@10SzymonBarca10 Ja byłem blisko z taką dziewczyną w moim guście, ale jak chciała mi wcisnąć na przerwie w liceum strażnicę i głośno na lekcji niemieckiego związanej z Bożym Narodzeniem stwierdziła, że nie obchodzi pogańskich świąt to odpuściłem. Inna sprawa, że zaczęła mnie unikać po odmówieniu ich czasopisma. To jest sekta i jej rodzina mogła by robić Ci jakieś problemy lub w ekstremalnych przypadkach zerwać z nią kontakt.
@FC1899Barca Ja wiedziałem, bo jak byłem w Monaco to widziałem z pewnej odległości ten obiekt. Ogólnie piękny jest ten raj podatkowy. Super widoczki, pogoda, samochody i jachty z flagami innych rajów :)
@Kismeth A w Lyonie dawał radę. Odbicie od jednego klubu nie świadczy o beznadziejności zawodnika. A poprzez młodych mam na myśli: Demira, Pedriego, Fatiego i Gaviego.
Jak myślicie dlaczego klubowa piłka Ameryki Południowej jest słabsza od tej Europejskiej? W repkach jest lepiej, ale nie przypominam sobie żeby jakiś nie europejski klub zdobył KMŚ.
Depay i młodzi gniewni sprawią, że zapomnimy o Leo. Można czepiać się Laporty za Messiego, ale myślę że to jest taka rekonstrukcja jak po odejściu Ronaldinho. Mam nadzieję, że jeszcze długo Barca utrzyma się w topie!
@deyna2018 To polecam. Jadłem tam wiele razy i zawsze mi smakowało. Świeże składniki i doświadczony kucharz. Oprócz sushi polecam zupę kociołek czy jakoś tak. Warzywa w tempurze też spoko. Ogólnie są różnorodne zestawy, więc możesz popróbować :) Ostrzegam tylko przed dosyć wysokimi cenami.
1
@10SzymonBarca10 Ja byłem blisko z taką dziewczyną w moim guście, ale jak chciała mi wcisnąć na przerwie w liceum strażnicę i głośno na lekcji niemieckiego związanej z Bożym Narodzeniem stwierdziła, że nie obchodzi pogańskich świąt to odpuściłem. Inna sprawa, że zaczęła mnie unikać po odmówieniu ich czasopisma. To jest sekta i jej rodzina mogła by robić Ci jakieś problemy lub w ekstremalnych przypadkach zerwać z nią kontakt.
0
@Gomess Uwielbiam tego chłopaka, więc liczę na kolejne cudowne występy. Szkoda tylko, że trzeba tak długo czekać
1
@PeteR10 @Kgorecki2500 @ricardo0705 Dzięki. Musiałem go z kimś pomylić w takim razie :)
3
@sergio5 To jest lewy obrońca?
0
@barcamember Chyba, że Cou na ofensywnym pomocniku. Chociaż ja już w niego praktycznie nie wierzę.
0
@FC1899Barca Ja wiedziałem, bo jak byłem w Monaco to widziałem z pewnej odległości ten obiekt. Ogólnie piękny jest ten raj podatkowy. Super widoczki, pogoda, samochody i jachty z flagami innych rajów :)
0
@19cukier48 Tak złoża im rozkradli, że Chinole się do nich pchają :)
2
@ptrx Znalazłem na yt
1
@Kapitan hawk A wstawisz screena bo nie mam ig.
1
https://android.com.pl/rozrywka/423003-nowe-logotypy-kanalow-tematycznych-telewizji-polsat/amp/?__twitter_impression=true
@macio_944 Co myślisz o rebrandingu Polsatu? Inni też niech wyrażą opinie :) Legendarne słoneczko zamienili w kłębek.
2
@BartArt I jeszcze sobie zakładał, że przychody będą znacznie wyższe :)
1
Wiecie czemu Kane nie został powołany?
0
@kuz A bo mi o komisję chodziło, a Tobie o książeczkę :)
0
@kuz Chyba, że masz orzeczenie o znacznej niepełnosprawności :)
0
@D10SLEO Może wróci do formy. Przecież po transferze grał dobrze. Ostatni sezon to była katastrofa, ale chyba nie warto go jeszcze skreślać :)
1
@Kismeth A w Lyonie dawał radę. Odbicie od jednego klubu nie świadczy o beznadziejności zawodnika. A poprzez młodych mam na myśli: Demira, Pedriego, Fatiego i Gaviego.
0
Jak myślicie dlaczego klubowa piłka Ameryki Południowej jest słabsza od tej Europejskiej? W repkach jest lepiej, ale nie przypominam sobie żeby jakiś nie europejski klub zdobył KMŚ.
3
Depay i młodzi gniewni sprawią, że zapomnimy o Leo. Można czepiać się Laporty za Messiego, ale myślę że to jest taka rekonstrukcja jak po odejściu Ronaldinho. Mam nadzieję, że jeszcze długo Barca utrzyma się w topie!
0
@FafitFCB Będzie miał inną minę jak poraz kolejny odpadnie z LM :)
0
@Phoenixx Podobno można pobrać Viaplay na Samsung tv. Musisz ją pobrać ze sklepu Aplikacje Samsung.
0
@deyna2018 To polecam. Jadłem tam wiele razy i zawsze mi smakowało. Świeże składniki i doświadczony kucharz. Oprócz sushi polecam zupę kociołek czy jakoś tak. Warzywa w tempurze też spoko. Ogólnie są różnorodne zestawy, więc możesz popróbować :) Ostrzegam tylko przed dosyć wysokimi cenami.
0
@deyna2018 A w jakim mieście jest ta restauracja?
2
@vangoor Dzisiaj jestem za Żółtą Łodzią Podwodną :)
2
@Comfortable_ @Kgorecki2500 No to za dużą czapkę gruszek, ale jak najbardziej warto na niego postawić.
0
A jak to jest z Demirem? Jest wypożyczony z Rapidu i może zostać wykupiony za czapkę gruszek?
0
@FafitFCB Sorry Leo, ale nie życzę Ci zdobycia trofeów z PSG. Allez Lille!
0
@amanter A kto to?
2
@ściah A będą relacje z urodzin siostry Neymara i skróty opuszczonych z ich powodu spotkań? :)
0
@Sysia11 Oficjalnie już nie obejrzę żadnego klubowego meczu Messiego oprócz niektórych w LM :)
0
@cules100pro Dzień jakiśtam: Populację fanów PSG nawiedziła epidemia biegunki po odpadnięciu z LM :)