@malicinho Ja miałem tak, że grałem chwilę i rzuciłem grę w kąt bo próbowałem przejść na wysokim poziomie trudności i często umierałem co na PS4 jest strasznie irytujące. Ale po jakimś czasie nie miałem w co grać i mnie wciągnęło. Każdy ma inny gust po prostu :)
Prawda jest taka, że musimy wygrywać z takimi drużynami jak Rosja, Szwecja, czy Czechy żeby coś pokazać na MŚ a nie być chłopcem do bicia. Nie będzie łatwo, ale wierzę że możemy awansować bo póki piłka w grze wszystko jest możliwe! :)
@Wojcio Rosji nic się nie należy. Rozpadło się ZSRR i nie mają prawa zmuszać siłą innych krajów do przyłączenia. Naród Ukraiński istnieje i powinien sam o sobie decydować.
@Joe_Pesci Nie mówię, że inne państwa są święte ale Putin na pewno nie chce naszego dobra. Szczególnie że sytuacja na Ukrainie stanowi dla nas bezpośrednie zagrożenie. Dodaj do tego szantaże gazem itp. itd.
1
@Naturopata Wow znasz grecki alfabet. Gratulacje :)
1
@Naturopata Bzdura. Nikt nie wiedział jakie będą formy. Po prostu ustalili, że nazwy będą z alfabetu greckiego a nie o miejsca geograficznego.
0
@escarabajo Podoba Ci się Alexia? :)
1
Jaram się, ale uwierzę dopiero jak zobaczę oficjalkę bo to bardzo rozchwytywany piłkarz jest.
1
@malicinho Ja miałem tak, że grałem chwilę i rzuciłem grę w kąt bo próbowałem przejść na wysokim poziomie trudności i często umierałem co na PS4 jest strasznie irytujące. Ale po jakimś czasie nie miałem w co grać i mnie wciągnęło. Każdy ma inny gust po prostu :)
0
@paweldunajecfcb Jaki gatunek? Z tych co ostatnio oglądałem to "Sokół z masłem orzechowym", "Parasite" i "Klucz do nieśmiertelności".
0
https://www.purepc.pl/test-wydajnosci-windows-10-vs-windows-11-w-laptopach-porownanie-intel-core-i7-11800h-vs-amd-ryzen-9-5900hx?page=0,26
Windows 11 zwiększa wydajność komputera w grach oraz w specjalistycznych programach np. edytowanie materiałów w 8k. Wiadomo, że W11 jeszcze nie jest całkowicie dopracowany, ale pierwsze wrażenia są bardzo pozytywne.
0
Jak to jest, że na telefonie C+ Online hula w full hd bez problemu, a przy przesyłaniu obrazu na telewizor co o chwilę się mecz tnie?
13
Prawda jest taka, że musimy wygrywać z takimi drużynami jak Rosja, Szwecja, czy Czechy żeby coś pokazać na MŚ a nie być chłopcem do bicia. Nie będzie łatwo, ale wierzę że możemy awansować bo póki piłka w grze wszystko jest możliwe! :)
1
@escarabajo Masz rację. W końcu nie jesteśmy Ajaxem który może sobie pozwolić na ściąganie młodzieży co chwilę.
1
@Ojciec5tkidzieci Ale włochate łapska :P
0
@Rhaan Czyli tv mini LED tak? Nie masz smużenia przy scenach w który ciemne elementy łączą się z bardzo jasnymi?
1
@Emhyr Pod opieką Xaviego piłeczek miałby pod dostatkiem bo nam wykończenia brakuje :)
0
@Worny Trzeba go sklonować żeby sędziował wszystkie mecze w La Lidze :)
0
@Toretto Chyba, że jakimś cudem Dynamo zremisuje w Lizbonie
4
@FC1899Barca My Ciebie też nie pozdrawiamy :)
0
@waletpl Po prostu trzeba być precyzyjnym :)
1
@Wojcio Rosji nic się nie należy. Rozpadło się ZSRR i nie mają prawa zmuszać siłą innych krajów do przyłączenia. Naród Ukraiński istnieje i powinien sam o sobie decydować.
0
@Joe_Pesci Nie mówię, że inne państwa są święte ale Putin na pewno nie chce naszego dobra. Szczególnie że sytuacja na Ukrainie stanowi dla nas bezpośrednie zagrożenie. Dodaj do tego szantaże gazem itp. itd.
2
@Joe_Pesci Taa jest bardzo pokojowa i w cale nie zniszczyła Donbasu, nie zajęła Krymu i nie chce przejąć całej Ukrainy...
0
@Peszko07 Liczba zakażeń rośnie, więc zgony również.
0
Barbarzyńcy z Watykanu ścięli 113 letnie drzewko (świerk czerwony) żeby sobie udekorować plac. Sylwia Spurek nie lubi tego :)
https://podroze.onet.pl/aktualnosci/watykan-choinka-na-placu-swietego-piotra-wazy-8-ton-ma-113-lat/6sq1ymc?utm_source=www.startpage.com_viasg_podroze&utm_medium=referal&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&utm_v=2
0
@Ascend No faktycznie. Nie zastanowiłem się :)
0
@Jacu327 Jak ktoś mógł zostać zaszczepiony nie z własnej woli?
0
Coś z Copa Sudamericana nie pasuje bo to puchar klubowy, a jest napisane: "Tego dnia rozgrywałem mecz z Brazylią w ramach Copa Sudamericana".
2
@KrwawiaceoczyVEB Ilias był mało widoczny, ale za to Abde miał dużo fajnych dryblingów i powrotów do defensywy.
0
@Bocheno1 Komu kibicujecie?
0
@martin3131 Albo taki Adeyemi. Myślę, że dałby sobie radę!
0
@Ptasior Skuteczności brakuje po prostu.
0
@Drozdu7 Wiadomo. Poważny rywal nas zweryfikuje dopiero :)