5

@Encore Hamilton robił gorsze rzeczy i nie dostał dużej kary więc Max też nie powinien takiej dostać. Poza tym Ham też mało miejsca zostawia i kombinuje więc też jest niebezpieczny.

1

@Chakalaka Człowiek 1000 i 1 pompki, sęp pola karnego, jeden z najlepszych piłkarzy w historii oraz surogaciarz :)

5

@MesQueUnClub96 Dobrze Max zrobił! Niech się Azjaci nauczą flag europejskich :)

3

Jeśli chodzi o kluby-państwa to w pełni popieram Tebasa. Z drugiej strony sugerowanie, że Reverter się nie zna jest śmieszne. Przecież ma takie wykształcenie, że na pewno posiada umiejętność analizowania umów i wybrania najlepszej możliwości. Poza tym wiązanie się z kimkolwiek na 50 lat to bardzo ryzykowne rozwiązanie bo w tym czasie może się zdarzyć dosłownie wszystko :)

0

@totalcrack Ale skąd wziąłeś 170 mln przez 10 lat?

3

@Encore Let's go Newcastle!

1

@Encore A dla mnie duży talent i pomocnik z ogromnym potencjałem. Prawda, że City przepłaciło ale przynajmniej jego poprzedni mniejszy klub sobie zarobił porządnie.

1

@tadzik447 Idiotyczne porównanie. Jak ktoś zachowuje się źle np. gwizdy, oślepianie laserem to warto dać przykład dobrego zachowania, a nie być taki samym chamem. Uderzenie w twarz to już jest atak i zupełnie inna sytuacja.

0

@clyde Byłem parę lat temu i mam takie sam zdanie jak rodzice @Bykunn

0

@barcelonaLM Jak w dumie w jednym z rosyjskich miast zasiada amerykański były zawodnik MMA który nie ma żadnych kompetencji i nawet nie mówi po rosyjsku. To nic mnie już w tym kraju nie zdziwi. Putin dla niego specjalnie skrócił okres po którym otrzymuje się obywatelstwo bo uwielbia sztuki walki XD

0

@Tomo1989 Ok. Zapomniałem, że nie grali na SB od dłuższego czasu :)

2

@Tomo1989 A co takiego niezwykłego zrobili?

0

1

@Takatiki Polsat puszcza wszystko na kanałach Polsat sport premium 1/2/3, no i Telewizja Polska środowe mecze oraz finał.

2

@korolocik Żeby młodzież wiedziała o chorobach wenerycznych, nie wstydziła się swojego ciała (każdy jest inny/ma inną sylwetkę, pornografia zniekształca obraz stosunku i źle wpływa na młodych ludzi) i zaczęła brać odpowiedzialność na siebie za swoje wybryki a nie wpadka, nastoletnia ciąża bo ja nie wiedziałem/łam...

0

@RR Dokładnie. Gwizdanie na repkę Izraela było żałosne, bo to nie wina piłkarzy że nasz rząd wdał się w żałosną pyskówkę z rządem izraelskim sugerując że zakażą badań dot. zbrodni Polaków.
@JORD10 Czyli jak ktoś źle się zachowuje to trzeba go naśladować robiąc to samo?

0

@Chakalaka A BlackRock to jakiś fundusz, czy co?

0

@Encore @Bobo25 To nie jest tygrys tylko liger/legrys, czyli zwierzę które jest krzyżówką samca lwa i samicy tygrysa. Z reguły powstają dzięki ludziom lub strasznie rzadko w naturze. Poza tym Memphis napisał, że to zwierzę było u niego tylko na chwilę i go nie trzyma w domu.

0

Jak byście wyszli na Bayern jeśli byli byście na miejscu Ludwiczka (skład)? Obawiam się, że w ataku lub na PO Roberto zobaczymy...

0

@Gonzo349 A co się tam stało, że pupilek odchodzi? :)

0

@NaFazieHitman Ok, rozumiem.

0

@NaFazieHitman Porządek to inaczej ład więc nie ma znaczenia. Bardziej mi chodzi o to, że ludzie wymyślają setki sprzecznych teorii po szyldem NWO.
A to KK rządzi światem lub Żydzi/Iluminaci/Masoni/Jaszczury/Kosmici, a nawet SI. Nic z tego nie wynika, bo żaden z teoretyków żadnych dowodów nie posiada i nakręcają się jak usłyszą ten skrót. Już widzę jak rząd światowy ujawnia swoje istnienie :)

1

@NaFazieHitman Użyła słów pasujących foliarzom straszne...
Chodzi po prostu o nowy ład. Był on po wojnach światowych, a teraz jest po koronakryzysie. Nie potwierdza to żadnej teorii :)

0

@Chakalaka Dobra wiadomość! Uwielbiam ten serial :)

4

Drągowski powinien Szczęsnego zastąpić bo to dramat :)

0

0

@Xxxbarca4ever Może Dembuś się ogarnie XD

1

@konrad1661 Ja wolę jednak być na miejscu, bo miałem paru wykładowców którzy potrafili nas zaangażować i wykłady szybko mijały. Poza tym mam co jakiś czas problemy z netem.

0

@kuz Ona ma Zespół Tourette’a, co może tłumaczyć dziwne miny i spojrzenia bo chorzy nie są w stanie kontrolować swoich tików nerwowych.

0

@Rafix98 W 4 też się paliło jakieś narko pole. Tylko chyba tam były maki opiumowe.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?