1

@cules100pro @Lisek Nawet top 200 bez problemu przeżyje na wysokim poziomie np. Harmony Tan która gra teraz z Sereną w mniejszych wygranych turniejach już z 900 tys. $ zarobiła. A patrząc na jej koszulkę ze sponsorami to ma spory zarobek z samego marketingu.

4

@Fenelon @escarabajo To niezła impreza. Fajnie byłoby wypić browara z takimi legendami :)

1

@Fenyx Dzięki za odpowiedź

1

@PatrychoO Aż tak złej jakości transmisji nie mam żeby w to uwierzyć :)

0

Co Serena ma na policzku? To jakiś siniak, czy co?

2

@GeneralXavi Chyba kozy jak już :)

0

@Crystal37 Tak F1 2022, bo EA przejęło studio Codemasters.

1

@Azi Przecież to bardzo okazyjna cena jest.

1

@SteuerFreiMoney Dokładnie tak.

0

@SteuerFreiMoney Oby bo jakoś lubię ich wyścigowe barwy. Ale to będzie zależało od tego kto więcej kasy wyłoży :)

0

@SteuerFreiMoney To Porsche też do F1 wchodzi?

3

@SteuerFreiMoney No i dobrze. Niech zajadą Merca

2

@Kondziubarca Oby Polska nie była również celem tego specjalnego odblokowywania...

0

@barcelonaLM Na pewno będzie ciekawie. Oby nie doszło do większe eskalacji bo będzie źle.

0

@anxted Widzę, że kolega jest obeznany z tym tematem :)

1

@Janiama Fantastyczny dzień dla polskiego pływania! :)

6

Jeeeest srebro! Brawo Kasia!

1

I zaraz Kasia Wasick wejdzie do wody i będzie walczyła o medal w finale na 50 m stylem dowolnym!

2

Jednak srebro!!! DSQ dla Amerykanina XD Za długo pod wodą płynął co jest niezgodne z przepisami.

4

Jeeest! Ksawery Masiuk z brązem MŚ w pływaniu na 50 m grzbietem! Ale młodzik dał czadu!

5

@MesQueUnClub96 Z makaronem

1

Zaraz do wody w Budapeszcie wskoczy Ksawery Masiuk i powalczy o medal MŚ w pływaniu. Transmisja: TVP Sport

0

@!34RC3!_0N4 Dobrych łowów :)

0

@endriuuu2 Szkoda gadać. On już dawno powinien wylecieć z polskiej polityki. Totalnie odkleił się od rzeczywistości :)

1

@kamil9040 Taa próbują ratować, więc dają stanom prawo wyboru. Poza tym Chinom nie grozi kryzys ludnościowy, bo już mają 1.4 mld obywateli. Tylko z Europą mogę się zgodzić, bo mamy spory problem.

1

@MRSCHRONIC Little Big Planet

1

@barcelonaLM Tak jak w '39...

1

@MesQueUnClub_87 Panie poniżej Stingera nawet nie patrzę na ich modele :)

3

https://zapodaj.net/439804ddafda8.jpg.html
Mają rozmach skubani :) Ciekawe co napiszą po transferze Lewego do Barçy.

2

@AmigoBlancos Na pewno takich terrorystów można by tą karą objąć żeby nie było kolejnych Breivików grających na PlayStation w celi...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?