@Messibestplayerintheworld Ma wielki potencjał. W prawdzie nie oglądałem wszystkich meczów BVB, ale w tych paru pokazał się z dobrej strony. Warto go kupić i wypożyczyć do Dortmundu
Szwajcarski symulator czołgu z 1970 roku. Najciekawsze jest to, że jest on całkowicie analogowy. Żołnierz kierował miniaturowym czołgiem z przymontowaną kamerką po makiecie. Ciekawe, prawda? P.S. Tom Scott robi dobrą robotę. Bardzo polecam jego materiały.
@Zoker Ja się tylko śmieję :) Jeśli chodzi o lekkoatletykę to oglądam wszystkie ME, MŚ i zawody na IO. Po prostu nie lubię sportów zimowych i tych kombinacji z kombinezonami (np. spodnie za duże w kroku). Poza tym mam więcej emocji oglądając np. finał sztafety gdzie wynik zależy od setnych części sekundy niż konkurs czterech skoczni, gdzie trzeba czekać aż kolejny usiądzie na ławie i poleci.
@Homeopata8989 W sumie i tak Polacy nic nie osiągną, więc po co oglądać :) @Zoker No chyba nie. Szczególnie, że w F1 jest jakaś strategia, a skoczkowie tylko skaczą w dół i głupio machają gapiąc się na tablice wyników :)
@DonAndresFCB Zawsze można kupić i wypożyczyć do BVB na dwa lata. Lewy będzie kończył karierę, a my będziemy mieli rozwiniętego byczka do ataku :) Z Pedrim podobnie było, że Barca go wykupiła, a on przez jakiś czas grał jeszcze na Kanarach
Wczoraj na giełdzie odzieżowej w Nowym Meksyku sprzedano jeansy firmy Levi Strauss & Co za 76 tys. USD. Co było w nich niezwykłego? To, że pochodzą z lat 80. XIX wieku i zostały odnalezione w nieczynnej kopalni przez archeologa amatora. Są brudne i mają dziurę, ale biorąc pod uwagę ich wiek są w dobrym stanie. Białe plamki wzięły się od wosku chlapiącego z górniczej lampy. Spodnie mają również metkę z napisem: "The only kind made by white labor" (jedyne w swoim rodzaju wykonane przez białych pracowników), który odnosi się trudnej historii chińskich imigrantów. W skrócie Chińczycy w dużej mierze przyczynili się do rozbudowy kolei w Stanach Zjednoczonych, a Amerykanie podziękowali im dyskryminacją (strach przed zaradnymi i pracowitymi ludźmi). Firma Levi Strauss po prostu wykorzystała modny wówczas slogan antychiński. Źródło: https://nypost.com/2022/10/13/levis-jeans-from-1880s-with-racist-slogan-sold-for-76k/ https://www.marketwatch.com/story/heres-how-much-1880s-levis-jeans-just-sold-for-at-auction-can-you-wear-them-11665624898
1
https://www.popularmechanics.com/military/a41598538/m1-abrams-tank/
Ciekawy artykuł przeglądowy o czołgach. Oczywiście kompletny nie jest bo pominęli np. indyjski czołg Arjun, ale całkiem ciekawy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ciepło się robi przy każdym wybiciu Viktorii...
0
@Rastafarnianin Ciekawe, ale tak jak @mkord stwierdził nie jest to zbyt dobre porównanie. Dla porównania Cabinet Office - odpowiednik KPRM wydaje o wiele więcej: https://zapodaj.net/3ce4a981cdb82.png.html
1
@P33ck Za rok do Ekstraklasy wleci ŁKS i słynne Derby Łodzi powrócą :)
2
@Colon Francuski terminator :)
1
@Messibestplayerintheworld Ma wielki potencjał. W prawdzie nie oglądałem wszystkich meczów BVB, ale w tych paru pokazał się z dobrej strony. Warto go kupić i wypożyczyć do Dortmundu
2
Szwajcarski symulator czołgu z 1970 roku. Najciekawsze jest to, że jest on całkowicie analogowy. Żołnierz kierował miniaturowym czołgiem z przymontowaną kamerką po makiecie. Ciekawe, prawda?
P.S. Tom Scott robi dobrą robotę. Bardzo polecam jego materiały.
0
@mekston Hat-trick murowany!
