@Ostatnikrwawygang Wg. nich wszyscy są nazistami i faszystami. A jak sami paradują z czerwonymi gwiazdami i powtarzają mit wielkiej wojny ojczyźnianej, czyli z dumą wspominają inną zbrodniczą ideologię (komunizm) to jest ok. Cała Rosja XD
100 letni Brazylijczyk Walter Orthmann pobił swój rekord Guinnessa w jak najdłuższym czasie pracy w jednym miejscu. Przepracował 84 lata w firmie ReneauxView produkującej tekstylia. Pełni stanowisko dyrektora ds. sprzedaży. Pracowity Walter jeszcze nie myśli o przejściu na emeryturę, gdyż nadal zdrowie mu dopisuje :) https://kopalniawiedzy.pl/Walter-Orthmann-rekord-praca,35069
Dzisiaj został ukończony ponad 100 metrowy mural na nowym budynku wydziału Inżynierii Naftowej, Gazu Ziemnego i Petrochemii na Universidad Nacional de Ingenería (UNI) w Limie, stolicy Peru. Został on poświęcony polskiemu inżynierowi i matematykowi, Edwardowi Janowi Habichowi. Nasz rodak 18 lipca 1876 r. założył tą uczelnię i co roku studenci wraz z wykładowcami składają kwiaty przy jego pomniku. Przez wiele lat była to najważniejsza uczelnia w Peru oraz w Ameryce Południowej. https://zapodaj.net/3c7473aae2262.jpg.html
@Paradoks@Bocheno1 Tak, zrobiłem je w trybie fotograficznym w Watch Dogs Legion na prawie najwyższych ustawieniach. Uważałem, że wyszły mi całkiem nieźle więc się podzieliłem. @PieN miałeś rację :)
@michal26 jak się da to też poproszę o oznaczenie. Lubię raz na jakiś czas obalić jakieś dobre piwko. Portera Bałtyckiego jeszcze nigdy nie piłem, ale twój wpis zachęcił mnie do spróbowania :)
0
Pan "Here we go" zawitał na TikTok XD
https://www.tiktok.com/@fabrizioromano/video/7095808301878807813?_t=8SAtkcFytvB&_r=1
0
@Rust_Cohle Trent Alexander-Arnold, Alisson Becker i jeszcze Kevin de Bruyne z City :)
5
@Ostatnikrwawygang Wg. nich wszyscy są nazistami i faszystami. A jak sami paradują z czerwonymi gwiazdami i powtarzają mit wielkiej wojny ojczyźnianej, czyli z dumą wspominają inną zbrodniczą ideologię (komunizm) to jest ok. Cała Rosja XD
8
@Commandement Co oni mają za fetysz z tymi szpalerami? Może Liverpool też powinien szpaler w Paryżu im zrobić? XD
8
100 letni Brazylijczyk Walter Orthmann pobił swój rekord Guinnessa w jak najdłuższym czasie pracy w jednym miejscu. Przepracował 84 lata w firmie ReneauxView produkującej tekstylia. Pełni stanowisko dyrektora ds. sprzedaży. Pracowity Walter jeszcze nie myśli o przejściu na emeryturę, gdyż nadal zdrowie mu dopisuje :)
https://kopalniawiedzy.pl/Walter-Orthmann-rekord-praca,35069
19
Niech po prostu wygrają wszystkie trzy mecze :)
1
@MrPGG A jak Adama pięknie przyjął i podał...
2
@damiano996 Jest LM, bo Betis nas nie da rady wyprzedzić.
1
@Deviler i o to chodzi :)
3
Znacie jakieś kanały na YT do nauki języka hiszpańskiego? Ogólnie uczę się z aplikacji, ale chciałbym czegoś więcej :)
3
Dzisiaj został ukończony ponad 100 metrowy mural na nowym budynku wydziału Inżynierii Naftowej, Gazu Ziemnego i Petrochemii na Universidad Nacional de Ingenería (UNI) w Limie, stolicy Peru. Został on poświęcony polskiemu inżynierowi i matematykowi, Edwardowi Janowi Habichowi. Nasz rodak 18 lipca 1876 r. założył tą uczelnię i co roku studenci wraz z wykładowcami składają kwiaty przy jego pomniku. Przez wiele lat była to najważniejsza uczelnia w Peru oraz w Ameryce Południowej.
https://zapodaj.net/3c7473aae2262.jpg.html
1
@Bagsik88 Na pewno nie biorą tyle co City, czy PSG :)
2
@Bagsik88 No, ale City wydało o wiele więcej pieniędzy i regularnie ośmiesza się na europejskich arenach :)
0
@macio_944 Powinien dać sobie spokój z trenowaniem lub klub zmienić.
0
Arabowie powinni wycofać się z europejskich klubów, bo i tak Ligi Mistrzów nie zdobędą XD
2
@DonMatteo901 Dramat, że w erze VAR-u coś takiego przechodzi. Przecież jest weryfikacja czerwonych kartek...
0
@IronSanHybrid Liverpool sędziuje mecz, czy sędzia? Ha tfu na takie głupie komentarze ;)
1
@marcin62 Taa, niech jeszcze cyrylka (moskiewski patriarcha) po główce pogłaszcze...
0
@Rekker Barca szuka swojego Viniego? :)
0
@Matix28 Myślę, że jakieś bramki padną. Liczę na jakieś 2:1 dla The Reds
1
@Paradoks @Bocheno1 Tak, zrobiłem je w trybie fotograficznym w Watch Dogs Legion na prawie najwyższych ustawieniach. Uważałem, że wyszły mi całkiem nieźle więc się podzieliłem. @PieN miałeś rację :)
20
https://zapodaj.net/cd57c79eb91a9.jpg.html https://zapodaj.net/7ab10129bdd96.jpg.html https://zapodaj.net/db0b4416a24a9.jpg.html https://zapodaj.net/efe2276a5ff4e.jpg.html
Takie tam fotki :)
2
https://www.caranddriver.com/news/a39876210/audi-and-porsche-approved-formula-one/
Audi i Porsche wejdą do F1 w 2026 roku, gdy wejdą regulacje dot. zrównoważonych paliw. Audi prawdopodobnie przejmie istniejący team, a Porsche będzie dostarczać silniki m.in. dla RB Racing Team.
1
@P33ck Brzmi jak kariera w jakiejś Fifie, a to rzeczywistość ;)
4
@JokeRTS Ksenofobia? ;)
0
@haryveb944 Z czego się wyłamali?
2
@hayek Albo "wykończę Cię jak Benzema" :)
1
@michal26 Akurat bardzo lubię kawę, więc może się przekonam ;)
1
@michal26 jak się da to też poproszę o oznaczenie. Lubię raz na jakiś czas obalić jakieś dobre piwko. Portera Bałtyckiego jeszcze nigdy nie piłem, ale twój wpis zachęcił mnie do spróbowania :)
3
@messi564 Do jakiej kwoty jest "tani" kierunek wg. Ciebie?