1

https://www.popularmechanics.com/military/a41598538/m1-abrams-tank/
Ciekawy artykuł przeglądowy o czołgach. Oczywiście kompletny nie jest bo pominęli np. indyjski czołg Arjun, ale całkiem ciekawy.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ciepło się robi przy każdym wybiciu Viktorii...

0

@Rastafarnianin Ciekawe, ale tak jak @mkord stwierdził nie jest to zbyt dobre porównanie. Dla porównania Cabinet Office - odpowiednik KPRM wydaje o wiele więcej: https://zapodaj.net/3ce4a981cdb82.png.html

1

@P33ck Za rok do Ekstraklasy wleci ŁKS i słynne Derby Łodzi powrócą :)

2

@Colon Francuski terminator :)

1

@Messibestplayerintheworld Ma wielki potencjał. W prawdzie nie oglądałem wszystkich meczów BVB, ale w tych paru pokazał się z dobrej strony. Warto go kupić i wypożyczyć do Dortmundu

2


Szwajcarski symulator czołgu z 1970 roku. Najciekawsze jest to, że jest on całkowicie analogowy. Żołnierz kierował miniaturowym czołgiem z przymontowaną kamerką po makiecie. Ciekawe, prawda?
P.S. Tom Scott robi dobrą robotę. Bardzo polecam jego materiały.

0

@mekston Hat-trick murowany!

1

https://hdtvpolska.com/viaplay-jakosc-4k-cena-upc/
Viaplay wprowadza jakość 4k, ale tylko w produkcjach oryginalnych :)

1

@Rust_Cohle Najlepszy to Dyson, ale dosyć drogi bo cena od 2000 zł

1

@Zoker Ja się tylko śmieję :) Jeśli chodzi o lekkoatletykę to oglądam wszystkie ME, MŚ i zawody na IO. Po prostu nie lubię sportów zimowych i tych kombinacji z kombinezonami (np. spodnie za duże w kroku). Poza tym mam więcej emocji oglądając np. finał sztafety gdzie wynik zależy od setnych części sekundy niż konkurs czterech skoczni, gdzie trzeba czekać aż kolejny usiądzie na ławie i poleci.

0

@Homeopata8989 W sumie i tak Polacy nic nie osiągną, więc po co oglądać :)
@Zoker No chyba nie. Szczególnie, że w F1 jest jakaś strategia, a skoczkowie tylko skaczą w dół i głupio machają gapiąc się na tablice wyników :)

0

@Medium Nie jeździ w topowym zespole to chociaż ma dziewczynę petardę :)

1

@PawkoFCB Ancelotti to klasa światowa, której na ławce Barcelony brakuje od wielu lat...

0

@VanBest Nie znam się, ale pewnie zależy od konkretnego silnika i motocykla :)

1

@Tomek_TF To od mundialu zależy. Jak dobrze zagrają to Flick dalej będzie Niemców trenował.

0

@ranger3120 Arsenal prowadzi

1

@Kurkmen Praktycznie pół świata przeniosło swoją produkcję do Chiny. Gdyby nie ona Państwo Środka nigdy nie rozwinęłoby się w takim tempie.

0

@DonAndresFCB Zawsze można kupić i wypożyczyć do BVB na dwa lata. Lewy będzie kończył karierę, a my będziemy mieli rozwiniętego byczka do ataku :) Z Pedrim podobnie było, że Barca go wykupiła, a on przez jakiś czas grał jeszcze na Kanarach

0

@draxidox Na pewno nie, bo UE5 potrzebuje Windows 10. Tak samo jak nowe podzespoły

0

Jeśli macie C+ i wam się będzie nudziło to o 18:30 będzie transmisja ze spotkania Tottenhamu pod wodzą Antonio Conte z Evertonem Franka Lamparda.

0

@Encore Myślałem, że siatka się rozerwie. Po prostu Wiking! :)

1

@Jakub1513 Myślę, że dadzą radę

1

@Robert1603 Jak Pilzno zremisuje z Interem to chyba kupię ich koszulkę :)

1

@Kidd Bardziej wolę Metaxę np. 12, ale oryginalne koniaki też są spoko.

4

Wczoraj na giełdzie odzieżowej w Nowym Meksyku sprzedano jeansy firmy Levi Strauss & Co za 76 tys. USD. Co było w nich niezwykłego? To, że pochodzą z lat 80. XIX wieku i zostały odnalezione w nieczynnej kopalni przez archeologa amatora. Są brudne i mają dziurę, ale biorąc pod uwagę ich wiek są w dobrym stanie. Białe plamki wzięły się od wosku chlapiącego z górniczej lampy. Spodnie mają również metkę z napisem: "The only kind made by white labor" (jedyne w swoim rodzaju wykonane przez białych pracowników), który odnosi się trudnej historii chińskich imigrantów. W skrócie Chińczycy w dużej mierze przyczynili się do rozbudowy kolei w Stanach Zjednoczonych, a Amerykanie podziękowali im dyskryminacją (strach przed zaradnymi i pracowitymi ludźmi). Firma Levi Strauss po prostu wykorzystała modny wówczas slogan antychiński.
Źródło: https://nypost.com/2022/10/13/levis-jeans-from-1880s-with-racist-slogan-sold-for-76k/
https://www.marketwatch.com/story/heres-how-much-1880s-levis-jeans-just-sold-for-at-auction-can-you-wear-them-11665624898

1

@Kidd Oj tak! Smacznego ;) A jakiej marki jest ten boski napój?

0

@talizmo A ja poproszę Red Hot Chilli Peppers :)

4

Mistrzowie F1 od 1950 roku do czasów współczesnych.
https://zapodaj.net/e703442353e0e.jpg.html

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?