1
https://hdtvpolska.com/viaplay-jakosc-4k-cena-upc/
Viaplay wprowadza jakość 4k, ale tylko w produkcjach oryginalnych :)
1
@Rust_Cohle Najlepszy to Dyson, ale dosyć drogi bo cena od 2000 zł
1
@Zoker Ja się tylko śmieję :) Jeśli chodzi o lekkoatletykę to oglądam wszystkie ME, MŚ i zawody na IO. Po prostu nie lubię sportów zimowych i tych kombinacji z kombinezonami (np. spodnie za duże w kroku). Poza tym mam więcej emocji oglądając np. finał sztafety gdzie wynik zależy od setnych części sekundy niż konkurs czterech skoczni, gdzie trzeba czekać aż kolejny usiądzie na ławie i poleci.
0
@Homeopata8989 W sumie i tak Polacy nic nie osiągną, więc po co oglądać :)
@Zoker No chyba nie. Szczególnie, że w F1 jest jakaś strategia, a skoczkowie tylko skaczą w dół i głupio machają gapiąc się na tablice wyników :)
0
@Medium Nie jeździ w topowym zespole to chociaż ma dziewczynę petardę :)
1
@PawkoFCB Ancelotti to klasa światowa, której na ławce Barcelony brakuje od wielu lat...
0
@VanBest Nie znam się, ale pewnie zależy od konkretnego silnika i motocykla :)
1
@Tomek_TF To od mundialu zależy. Jak dobrze zagrają to Flick dalej będzie Niemców trenował.
0
@ranger3120 Arsenal prowadzi
1
@Kurkmen Praktycznie pół świata przeniosło swoją produkcję do Chiny. Gdyby nie ona Państwo Środka nigdy nie rozwinęłoby się w takim tempie.
0
@DonAndresFCB Zawsze można kupić i wypożyczyć do BVB na dwa lata. Lewy będzie kończył karierę, a my będziemy mieli rozwiniętego byczka do ataku :) Z Pedrim podobnie było, że Barca go wykupiła, a on przez jakiś czas grał jeszcze na Kanarach
0
@draxidox Na pewno nie, bo UE5 potrzebuje Windows 10. Tak samo jak nowe podzespoły
0
Jeśli macie C+ i wam się będzie nudziło to o 18:30 będzie transmisja ze spotkania Tottenhamu pod wodzą Antonio Conte z Evertonem Franka Lamparda.
0
@Encore Myślałem, że siatka się rozerwie. Po prostu Wiking! :)
1
@Jakub1513 Myślę, że dadzą radę
1
@Robert1603 Jak Pilzno zremisuje z Interem to chyba kupię ich koszulkę :)
1
@Kidd Bardziej wolę Metaxę np. 12, ale oryginalne koniaki też są spoko.
4
Wczoraj na giełdzie odzieżowej w Nowym Meksyku sprzedano jeansy firmy Levi Strauss & Co za 76 tys. USD. Co było w nich niezwykłego? To, że pochodzą z lat 80. XIX wieku i zostały odnalezione w nieczynnej kopalni przez archeologa amatora. Są brudne i mają dziurę, ale biorąc pod uwagę ich wiek są w dobrym stanie. Białe plamki wzięły się od wosku chlapiącego z górniczej lampy. Spodnie mają również metkę z napisem: "The only kind made by white labor" (jedyne w swoim rodzaju wykonane przez białych pracowników), który odnosi się trudnej historii chińskich imigrantów. W skrócie Chińczycy w dużej mierze przyczynili się do rozbudowy kolei w Stanach Zjednoczonych, a Amerykanie podziękowali im dyskryminacją (strach przed zaradnymi i pracowitymi ludźmi). Firma Levi Strauss po prostu wykorzystała modny wówczas slogan antychiński.
Źródło: https://nypost.com/2022/10/13/levis-jeans-from-1880s-with-racist-slogan-sold-for-76k/
https://www.marketwatch.com/story/heres-how-much-1880s-levis-jeans-just-sold-for-at-auction-can-you-wear-them-11665624898
1
@Kidd Oj tak! Smacznego ;) A jakiej marki jest ten boski napój?
0
@talizmo A ja poproszę Red Hot Chilli Peppers :)
4
Mistrzowie F1 od 1950 roku do czasów współczesnych.
https://zapodaj.net/e703442353e0e.jpg.html