0

@Kubsoleon Bardzo lubię Erlinga pomimo tego, że gra w City

0


Test wyświetlacza dotykowego z 1991 roku

0

@pt9 Skądś to znam :) Moje jak zaczną się nawalać to kłaki po całym domu lecą.

1

@pt9 Śliczne koteły :)

14


Pociągi w Singapurze mają szyby, które stają się "mleczne" w pobliżu bloków mieszkalnych żeby chronić prywatność obywateli.

1

@Kgorecki2500 Widziałem jedną scenę i mi wystarczyło. Obrzydliwy film.

1

Firma Zagato wzięła na warsztat Alfę Romeo Giulię Quadrifoglio i wyszło im takie cudo: https://www.caranddriver.com/photos/g42296280/alfa-romeo-giulia-swb-zagato-interior-exterior-photos/
Piękne autko i jeszcze to białe logo na tej atrapie chłodnicy... Szkoda tylko, że nie trafi do seryjnej produkcji. Bardzo futurystyczna, ale przyjemna dla oka konstrukcja.

2

Z cyklu "Kącik Kinomana" :)
Co myślicie o odgrzewanym kotlecie pt. "Indiana Jones i Tarcza Przeznaczenia"? Film wyjdzie w czerwcu przyszłego roku, a za kamerą stanie tym razem James Mangold: Le Mans'66, Spacer po Linie, czy Wolverine (Spielberg producentem). Ja nie spodziewam się niczego dobrego. Szczególnie, że musieli Harrisona odmłodzić komputerowo, a historia opowiada o naziście pracującym przy programie Apollo, który chce na srebrnym globie umieścić niebezpieczny artefakt...

0

@Kidd Widzę, że aparat też niczego sobie bo ok. 30 tys. PLN :) Przecież za taki zestaw dobre auto można kupić... No ale jak ma świetną stabilizację i potrafi również nagrywać filmy w 4k przy 120 klatkach to musi kosztować. Aparat i profesjonalna kamera filmowa w jednym.
https://www.nikon.pl/pl_PL/product/digital-cameras/mirrorless/professional/z-9

1

https://www.instagram.com/p/Ck283snsbRZ/?utm_source=ig_web_copy_link
Gepardy są świetne! Fotka znanego izraelskiego fotografa przyrody Roie Galitz'a. Zdjęcie wykonano specjalnym obiektywem, bo nie da się bezpiecznie zbliżyć do tego kota na bliską odległość.
Dla znawców tematu: Aparat Nikon Z9 i obiektyw Nikkor Z 400 mm f/2.8 TC VR S (ogniskowa 560 mm f/4) :)

0

@SuperPatsonFCB Wiadomo, że na półkę światową liczyć nie możemy, ale już na takiego Paulo Bento, który podobno sam się oferuje PZPN-owi już tak. Już wolę takich trenerów jak Bento, czy ten z Arabii Saudyjskiej niż Skorża i inne typy z polskiej kliki...

2

@Roobo Pamiętam jak się ucieszyłem w środku nocy :) Piękny strzał po prostu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Transu96 Przecież pada bez problemu można podpiąć. Chyba że obawiasz się cheaterów

0

@Transu96 A z czystej ciekawości po co Ci ten Xbox jak wszystkie gry na niego ograsz na PC w lepszej jakości?

