Edin Terzić zastępuje Marco Rose na stanowisku trenera Borussii Dortmund. Przynajmniej już wcześniej coś z nimi wygrał (Puchar Niemiec) :) https://zapodaj.net/6019e73ff2eb7.jpg.html
@Comentateiro To było po prostu zwykłe kolesiostwo, typowe dla polskiej piłki kopanej. Michniewicz przynajmniej ciągle się uczy i spędza długie godziny na analizie przeciwnika. A Brzęczek to jakaś kpina...
@michal26 Z Pilsów najbardziej lubię Žateckiego Svetly Lezak oraz Pilsner Urquell. Z ciekawostek oba browary wykorzystują chmiel z Żatca. A PU został właśnie po raz pierwszy uważony przez wspomnianego przez Ciebie Josepa Groll :) Ale zachęciłeś mnie do spróbowania mniej znanych pozycji
0
Edin Terzić zastępuje Marco Rose na stanowisku trenera Borussii Dortmund. Przynajmniej już wcześniej coś z nimi wygrał (Puchar Niemiec) :)
https://zapodaj.net/6019e73ff2eb7.jpg.html
0
@Peszko07 Serio wierzysz, że to jest plan działania?
2
https://zapodaj.net/82409e7c454b0.jpg.html
Glapiński mówi, że nasza gospodarka jest silna i nie musimy się o nic martwić. Jest spoko więc o co nam wszystkim chodzi XD
0
@YouTuber Real Madryt, Bayern Monachium, PSG, Manchester City i Lech Poznań.
0
@barcelonaLM Kane teraz to już na pewno przyjdzie do Realu :)
0
@YouTuber To i to, a co? Wykańczasz dom i stać Cię tylko na jedną opcję? XD
1
@Sulimo Raczej na Islandii, bo tam duża polska diaspora jest :)
0
Bordi uciekaj z tego tonącego okrętu bo z tym zarządem g... osiągniesz.
0
@takisobiektos Czesi ostatnio masowo produkują te młodziutkie tenisistki :) A ta Linda ma dopiero 17 lat.
2
https://www.facebook.com/197394889304/posts/10161293464419305/?flite=scwspnss
Dzisiaj nasi chłopcy zostali zeskanowani do tej miernej gry od Konami :)
1
@bartekvisca Viafail sobie zaklepali i mają gdzieś.
1
@taris Jeden gniewny człowiek, The Town (Miasto Złodziei), Księgowy, Rock'N'Rolla, Dżentelmeni, Ocean Ognia.
1
@MesQueUnClub96 Niestety żadna stacja tv nie będzie transmitować finału. Tylko Viafail będzie streamować :)
4
Piję sobie maślankę, a tam taki kwiatek:
https://zapodaj.net/8b770f02dcbec.jpg.html
@Zoker Where everything is deleted from it. Znasz taki phrasal verb? XD
1
@Kgorecki2500 Powodzonka! Jeszcze trochę wysiłku i długie wakacje przed Tobą :)
1
@Survier A potem zostaje trenerem Barçy. To by była historia... :)
0
@katalonczyk112 Nie mam pojęcia co robisz w domu, ale też nie mogę się doczekać aż zobaczę na głównej napis: "Oficjalnie! Lewy fichado!" :)
1
@Comentateiro To było po prostu zwykłe kolesiostwo, typowe dla polskiej piłki kopanej. Michniewicz przynajmniej ciągle się uczy i spędza długie godziny na analizie przeciwnika. A Brzęczek to jakaś kpina...
4
@IronSanHybrid Gratuluję utrzymywania polskiej patologii :)
1
@michal26 Z Pilsów najbardziej lubię Žateckiego Svetly Lezak oraz Pilsner Urquell. Z ciekawostek oba browary wykorzystują chmiel z Żatca. A PU został właśnie po raz pierwszy uważony przez wspomnianego przez Ciebie Josepa Groll :) Ale zachęciłeś mnie do spróbowania mniej znanych pozycji
0
@klopx Więc Robert z przodu, Memphis za nim i jedziemy :)
0
Masakra jakaś... Możemy mieć tylko nadzieję, że uda się wyjść za parę lat z tej sytuacji.
1
@MesQueUnClub96 Nie ma sensu tego oglądać, bo River to słaba piosenka.
1
@marcin62 Zobaczymy co z tego wyjdzie. PES po zmianie na eFootball przestał być konkurencyjny, więc może oni rzucą EA jakieś wyzwanie :)
2
@Joe_Pesci Nie, bo EA Sports FC 2024. Jeszcze w tym roku będzie Fifa 23 :)
0
@Rust_Cohle Podziękuj FIFA, której nagle ta nazwa nie pasuje i chcą nawet swoją gierkę wydać :)
0
@JohnnyBarca Brawo Watzke!
0
Roskosmos zmienia logo na czerwoną gwiazdę. Natomiast szef tej agencji kosmicznej Rogozin na tt ma ustawiony sierp i młot na profilówce. https://mobile.twitter.com/rogozin
https://space24.pl/polityka-kosmiczna/europa/roskosmos-zmienia-logo-symbolika-rodem-z-zsrr
Zmiana ma niby być podyktowana upamiętnieniem "wojny ojczyźnianej" i zbyt dużym podobieństwem poprzedniego loga do logo innych organizacji tego typu
Ach ta krwiożercza komunistyczna rosja :)
0
Pan "Here we go" zawitał na TikTok XD
https://www.tiktok.com/@fabrizioromano/video/7095808301878807813?_t=8SAtkcFytvB&_r=1
0
@Rust_Cohle Trent Alexander-Arnold, Alisson Becker i jeszcze Kevin de Bruyne z City :)