0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@czarek1988 Możliwe, że część tych osób to te wykorzystane wcześniej przez Łukaszenkę. Też są to studenci z zagranicy: https://zapodaj.net/1c95da8284ffc.png.html

1

@MesQueUnClub96 Tak. Gram od jakiegoś roku. O co chodzi?

2

@Ojciec5tkidzieci "Dług" to polskie dobre/mocne kino. Dobrze oddany mroczny klimat takich porachunków, gra aktorska na wysokim poziomie. Sam nie wiem jakbym się zachował w takiej sytuacji. Na pewno chciałbym ochronić swoją rodzinę, więc kto wie do czego bym się posunął. Ciężki temat :)

3

@FCB_dimiC Teraz lepsze jednostki wysłali po prostu.

0

@Ojciec5tkidzieci Ale to Serbia chciała siłowo powstrzymać inne państwa przed wyjściem z Jugosławii, bo w niej dominowała.

0

@Worny Nie lubię Wacka za jego skąpstwo i niezbyt przemyślane transfery, ale tutaj szacun!

0

@vangoor Romek oddał stery Chelsea jakiejś fundacji.

1

@PIOTR76BARCA W końcu Auba miał już kosmiczne sezony. W Arsenalu był konflikt na linii Auba-Arteta oraz dużo imprez i może dlatego mu nie szło.

0

@Khajio Na pewno nie te limonkowe. Dla mnie ten kolor to totalne nieporozumienie. Szczególnie że ich maskotka jest pszczołą :)

0

@marcin62 https://zapodaj.net/8f8580a31acf9.jpg.html
Tłumaczenie. Przy czym wkradł się błąd bo powinno być #niedlawojny

0

@DaPidejpi @patry295 Kadyrow to pies Putina więc nic dziwnego, że Czeczeńcy idą na Ukrainę. Gościu razem z ojcem przeszedł z opcji bojowników na stronę Rosji po pacyfikacji Czeczenii. Poza tym należy on do partii Putina "Jedinaj Rossija".

0

@buszmen Od strony Białorusi też wjechali a Kijów jest blisko granicy.

2

@Kusco15 Typowy Konfederata. Po prostu teraz wychodzi kim tak na prawdę są :)

0

@DaPidejpi Ciekawe, czy wykorzystali nasze Pioruny.

0

@DaPidejpi Ok, ale to nie są czołgi :) To jest bojowy wóz piechoty i rosyjski pojazd w stylu Humvee.

2

@Kgorecki2500 Już na Estonii Rosja pokazała, że potrafi hakować :)

0

@Adamski69 A parę lat temu był bezrobotny. Życie potrafi być zaskakujące :)

2

Ale Barcelona nie jest na niego gotowa :)

0

@ObiwanKenobi Jak ktoś wygłasza tezy niepoparte żadnymi dowodami to nic dziwnego.

1

@ObiwanKenobi Hehe ale zabłysnąłeś...

1

@ObiwanKenobi To jest kwestia warunków tam panujących o których musisz sobie poczytać. Dziura ozonowa występowała naturalnie, ale freony przyspieszyły jej degradację. Poza tym niedawno była afera że Chińczycy dalej emitowali freony.

1

@PatrychoO Suchy chleb i woda :) A tak na serio to nic.

0

@matino Zrestartuj apkę lub zaloguj się na kompie w celu zmiany ustawień konta.
@MrPGG Bo ta firma to dno.

1

@Kapitan hawk Nie wiem kim muszą być Ci rosyjscy chirurdzy że podejmują się operacji na osobie skrzywionej psychicznie...

0

@DarekFCBnaZawsze Bo Legiunia już nie gra :)

1

@kibicsportu @Jon Snow Ja tylko teoretycznie piszę. Poza tym napisałem że nie jest to zbyt prawdopodobny transfer.

1

@JimMorrisonFCB Ja po prostu chciałbym kogoś z tej dwójki bo lubię oglądać grę tych chłopaków. Haaland imponuje mi swoją walecznością i zdolnością do oddawania celnych strzałów z praktycznie każdej pozycji. Mbappe z kolei drybluje praktycznie z miejsca i jest cholernie szybki. Zobaczymy latem kogo Laporta i Alemany sprowadzą :)

2

Teraz pojawiają się plotki o tym, że Liverpool jest zainteresowany pozyskaniem Kyliana Mbappe. Ale by to chodziło... Oczywiście zdaję sobie sprawę, że nie jest to wysoko prawdopodobny transfer, ale lepszy Żółw u Kloppa niż w zespole Pereza :)

1

@OsamaDembele W meczu Inter vs Liverpool bardzo dobrze się spisał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?