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?