0

@mekston Max to weźmie! :)

0

@draxidox Akurat teraz wracam to mam czas

0

@draxidox Odciąłem się na wyjeździe :)

0

@masq Co z tą Ukrainą?

6

@Firestone Po prostu jak masz to coś to żadna liga nie będzie przeszkodą :)

1

@Janiama 1:3 dla Barcelony

1

@CryMeARiver Fan Justina Timberlake'a? :)

0

@Sulimo W Realu Betis wyglądał w miarę solidnie. Zna ligę, więc powinno być ok.

10

@Unikatowy Okienko trwa do 23:59 1 września

1

@semafor Masz trochę racji, ale niektórzy mają na noc alarm obwodowy czy jak go tam zwać włączony np. przy drzwiach, wejściu lub oknach.

1

@Kgorecki2500 Z tym okresem też związane jest pewne psikus losu w stosunku do samurajów. Samurajowie w czasach szogunatu dynastii Tokugawa mieli zakaz pracy fizycznej i często byli znudzeni. Wojen wtedy Japonia praktycznie nie prowadziła, a tyrać nie można więc co tu robić. Często przesiadywali w "lepszych" domach publicznych zabawiając się z kurtyzanami lub bardziej kulturalnie umilając sobie czas w towarzystwie gejszy. Żeby skończyć z tą stagnacją pomogli obalić system Tokugawy i praktycznie przekazali władzę cesarzowi Mutsuhito. W zamian za tą pomoc cesarz Meiji postanowił całkowicie zlikwidować stan samurajów w ramach modernizacji Japonii. Takie zrządzenie losu :)

3

@Kgorecki2500 Ten okres jest często nazywany Restauracją Meiji od przydomka cesarza Mutsuhito "meiji" który oznacza chyba oświecony :)

4

@Borneo Tak, akcja filmu pt. "Ostatni Samuraj" rozgrywa się w tamtym okresie. Ale tak jak @Kgorecki2500 film jest po prostu luźną interpretacją.

0

@Tasde Wiadomo. Dlatego korzystam póki mi się to opłaca np. przejdę gry które kiedyś odpuściłem. A jak zaczną dawać wydmuszki z DLC do kupienia to zrezygnuję :) Już EA wykazała się cwaniactwem wypuszczając swego czasu Sims 4 za free żeby pobudzić zakupy licznych DLC do gry XD

1

Widać, że Lewy to marketingowy magnes. Inni to maksymalnie po pół miliona polubień a ten milion :)

0

@Messiah10 Ja akurat korzystam z PC Game Pass i jestem zadowolony. Jest trochę do "przegrania".

1

https://www.purepc.pl/game-pass-friends-family-xbox-moze-wprowadzic-wspoldzielenie-konta-nie-tylko-z-rodzina-ale-i-z-przyjaciolmi
Podobno Game Pass będzie można dzielić z 5 osobami. Microsoft nieźle walczy o klienta ;)

0

@mientusek1407 Idąc takim tokiem myślenia o wszystkich kierowcach można powiedzieć że są płaczkami. Przecież każdy narzeka na bolid, opony, czy rywali. Po prostu nie puszczają wszystkiego z voice chatów

1

@Emhyr Ale to nie będzie podstawowy strój?

3

@Fizzy Womack Koleś z Leicester City ze strasznie zawyżoną ceną, który przeszedł do Chelsea ;)

2

@tomek8756 A mówili, że BL to ogórkowa liga a tu Haaland radzi sobie w Anglii a Robercik w Hiszpanii :)

0

@Kitek1640 A asystentem będzie Robercik :)

2

@ObiwanKenobi Polska posiada 249 czołgów Leopard 2 (a4 i a5). Te 30 to pewnie modernizowane do standardu 2PL.

2

@ObiwanKenobi Kiedy oddaliśmy Ukrainie Leopardy, bo coś nie skleja się twoja argumentacja?

4

@Pawel13sz Brawo Ajax! Golić frajerów :)

2

@ObiwanKenobi Kiedy oddaliśmy im wszystko i się rozbroiliśmy? Dostali przestarzałe czołgi, 18 Krabów (za wyprodukowanie kolejnych 60 zapłacą). Też Pioruny i Warmate, ale nasza armia ma otrzymać dużą ich liczbę bo MON zamówił. Poza tym żeby mieć więcej armatohaubic podpisano kontrakt z Koreą na dostawę K9 Thunder i czołgów K2 Black Panther. Nie mówiąc już o Abramsach.

0

@KolDan Xavi powinien wziąć Ciebie do swojego teamu :)

1

@J4no Obawa przed hasłami i reklamami pod koszulką

9

@LukaszFan Dokładnie. Z innymi ligami tak nie ma w przypadku La Ligi to czyste ździerstwo...

0

Kiedy nasi siatkarze zagrają pierwszy mecz na mś?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?