1

@Rust_Cohle Ale bym zjadł takiego bydlaka. Smacznego! Ja na razie cappuccino z typowo greckim deserem tj. jogurt grecki z orzechami polany miodem tymiankowym :)

0

@LionelM95 W takim rozmiarze to tylko LG OLED znajdziesz, ale to już bodajże 4000 zł. Mini LED mają najmniejsze w rozmiarze 50 cali, ale taki Samsung to chyba z 5500 zł. O wiele bardziej popularne są 55" i tu już masz TCL Mini Led lub Hisense ULED Mini Led od 4000 zł

0

@LionelM95 To zależy od modelu. Normalnie led i qled to jest praktycznie to samo, z tym że qledy mają dodatkowo "kropki kwantowe" które zwiększają ilość barw jakie tv może wyświetlić. Ale są też Neo Qled MiniLED i one już mają lepszą czerń która może konkurować z ekranami OLED. Ogólnie teraz MiniLEDy są bardzo popularne, bo mają o wiele mniejsze diody i mnóstwo stref wygaszania

0

@Anonymus0608 Ja w FM wymiata to na pewno się uda :)

2

@pt9 Jeśli chcesz coś wykwintnego i "jesteś przy kasie" to polecam restaurację Karkut. Dobre jedzenie i świetna obsługa, ale niestety drogo.
Z innych propozycji:
Kuchnia tajska: Little Bangkok
Japońska: Sake
Polska: Radecki
Kawa: Corona Coffee lub Przystań na kawę

0

@Emhyr Przeczytałem to głosem Strejlaua :)

2

@Emhyr Taki polski Deulofeu?

0

Wiem, że Chelsea dała ciała dzisiaj ale prawda jest taka że muszą się zgrać. To nie jest fifa, że kupujesz i już dobrze grają. Ściągnęli praktycznie cały nowy skład z różnych lig i teraz wg. mnie trochę czasu upłynie nim maszyna ruszy. Ciekawi mnie tylko, czy ten ich trener podoła bo nie jestem do niego przekonany.

1

@LS Masz napisane tam IdeaPad 5, więc na 100% jest to laptop. Poza tym to jest lapek z Ryzenem, więc jakim cudem można podpiąć zewnętrzną grafę? Przecież Thunderbolt jest potrzebny do bezproblemowego połączenia, a to standard Intela jest.

2

@Kessie Kiedyś to były Lancie, a nie to co teraz...

0

@gaucho104 Nie masz racji. Kawa i herbata zawierają sporo przeciwutleniaczy i jest potwierdzone, że mają korzystny wpływ na zdrowie. Oczywiście tak jak zawsze w rozsądnych ilościach. Poza tym wiele energoli np. Monster ma dodatek konserwantów lub innych badziewi.

2


Ewolucja Maserati GranTurismo. Jedno z moich ulubionych włoskich aut.

1

@Kondziubarca @lucca87 Tak na prawdę Konfa poparła ten projekt. To co jest wstawione dotyczy głosowania nad poprawkami.

1

@Kidd Mnie irytują tylko jego głupkowate fryzury. No po prostu nie mogę na nie patrzeć :)

1

@Poro6niec Szmatławce zawsze szukają sensacji. Pewnie jakieś ziarnko prawdy w tych rewelacjach jest, ale nie znamy dobrze atmosfery panującej w szatni.

0

@DaPidejpi Euroligę, bo leci w ludzkich godzinach a nie o 1 w nocy :)

0

@Emhyr Silva chyba do śmierci będzie tam grać na obronie XD

0

@Bamek94 Jaki masz monitor i na jakich ustawieniach grafiki grasz?

0

Macie problem z nie włączającym się Anticheatem w Fifie 23 na PC? Ostatnio znalazłem na Reddicie mega proste rozwiązanie i gra odpala się od razu.
https://www.reddit.com/r/FIFA/comments/10jiql4/fifa_23_pc_anticheat_fix/

2

@Barca1992 Świat Wiedzy również. Wiem bo do dzisiaj czytam :)

0

Co dzisiaj z piłki warto obstawić?

1

@Sulimo Ale @girlfromipanema to piękny nick. Girl from Ipanema to klasyczna brazylijska nutka z gatunku bossa nova aranżowana przez wielu znanych artystów.
Tu wersja portugalska z oryginalnym tekstem:


A tu angielska Franka Sinatry:

1

Viaplay zmienia pakiety. Za 15 zł/msc będzie pakiet films&series, za 40 zł/msc pakiet medium z dostępem do: filmów i seriali, Bundesligi, Ligi Europy UEFA, Ligi Konferencji Europy UEFA, a także NHL, PDC Darts, Mistrzostw świata w piłce ręcznej, FA Women’s Super League, wyścigów IndyCar i IMSA.
A jeśli chcecie oglądać Premier League, F1 i/lub gale KSW to musicie wybrać pakiet za 55 zł/msc. Oczywiście bez 4k bo po co :)

0

@michal26 *Mirage :)

5

@Kgorecki2500 A najlepsze jest to, że poznał ją będąc kontuzjowanym XD

0

@michal26 Akurat Hindusi mają swój czołg Arjun, ale mają zaledwie 100 szt. podczas gdy samych rosyjskich T90S mają 2 tys. Turcy z kolei mają czołgi Altay stworzone we współpracy z Koreańczykami. Mają na razie 10 szt., a planują wyprodukować 1000.

0

@kamil9040 https://defence24.pl/tureckie-leopardy-ofiarami-isis
Proszę bardzo. Przecież chodziło mi o walki w warunkach miejskich i małe oddziały piechoty mające na celu likwidację ewentualnych żołnierzy wroga z bronią ppanc. strzelających we wrażliwe elementy pojazdu. Nie jest to mój wymysł bo wiele armii na świecie tak robi, a jak w terenie miejskim jadą w kolumnie same czołgi to dostają wpierdziel jak ruscy w Czeczenii. Poza tym Turcy nie mieli najnowocześniejszej wersji Leoparda a biedną wersję A4, a same załogi nie należały do najlepszych. Wszystkie szczegóły są ważne, a nie tylko zniszczony czołg.

1

@kamil9040 Nie ma niezniszczalnych czołgów. Oprócz tego muszą być odpowiednio wspierane, a Turcy pewni swego źle ich użyli tzn. bez odpowiedniego wsparcia piechoty w warunkach walk miejskich.

1

https://www.facebook.com/100044311065278/posts/764246138395748/
Iga promuje czytelnictwo i bardzo dobrze.

0

@Pewex To był kolejny kultowy tekst z Gothica

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?