0

@MontelQ Wiesz za BTC z reguły coś mało legalnego się kupuje :) To nie mam już pomysłu.

0

@MontelQ To może te narkogrzybki?

1

@MontelQ Marihuana?

2

@FC1899Barca Wow przecież od wielu lat trwa spór historyczny polsko-ukraiński o Wołyń. Uważam, że trzeba z tym walczyć mądrą polityką historyczną. W tym co mówią Ukraińcy jest trochę prawdy, bo w II RP było wiele utarczek i konfliktów na ziemiach wschodnich. Oczywiście wiadomo, że to oni zaczęli mordować a ich zbrodnie były okrutne i nie neguję ich. Ukraińcom ciężko jest przełknąć prawdę o ich bohaterach, bo oni walczyli zażarcie również z Sowietami. Poza tym Rosja nazywa walczących Ukraińców banderowcami, więc na złość oni będą się z nimi utożsamiać. A jeśli chodzi o Katyń to widać że zrzucają odpowiedzialność na partię, a nie na Stalina, czy ludzi z NKWD.

0

@kewin Czemu Ons jest na zdjęciu? :)

1

@MesQueUnClub96 Oby Kyrgios zmiótł Nole z kortu!

1

@PatrychoO Ale go zapiecze jak któryś z tych transferów dojdzie do skutku po uruchomieniu drugiej dźwigni :)

2

@ini_barca A co ma zrobić? Transfery są potrzebne, bo nie możemy sobie pozwolić na niewychodzenie z grupy w LM. Jeśli zaczniemy znowu wygrywać trofea to wartość klubu wzrośnie, a prawa tv będą coraz droższe.

1

@PatrychoO Swoją drogą dla mnie świetny film. Bardzo dobrze oddaje desperację i wpływ stresu na relacje międzyludzkie. Opowiedz o swoich wrażeniach po seansie :)

1

@Fenyx Ryba, czyli kto? :)

0

@Azi Nie jestem niczym zaskoczony. Po prostu wstawiłeś bezsensowny mem, a następnie kłamliwy artykuł mówiący o tym, że elektryki są mniej ekologiczne od diesla wg. organizacji podlegającej UE. Podczas gdy na wspomnianej stronie żaden diesel nie ma 5 zielonych gwiazdek, czyli wg. Green NCAP elektryki są bardziej ekologiczne.

1

@Azi Dzięki za linka do emocjonalnego artykułu, który nawet badań nie linkuje tylko powołuje się na inną stronę. Poza tym Euro NCAP nie jest unijną organizacją. UE tylko współpracuje z nimi. A jak wejdziesz w Green NCAP to wychodzi na to że diesle i benzyniaki mają problem z wydzielaniem szkodliwych substancji i jest pokazana ich mała efektywność energetyczna. Więc wcale nie wykazali, że elektryki są mniej eko :)

2

@Azi No tak, ale właśnie powielasz bzdury bo UE nie finansowała takich badań. Jedne z nich przeprowadziła firma analityczna Berylls Strategy Advisors, która pracuje dla koncernów motoryzacyjnych. W ich badaniach są błędy bo np. pominięto zanieczyszczenia związane z wydobyciem i obróbką ropy naftowej w celu wytworzenia ON i różnych olejów oraz smarów. Podczas gdy elektryki nie potrzebują smarów i olejów, a także posiadają o wiele mniej psujących się części.

3

@DaPidejpi Czemu Lecha tu nie ma?

0

Podsumowanie dzisiejszych walk na Ukrainie wg. eksperta Defence24
https://zapodaj.net/cc0e43ca49059.jpg.html
Słowniczek:
SZU - Siły Zbrojne Ukrainy
SZFR - Siły Zbrojne Federacji Rosyjskiej
BTG - Battalion Tactical Group tłum. Taktyczne grupy batalionowe

1

@jacobFCB Inflacja panie. Wszystko cholernie zdrożało...

2

@Sulimo Wczoraj miałem nieprzyjemne spotkanie z trzmielem. Wypachniłem się ulubionym kosmetykiem, wychodzę, a ten skubaniec mi ląduje we włosach :)

0

@Sulimo Trzmiel, czy zawodnik wagi ciężkiej szerszeń? :)

1

@Khajio Jako kibic BVB do dzisiaj nie mogę mu tego zapomnieć...

1

@Khajio I tak najbardziej potężni są kibice BVB. To się nazywa wspieranie zespołu :)

7

https://zapodaj.net/d9f85c680918a.jpg.html
Dzięki Spotify logo Barcelony wyświetla się na jednej z najbardziej znanych ulic w NYC. Jest marketingowa moc! :)

0

@Kluivert_P Kup sobie jakąś mega ostrą paprykę i zrób własny sos XD

1

@Kluivert_P Tak, można wyrobić sobie odporność. Dlatego w takich Indiach, czy w Tajlandii ostre dania nie robią na nikim wrażenia :)

7


AHS Krab w akcji. Podobno USZ są bardzo zadowolone z tych zabawek naszej produkcji.

4

https://gs24.pl/ogromny-statek-ze-szczecina-plynie-na-wyjatkowa-misje-zdjecia-wideo/ar/c3-16459531
https://biznes.wprost.pl/finanse-i-inwestycje/10766239/w-szczecinie-powstaje-statek-do-przewozu-rakiety-kosmicznej.html
Zobaczcie jaki statek powstaje pod Szczecinem w prywatnej firmie Partner Stocznia. Jest to jednostka "Canopee" o długości 121 m i szerokości 23 m. Ma służyć do przewozu rakiet Ariane 6 do kosmodromu ESA w Gujanie Francuskiej. W polskiej stoczni trwa jeszcze wykończeniówka, a następnie w Holandii zostaną zamontowane cztery "żagloskrzydła", które mają zmniejszyć zużycie paliwa.

2

@Kgorecki2500 Co im się tak odmieniło? Przecież Łukaszenka się odgrażał i śmiał z Polaków :)

2

@leviOsa Brawo moje Koguty! Pokażcie coś więcej poza gdakaniem! :)

3

@shahman Widać, że jego ojciec to typowy gaucho :)

0

@SkN Lewandowski to Barça? Here we Go!

1

W końcu Hasan robi coś dobrze i ma 100% racji! Nie ma sensu zmuszać zawodnika do dalszej gry, gdy za rok mogą stracić go nie otrzymawszy złamanego grosza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?