@Dojaar Ale komuniści też przyjmowali byłych nazistów. Np. jeden ze współtwórców programu rakiet V2 Helmut Gröttrup pracował po wojnie nad sowieckim programem kosmicznym. Tylko się tym nie chwalili, bo ich obywatele bezsensownie wykrwawili się (strategia sowietów walczyła masą) zwalczając III Rzeszę. https://www.airspacemag.com/space/the-rest-of-the-rocket-scientists-4376617/?no-ist=&page=1
Straszne jest to PSG. Gwiazdorzenie i to impulsywne wykłócanie się z sędzią. Nie mówiąc już o tym co robili w końcówce rewanżu z City w tamtym sezonie. Nie wiem co jest przyczyną tego. Problemy z frustracją?
@Kgorecki2500 Mięso jest smaczne, ale to jak wygląda przemysł mięsny to jakiś dramat. Trzymanie zwierząt w ciasnych fermach (głównie kurczaki), nastrzykiwanie, antybiotyki, pasza której podstawą jest soja np. z Paragwaju i innych biednych krajów gdzie leje się na nią mnóstwo chemii. Nie mówiąc już o transporcie zwierząt:
@deyna2018 Czujesz raczej, że Twoje uszy się zatykają bo jest różnica ciśnień. Tory muszą być na stromym zboczu żeby coś mocniejszego odczuć. Jeśli jedziesz np. do Zakopanego to nic więcej nie poczujesz bo nie ma tam nagłego wzrostu wysokości :)
@JaroCoach Zostali zdyskwalifikowani za przekroczenie strefy przekazania pałeczki po czym parę godzin przywrócono ich gdyż uznano że sędzia popełnił błąd źle wskazując im miejsce gdzie mieli stać :)
@marcin000019 Pierwsza jeszcze ujdzie, ale Payback to kaszanka z powodu kart ulepszeń. Trzeba mieć szczęście żeby trafić na odpowiednie karty ulepszeń, bo co 5 min się wymieniają i czasami trzeba długo czekać aż Ci się coś trafi.
@PeteR10 A co jest w tym ironicznego? W wypadku każdego szczepienia jest możliwość zarażania. Po prostu szczepienia redukują rozprzestrzenianie się wirusa i łagodzą ewentualną infekcję, ale nie są 100 proc. tarczą.
https://mobile.twitter.com/girondins/status/1420104214999601154 Vladimir Petković do niedawna trener reprezentacji Szwajcarii w piłce nożnej został zatrudniony przez Bordeaux. Wydaje się, że fajny z niego gość i życzę mu wypłynięcia na szerokie piłkarskie wody!
@sebasek99 Będą następni. Messi jest obecnie filarem Barcelony, ale jak stworzą zgraną ekipę to sukcesy przyjdą. Poza tym taki Fati może zostać szefem na boisku jak zdrowie mu dopisze :)
@l0Messini Ale nie usprawiedliwia ich to do wyzywania ratowników medycznych od ludobójców i walki z ochroniarzami. Zachowywali się jak trzoda i bardzo dobrze że ochrona im wejść nie pozwoliła. Jakoś nikt nie wbija na ich protesty i nie krzyczy: Debile!
0
@Criss18Barca Przecież taka Crvena Zvezda ich rozjedzie.
2
@Breakdrowser Chyba coś z żeglarstwa :)
0
@Dojaar Ale komuniści też przyjmowali byłych nazistów. Np. jeden ze współtwórców programu rakiet V2 Helmut Gröttrup pracował po wojnie nad sowieckim programem kosmicznym. Tylko się tym nie chwalili, bo ich obywatele bezsensownie wykrwawili się (strategia sowietów walczyła masą) zwalczając III Rzeszę.
https://www.airspacemag.com/space/the-rest-of-the-rocket-scientists-4376617/?no-ist=&page=1
1
@Rust_Cohle Ale to rakowisko w komentarzach to jest złoto np. stwierdzenie że to jest zdrada męża XD
8
@SamuraJack Pewnie chodziło mu o Rafę Mira :)
@Messibestplayerintheworld
7
Straszne jest to PSG. Gwiazdorzenie i to impulsywne wykłócanie się z sędzią. Nie mówiąc już o tym co robili w końcówce rewanżu z City w tamtym sezonie. Nie wiem co jest przyczyną tego. Problemy z frustracją?
