0

https://www.facebook.com/reel/403052141840949/?s=ifu
Tymczasem w Indiach ;) Bałbym się tam jeździć takim cackiem. Szczególnie, że tam każdy jeździ jak chce, a drogówka pełni rolę chyba tylko reprezentacyjną.

2

@doc https://www.amnesty.org/en/latest/news/2022/09/iran-deadly-crackdown-on-protests-against-mahsa-aminis-death-in-custody-needs-urgent-global-action/
AI już o tym głośno mówi. Poza tym tak jak koledzy wyżej wspomnieli protesty są m.in. związane ze złą sytuacją kobiet w tym państwie.

1

@Kluivert_P Akurat jego żonka do grubych nie należy :)

0

@skubi99 Jak Ci przeszkadza to nie czytaj. Nie jesteś żadną wyrocznią co widać po ambitnych komentarzach jak ten o ru#@?niu siostry.

0

@Majkel34 Życie oparte o wieczne płacze nad trudną przeszłością to już w ogóle stagnacja...

2

@kuz Ja pamiętam Vive Targi Kielce :)

2

@Lokoo Mikołaj Sokół - "Szybko, szybciej, najszybciej. Formuła 1 Sokolim Okiem". Książka o historii F1 wraz z biografiami kierowców również tymi tragicznymi jak w początkach tej dyscypliny kiedy zawodnicy byli ze śmiercią niemal obeznani.

1

@Pawello328 Ale po co są te co najmniej idiotyczne pytania? Przecież wiadomo, że nie chodzi o samo odpadnięcie Ukrainy w eliminacjach

0

@michal26 Przecież mogą ubiegać się o azyl jak czują się zagroźeni.

2

@michal26 A czemu rosyjscy obywatele mają wjeżdżać do Polski w obecnej sytuacji? Poza tym żałosne jest mówienie o tamtym pseudoreferendum przeprowadzonym nielegalnie przez Rosję jak o normalnym.

1

@Popitek12 Zakładamy destylarnię? XD

2

@matirix20 EuroBasket Polska vs Słowenia.

0

@maniak33333 C+ Online ma taką ofertę

1

@VeB10Ronnie Dobra robota!

1

@Danny Gaucho Wiem tylko, że na Signal Iduna Park maksymalnie może wejść ok. 82 k ludzi. Widać, że mają wielu wiernych fanów :)

1

@etobzyk Niestety ZDF tylko finał pokaże. Prawa do całej LM mają DAZN i Amazon.

0

@mekston Max to weźmie! :)

0

@draxidox Akurat teraz wracam to mam czas

0

@draxidox Odciąłem się na wyjeździe :)

0

@masq Co z tą Ukrainą?

6

@Firestone Po prostu jak masz to coś to żadna liga nie będzie przeszkodą :)

1

@Janiama 1:3 dla Barcelony

1

@CryMeARiver Fan Justina Timberlake'a? :)

0

@Sulimo W Realu Betis wyglądał w miarę solidnie. Zna ligę, więc powinno być ok.

10

@Unikatowy Okienko trwa do 23:59 1 września

1

@semafor Masz trochę racji, ale niektórzy mają na noc alarm obwodowy czy jak go tam zwać włączony np. przy drzwiach, wejściu lub oknach.

1

@Kgorecki2500 Z tym okresem też związane jest pewne psikus losu w stosunku do samurajów. Samurajowie w czasach szogunatu dynastii Tokugawa mieli zakaz pracy fizycznej i często byli znudzeni. Wojen wtedy Japonia praktycznie nie prowadziła, a tyrać nie można więc co tu robić. Często przesiadywali w "lepszych" domach publicznych zabawiając się z kurtyzanami lub bardziej kulturalnie umilając sobie czas w towarzystwie gejszy. Żeby skończyć z tą stagnacją pomogli obalić system Tokugawy i praktycznie przekazali władzę cesarzowi Mutsuhito. W zamian za tą pomoc cesarz Meiji postanowił całkowicie zlikwidować stan samurajów w ramach modernizacji Japonii. Takie zrządzenie losu :)

3

@Kgorecki2500 Ten okres jest często nazywany Restauracją Meiji od przydomka cesarza Mutsuhito "meiji" który oznacza chyba oświecony :)

4

@Borneo Tak, akcja filmu pt. "Ostatni Samuraj" rozgrywa się w tamtym okresie. Ale tak jak @Kgorecki2500 film jest po prostu luźną interpretacją.

0

@Tasde Wiadomo. Dlatego korzystam póki mi się to opłaca np. przejdę gry które kiedyś odpuściłem. A jak zaczną dawać wydmuszki z DLC do kupienia to zrezygnuję :) Już EA wykazała się cwaniactwem wypuszczając swego czasu Sims 4 za free żeby pobudzić zakupy licznych DLC do gry XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?