1

@10SzymonBarca10 Ja byłem blisko z taką dziewczyną w moim guście, ale jak chciała mi wcisnąć na przerwie w liceum strażnicę i głośno na lekcji niemieckiego związanej z Bożym Narodzeniem stwierdziła, że nie obchodzi pogańskich świąt to odpuściłem. Inna sprawa, że zaczęła mnie unikać po odmówieniu ich czasopisma. To jest sekta i jej rodzina mogła by robić Ci jakieś problemy lub w ekstremalnych przypadkach zerwać z nią kontakt.

0

@Gomess Uwielbiam tego chłopaka, więc liczę na kolejne cudowne występy. Szkoda tylko, że trzeba tak długo czekać

1

@PeteR10 @Kgorecki2500 @ricardo0705 Dzięki. Musiałem go z kimś pomylić w takim razie :)

3

@sergio5 To jest lewy obrońca?

0

@barcamember Chyba, że Cou na ofensywnym pomocniku. Chociaż ja już w niego praktycznie nie wierzę.

0

@FC1899Barca Ja wiedziałem, bo jak byłem w Monaco to widziałem z pewnej odległości ten obiekt. Ogólnie piękny jest ten raj podatkowy. Super widoczki, pogoda, samochody i jachty z flagami innych rajów :)

0

@19cukier48 Tak złoża im rozkradli, że Chinole się do nich pchają :)

2

@ptrx Znalazłem na yt

1

@Kapitan hawk A wstawisz screena bo nie mam ig.

1

https://android.com.pl/rozrywka/423003-nowe-logotypy-kanalow-tematycznych-telewizji-polsat/amp/?__twitter_impression=true
@macio_944 Co myślisz o rebrandingu Polsatu? Inni też niech wyrażą opinie :) Legendarne słoneczko zamienili w kłębek.

2

@BartArt I jeszcze sobie zakładał, że przychody będą znacznie wyższe :)

1

Wiecie czemu Kane nie został powołany?

0

@kuz A bo mi o komisję chodziło, a Tobie o książeczkę :)

0

@kuz Chyba, że masz orzeczenie o znacznej niepełnosprawności :)

0

@D10SLEO Może wróci do formy. Przecież po transferze grał dobrze. Ostatni sezon to była katastrofa, ale chyba nie warto go jeszcze skreślać :)

1

@Kismeth A w Lyonie dawał radę. Odbicie od jednego klubu nie świadczy o beznadziejności zawodnika. A poprzez młodych mam na myśli: Demira, Pedriego, Fatiego i Gaviego.

0

Jak myślicie dlaczego klubowa piłka Ameryki Południowej jest słabsza od tej Europejskiej? W repkach jest lepiej, ale nie przypominam sobie żeby jakiś nie europejski klub zdobył KMŚ.

3

Depay i młodzi gniewni sprawią, że zapomnimy o Leo. Można czepiać się Laporty za Messiego, ale myślę że to jest taka rekonstrukcja jak po odejściu Ronaldinho. Mam nadzieję, że jeszcze długo Barca utrzyma się w topie!

0

@FafitFCB Będzie miał inną minę jak poraz kolejny odpadnie z LM :)

0

@Phoenixx Podobno można pobrać Viaplay na Samsung tv. Musisz ją pobrać ze sklepu Aplikacje Samsung.

0

@deyna2018 To polecam. Jadłem tam wiele razy i zawsze mi smakowało. Świeże składniki i doświadczony kucharz. Oprócz sushi polecam zupę kociołek czy jakoś tak. Warzywa w tempurze też spoko. Ogólnie są różnorodne zestawy, więc możesz popróbować :) Ostrzegam tylko przed dosyć wysokimi cenami.

0

@deyna2018 A w jakim mieście jest ta restauracja?

2

@vangoor Dzisiaj jestem za Żółtą Łodzią Podwodną :)

2

@Comfortable_ @Kgorecki2500 No to za dużą czapkę gruszek, ale jak najbardziej warto na niego postawić.

0

A jak to jest z Demirem? Jest wypożyczony z Rapidu i może zostać wykupiony za czapkę gruszek?

0

@FafitFCB Sorry Leo, ale nie życzę Ci zdobycia trofeów z PSG. Allez Lille!

0

@amanter A kto to?

2

@ściah A będą relacje z urodzin siostry Neymara i skróty opuszczonych z ich powodu spotkań? :)

0

@Sysia11 Oficjalnie już nie obejrzę żadnego klubowego meczu Messiego oprócz niektórych w LM :)

0

@cules100pro Dzień jakiśtam: Populację fanów PSG nawiedziła epidemia biegunki po odpadnięciu z LM :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?