1

@FcPortoFan1999 Dla ciekawskich wstawiam cytat z dzienników premiera Juliana Nowaka pt. "Wspomnienia z ławy rządowej", który był świadkiem tego morderstwa.
"Kilkanaście minut po dwunastej zajechał
automobil Prezydenta, który był u kardynała Rakowskiego z wizytą, a od niego przyjechał do Zachęty. Prezydent przywitał się z obecnymi w westibulu i wszyscy poszliśmy na piętro, celem obejrzenia wystawy.
Na życzenie komitetu pozostaliśmy w paltach, obawiano się bowiem, że jest w salach za chłodno. Szedłem tuż za Narutowiczem. Rozpoczęliśmy zwiedzanie, przy czym ciceronowali nam członkowie komitetu. Oglądnęliśmy obrazy na jednej z krótszych ścian sali i doszliśmy do środka dłuższej ściany, gdy nagle rozległ się suchy trzask trzech po sobie szybko nastę­pujących strzałów. Stałem tuż obok prezydenta Narutowicza i dotykałem go w ścisku lewym ramieniem. Na moment umysł w ogóle nie zdawał sobie sprawy, co właściwie zaszło. Dopiero po chwili jak błyskawica zjawiła się myśl: to zamach i przemknęło mi przez głowę, że pewnie na Prezydenta po czym nagle wszczął się zamęt i zamieszanie na sali. Naokoło blade, wystraszone twarze — jakaś pani łkała. Nie zapomnę nigdy twarzy posła Max Muellera, bladej jak płótno z powodu wstrząsu nerwów w jego świeżo chorobą osłabionym organizmie. Prezydent osunął się na posadzkę. O kilka kroków ujrzałem słusznego mężczyznę, stojącego z wyciągniętą prosto do góry prawą ręką, w której trzymał brauning. Zrozumiałem, że to morderca, przybliżyłem się do niego, aby go uchwycić za rękę i ubezwładnić, ale uprzedził mnie jakiś oficer i jeszcze ktoś. Rozbroili go i wyprowadzili do
przyległego pokoju. Prezydent Narutowicz leżał z rozpiętym ubraniem i z obnażoną piersią. Z przestrzelonej klatki piersiowej spływała krew. Szukałem pulsu, pulsu nie było. Prezydent nie żył. Zabrałem przera­żoną żonę i pojechałem do Prezydium celem wydania zarządzeń i zwołania Rady Ministrów. Ciałem Prezydenta zajęło się jego otoczenie belwederskie".

8


Dzisiaj w berlińskim hotelu Radisson Blu rano pękło największe na świecie akwarium cylindryczne z wodą morską (1 mln litrów) AquaDom. Pływało w nim 1500 ryb.

0

@MesQueUnClub96 Żeby karniaczka dla Argentyny zrobił? :)

2

@Cule1234 Jeśli to jest prawda to Kulesza jest niezłym dzbanem. Będąc na takim stanowisku trzeba znać chociaż podstawy angielskiego

0

@Xxxbarca4ever Do Fame MMA się nadaje :)

7

@Bartula Spokojnie. "Muchachos" będzie lecieć :)

5

@P33ck Widzę, że jego kariera tempa nabiera. Jak nie Mission Impossible to serial Netflix. No i dobrze bo wg. mnie jest jednym z najlepszych polskich aktorów

1

@Kgorecki2500 Seria pt. "Diuna" - Frank Herbert

0

@Destroyer_of_Worlds Wielka Ofensywa Piwna - Apple TV, Jeden Gniewny Człowiek, Diuna, Na Rauszu, Na Noże, Sprzymierzeni, Nikt, Sokół z masłem orzechowym - C+ Online, Operacja Mincemeat - C+ Online, Joy - C+ Online, Niewidzialny Wróg - C+ Online
Z seriali sprawdź: Ted Lasso, Kulawe Konie - oba Apple TV. Może ich tematyka odbiega od podanej ale może Ci podpasuje coś :)

4

Już nie mogę się doczekać francuskiej wymowy Wielkiego Bora i wturującego mu Michalika XD

0

@barcelonaLM Pewnie jakiś klub z MLS lub z krajów Arabskich się skusi. Ewentualnie będzie musiał mocno zejść z pensji.

0

@Worny Last man standing :)

1

@Medium Skrytykował Lahoza i zrobił taką cieszynkę:

2

@AlphaNumeric Brazylia też lepiej grała i wiemy jak to się skończyło

4

Ja dzisiaj kibicuję Lwom Atlasu i Synom Albionu :) Oby emocji nam nie zabrakło w tej końcowej części mundialu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?