0

Edin Terzić zastępuje Marco Rose na stanowisku trenera Borussii Dortmund. Przynajmniej już wcześniej coś z nimi wygrał (Puchar Niemiec) :)
https://zapodaj.net/6019e73ff2eb7.jpg.html

0

@Peszko07 Serio wierzysz, że to jest plan działania?

2

https://zapodaj.net/82409e7c454b0.jpg.html
Glapiński mówi, że nasza gospodarka jest silna i nie musimy się o nic martwić. Jest spoko więc o co nam wszystkim chodzi XD

0

@YouTuber Real Madryt, Bayern Monachium, PSG, Manchester City i Lech Poznań.

0

@barcelonaLM Kane teraz to już na pewno przyjdzie do Realu :)

0

@YouTuber To i to, a co? Wykańczasz dom i stać Cię tylko na jedną opcję? XD

1

@Sulimo Raczej na Islandii, bo tam duża polska diaspora jest :)

0

Bordi uciekaj z tego tonącego okrętu bo z tym zarządem g... osiągniesz.

0

@takisobiektos Czesi ostatnio masowo produkują te młodziutkie tenisistki :) A ta Linda ma dopiero 17 lat.

2

https://www.facebook.com/197394889304/posts/10161293464419305/?flite=scwspnss
Dzisiaj nasi chłopcy zostali zeskanowani do tej miernej gry od Konami :)

1

@bartekvisca Viafail sobie zaklepali i mają gdzieś.

1

@taris Jeden gniewny człowiek, The Town (Miasto Złodziei), Księgowy, Rock'N'Rolla, Dżentelmeni, Ocean Ognia.

1

@MesQueUnClub96 Niestety żadna stacja tv nie będzie transmitować finału. Tylko Viafail będzie streamować :)

4

Piję sobie maślankę, a tam taki kwiatek:
https://zapodaj.net/8b770f02dcbec.jpg.html
@Zoker Where everything is deleted from it. Znasz taki phrasal verb? XD

1

@Kgorecki2500 Powodzonka! Jeszcze trochę wysiłku i długie wakacje przed Tobą :)

1

@Survier A potem zostaje trenerem Barçy. To by była historia... :)

0

@katalonczyk112 Nie mam pojęcia co robisz w domu, ale też nie mogę się doczekać aż zobaczę na głównej napis: "Oficjalnie! Lewy fichado!" :)

1

@Comentateiro To było po prostu zwykłe kolesiostwo, typowe dla polskiej piłki kopanej. Michniewicz przynajmniej ciągle się uczy i spędza długie godziny na analizie przeciwnika. A Brzęczek to jakaś kpina...

4

@IronSanHybrid Gratuluję utrzymywania polskiej patologii :)

1

@michal26 Z Pilsów najbardziej lubię Žateckiego Svetly Lezak oraz Pilsner Urquell. Z ciekawostek oba browary wykorzystują chmiel z Żatca. A PU został właśnie po raz pierwszy uważony przez wspomnianego przez Ciebie Josepa Groll :) Ale zachęciłeś mnie do spróbowania mniej znanych pozycji

0

@klopx Więc Robert z przodu, Memphis za nim i jedziemy :)

0

Masakra jakaś... Możemy mieć tylko nadzieję, że uda się wyjść za parę lat z tej sytuacji.

1

@MesQueUnClub96 Nie ma sensu tego oglądać, bo River to słaba piosenka.

1

@marcin62 Zobaczymy co z tego wyjdzie. PES po zmianie na eFootball przestał być konkurencyjny, więc może oni rzucą EA jakieś wyzwanie :)

2

@Joe_Pesci Nie, bo EA Sports FC 2024. Jeszcze w tym roku będzie Fifa 23 :)

0

@Rust_Cohle Podziękuj FIFA, której nagle ta nazwa nie pasuje i chcą nawet swoją gierkę wydać :)

0

@JohnnyBarca Brawo Watzke!

0

Roskosmos zmienia logo na czerwoną gwiazdę. Natomiast szef tej agencji kosmicznej Rogozin na tt ma ustawiony sierp i młot na profilówce. https://mobile.twitter.com/rogozin
https://space24.pl/polityka-kosmiczna/europa/roskosmos-zmienia-logo-symbolika-rodem-z-zsrr
Zmiana ma niby być podyktowana upamiętnieniem "wojny ojczyźnianej" i zbyt dużym podobieństwem poprzedniego loga do logo innych organizacji tego typu
Ach ta krwiożercza komunistyczna rosja :)

0

0

@Rust_Cohle Trent Alexander-Arnold, Alisson Becker i jeszcze Kevin de Bruyne z City :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?