@FC1899Barca Oczywista manipulacja. Trump skończył rządy praktycznie na początku pandemii, a Biden już musiał jej efekty zwalczać. Inflacja wzięła się od programów pomocowych i ratowania gospodarki. Stąd drogie paliwo się również wzięło. Poza tym Trump bagatelizował pandemię, więc gdyby dłużej rządził mogłoby być gorzej. A co do wojny na Ukrainie to również mogłaby wybuchnąć za rządów DT
@SteuerFreiMoney Taki jest motorsport. W wyścigach długodystansowych często zdarzają się awarie i wygrywają ci którzy mają ich mniej lub mają lepiej przemyślaną konstrukcję :)
Podczas trenowania rzutów wolnych Trent Alexander-Arnold nosił specjalne czujniki rejestrujące aktywność mózgu. Ciekawe co mu to dało? :) https://zapodaj.net/8c13063d76b23.jpg.html
@endriuuu2 No u nas też nie jest zbyt kolorowo z wodą. Teraz też mamy coraz większe problemy z suszami. Szczególnie to widać latem na poziomie Wisły w Warszawie.
@masq Jak masz trochę "luźnej" kasy to polecam Dysona. Jest dosyć drogi, ale nie trzeba brać najnowszego modelu. Ma mocny ciąg dzięki tej technologii cyklonowej i długo działa na baterii (w trybie normalnym wystarczającym do sprzątania ok. 1 h, a w turbo ok. 20 min).
0
Posiada ktoś z was Samsunga S21 FE 5G? Warty jest swojej ceny? Jesteście zadowoleni?
2
@Kgorecki2500 Idealne do podcierania po posiedzeniu, bo tylko do tego się nadają :)
0
@BarcaKings965212 Bo się całkowicie sprzedali :)
0
@okiemtypera_lucaxx95 A kto weźmie takiego słabego obrońcę?
0
@ProMILs Na zdjęciu jest jego ojciec ;)
1
@333tricampeones333 Dembele przestał pojawiać się na treningu, a Lewy wypowiada się po sezonie i po ostrych słowach działaczy Bayernu.
0
Po takiej wypowiedzi od razu zwinąłbym manatki i zmienił klub.
1
@FC1899Barca Oczywista manipulacja. Trump skończył rządy praktycznie na początku pandemii, a Biden już musiał jej efekty zwalczać. Inflacja wzięła się od programów pomocowych i ratowania gospodarki. Stąd drogie paliwo się również wzięło. Poza tym Trump bagatelizował pandemię, więc gdyby dłużej rządził mogłoby być gorzej. A co do wojny na Ukrainie to również mogłaby wybuchnąć za rządów DT
0
@mekston Ferrari: "Potrzymaj mi piwo!" :)
1
@SteuerFreiMoney Taki jest motorsport. W wyścigach długodystansowych często zdarzają się awarie i wygrywają ci którzy mają ich mniej lub mają lepiej przemyślaną konstrukcję :)
1
@Sysia11 Nabuchodonozor, czyli imię paru babilońskich władców jak już :) Ale przyznam że jest odpalony i tylko skrzywdzi dziecko...
0
@Getek Chcą zrobić z tego europejskie SB :)
2
@Kgorecki2500 Parafrazując rosyjską propagandę: przydałaby się dekomunizacja Białorusi :)
0
@ZwyklyKibicBarcy04 Carlo tak mało zmienia, że mogli by tydzień przed finałem skład podać XD
1
https://zapodaj.net/c5019579fa0c1.jpg.html
40 lat temu Tottenham zdobył FA Cup (Puchar Anglii). Ciekawe kiedy wygrają kolejne trofeum :)
0
@GeraltzKatalonii A tu nagle Charles straci moc i Max go wyprzedzi :)
2
@John_Doe Aaa bo myślałem, że w ogóle nie występowała. Coś mi się w takim razie pomyliło :)
0
Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego Barcelona nie brała udziału w Pucharze Europy poprzedzającym Ligę Mistrzów?
0
@VegetaPolska Może, ale w tej serii jeździ się tylko po torach :) Ciekawe co wymyślą.
0
@bartas97 To zależy, bo jeden student z mojego kierunku machnął doktorat na 300 stron.
1
@koksik2700 https://www.reddit.com/user/Apprehensive_Ad_995/comments/ux4vg2/its_not_me_i_dont_even_live_in_texas/
Chodzi o to, że to jest zupełnie inna osoba, a jakieś prawicowe trolle wymyśliły bajeczkę że morderca z Teksasu był tym transem.
0
@Katalonbar Taki wiedźmiński szósty zmysł wyczuwania magii? :)
0
Podczas trenowania rzutów wolnych Trent Alexander-Arnold nosił specjalne czujniki rejestrujące aktywność mózgu. Ciekawe co mu to dało? :)
https://zapodaj.net/8c13063d76b23.jpg.html
1
@endriuuu2 No u nas też nie jest zbyt kolorowo z wodą. Teraz też mamy coraz większe problemy z suszami. Szczególnie to widać latem na poziomie Wisły w Warszawie.
1
@Medium Racja, ale ilość potężnych pożarów oraz ekstremalnych upałów w Kalifornii znaczenie wzrosła i starają się jak najwięcej wody zachować.
1
W Kalifornii mają coraz większe problemy z suszą. Już teraz w paru hrabstwach za podlewanie ogrodów i trawników częściej niż 2x w tygodniu można dostać 2000$ grzywny. Zaleca się również branie krótkich prysznicy zamiast kąpieli i oszczędne pranie.
https://energetyka24.com/klimat/wiadomosci/kalifornia-bedzie-racjonowac-wode-gubernator-ostrzega
0
@kuz Azjatycką jak już :)
0
@masq Jak masz trochę "luźnej" kasy to polecam Dysona. Jest dosyć drogi, ale nie trzeba brać najnowszego modelu.
Ma mocny ciąg dzięki tej technologii cyklonowej i długo działa na baterii (w trybie normalnym wystarczającym do sprzątania ok. 1 h, a w turbo ok. 20 min).
1
@against_modern_football Młody byczek podczas wywiadu wpatrywał się w biust pani Mai. Ale nie wiem o co chodzi z tym: "czekałam" :)
0
@bixmix Wydaje mi się, że chodzi Ci o "Lekarstwo na życie": https://www.filmweb.pl/film/Lekarstwo+na+%C5%BCycie-2016-739293