0

0

@Rust_Cohle Trent Alexander-Arnold, Alisson Becker i jeszcze Kevin de Bruyne z City :)

5

@Ostatnikrwawygang Wg. nich wszyscy są nazistami i faszystami. A jak sami paradują z czerwonymi gwiazdami i powtarzają mit wielkiej wojny ojczyźnianej, czyli z dumą wspominają inną zbrodniczą ideologię (komunizm) to jest ok. Cała Rosja XD

8

@Commandement Co oni mają za fetysz z tymi szpalerami? Może Liverpool też powinien szpaler w Paryżu im zrobić? XD

8

100 letni Brazylijczyk Walter Orthmann pobił swój rekord Guinnessa w jak najdłuższym czasie pracy w jednym miejscu. Przepracował 84 lata w firmie ReneauxView produkującej tekstylia. Pełni stanowisko dyrektora ds. sprzedaży. Pracowity Walter jeszcze nie myśli o przejściu na emeryturę, gdyż nadal zdrowie mu dopisuje :)
https://kopalniawiedzy.pl/Walter-Orthmann-rekord-praca,35069

19

Niech po prostu wygrają wszystkie trzy mecze :)

1

@MrPGG A jak Adama pięknie przyjął i podał...

2

@damiano996 Jest LM, bo Betis nas nie da rady wyprzedzić.

1

@Deviler i o to chodzi :)

3

Znacie jakieś kanały na YT do nauki języka hiszpańskiego? Ogólnie uczę się z aplikacji, ale chciałbym czegoś więcej :)

3

Dzisiaj został ukończony ponad 100 metrowy mural na nowym budynku wydziału Inżynierii Naftowej, Gazu Ziemnego i Petrochemii na Universidad Nacional de Ingenería (UNI) w Limie, stolicy Peru. Został on poświęcony polskiemu inżynierowi i matematykowi, Edwardowi Janowi Habichowi. Nasz rodak 18 lipca 1876 r. założył tą uczelnię i co roku studenci wraz z wykładowcami składają kwiaty przy jego pomniku. Przez wiele lat była to najważniejsza uczelnia w Peru oraz w Ameryce Południowej.
https://zapodaj.net/3c7473aae2262.jpg.html

1

@Bagsik88 Na pewno nie biorą tyle co City, czy PSG :)

2

@Bagsik88 No, ale City wydało o wiele więcej pieniędzy i regularnie ośmiesza się na europejskich arenach :)

0

@macio_944 Powinien dać sobie spokój z trenowaniem lub klub zmienić.

0

Arabowie powinni wycofać się z europejskich klubów, bo i tak Ligi Mistrzów nie zdobędą XD

2

@DonMatteo901 Dramat, że w erze VAR-u coś takiego przechodzi. Przecież jest weryfikacja czerwonych kartek...

0

@IronSanHybrid Liverpool sędziuje mecz, czy sędzia? Ha tfu na takie głupie komentarze ;)

1

@marcin62 Taa, niech jeszcze cyrylka (moskiewski patriarcha) po główce pogłaszcze...

0

@Rekker Barca szuka swojego Viniego? :)

0

@Matix28 Myślę, że jakieś bramki padną. Liczę na jakieś 2:1 dla The Reds

1

@Paradoks @Bocheno1 Tak, zrobiłem je w trybie fotograficznym w Watch Dogs Legion na prawie najwyższych ustawieniach. Uważałem, że wyszły mi całkiem nieźle więc się podzieliłem. @PieN miałeś rację :)

2

https://www.caranddriver.com/news/a39876210/audi-and-porsche-approved-formula-one/
Audi i Porsche wejdą do F1 w 2026 roku, gdy wejdą regulacje dot. zrównoważonych paliw. Audi prawdopodobnie przejmie istniejący team, a Porsche będzie dostarczać silniki m.in. dla RB Racing Team.

1

@P33ck Brzmi jak kariera w jakiejś Fifie, a to rzeczywistość ;)

4

@JokeRTS Ksenofobia? ;)

0

@haryveb944 Z czego się wyłamali?

2

@hayek Albo "wykończę Cię jak Benzema" :)

1

@michal26 Akurat bardzo lubię kawę, więc może się przekonam ;)

1

@michal26 jak się da to też poproszę o oznaczenie. Lubię raz na jakiś czas obalić jakieś dobre piwko. Portera Bałtyckiego jeszcze nigdy nie piłem, ale twój wpis zachęcił mnie do spróbowania :)

3

@messi564 Do jakiej kwoty jest "tani" kierunek wg. Ciebie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?