10
Wtorkowy mecz siatkarzy Polska-Francja został przełożony na 14:30 naszego czasu.
https://olympics.com/tokyo-2020/olympic-games/en/results/volleyball/olympic-schedule-and-results-date=2021-08-03.htm
2
@Criss18Barca Dziwaczne zdjęcie :)
2
@barcelonaLM A czemu żółte?
0
Czemu Barca gra bez nazwisk na koszulkach?
2
@Kgorecki2500 Mięso jest smaczne, ale to jak wygląda przemysł mięsny to jakiś dramat. Trzymanie zwierząt w ciasnych fermach (głównie kurczaki), nastrzykiwanie, antybiotyki, pasza której podstawą jest soja np. z Paragwaju i innych biednych krajów gdzie leje się na nią mnóstwo chemii. Nie mówiąc już o transporcie zwierząt:
https://naukaoklimacie.pl/fakty-i-mity/mit-krowy-emituja-wiecej-gazow-cieplarnianych-niz-transport-117
A z wydzielanie gazów to same krowy to zaledwie kilka procent ludzkich emisji. Kluczowa jest cała otoczka potrzebna do wytworzenia mięsa: transport, wylesianie żeby powstały pola na których wysiejesz rośliny które przerobisz na paszę, chemikalia, produkcja nawozów sztucznych itp. itd.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Criss18Barca Raków to "potenżna" marka :)
0
@deyna2018 Czujesz raczej, że Twoje uszy się zatykają bo jest różnica ciśnień. Tory muszą być na stromym zboczu żeby coś mocniejszego odczuć. Jeśli jedziesz np. do Zakopanego to nic więcej nie poczujesz bo nie ma tam nagłego wzrostu wysokości :)
1
@kkbarca Taa. Na pewno Ci o policzki chodziło :)
5
@Encore W końcu pecunia non olet :)
1
@JaroCoach Zostali zdyskwalifikowani za przekroczenie strefy przekazania pałeczki po czym parę godzin przywrócono ich gdyż uznano że sędzia popełnił błąd źle wskazując im miejsce gdzie mieli stać :)
1
@marcin000019 Pierwsza jeszcze ujdzie, ale Payback to kaszanka z powodu kart ulepszeń. Trzeba mieć szczęście żeby trafić na odpowiednie karty ulepszeń, bo co 5 min się wymieniają i czasami trzeba długo czekać aż Ci się coś trafi.
0
@BombowiecKrawczyk Kappa dała czadu! :) Oni teraz w Serie A będą występować, co nie?
3
@ranger3120 TVP1 i pewnie Eurosport
5
@PeteR10 A co jest w tym ironicznego? W wypadku każdego szczepienia jest możliwość zarażania. Po prostu szczepienia redukują rozprzestrzenianie się wirusa i łagodzą ewentualną infekcję, ale nie są 100 proc. tarczą.
1
@MesQueUnClub96 A co to jest SA?
0
@Abominacja Poza tym drewno to bardzo ekologiczny i uniwersalny materiał.
7
@Commandement Żużel i golf
7
https://mobile.twitter.com/girondins/status/1420104214999601154
Vladimir Petković do niedawna trener reprezentacji Szwajcarii w piłce nożnej został zatrudniony przez Bordeaux. Wydaje się, że fajny z niego gość i życzę mu wypłynięcia na szerokie piłkarskie wody!
1
@sebasek99 Będą następni. Messi jest obecnie filarem Barcelony, ale jak stworzą zgraną ekipę to sukcesy przyjdą. Poza tym taki Fati może zostać szefem na boisku jak zdrowie mu dopisze :)
0
@LS Masz wątpliwości, czy są Twoje? XD
0
@l0Messini
Faktycznie te szury są pokojowe...
1
@l0Messini Czemu bronisz tych kretynów? Ale skąd wziął się ten chłopak z obrażeniami? Podoba Ci się wyzywanie ludzi ratujących innym życie od ludobójców? To jest hołota co pokazują wypowiedzi ekstremistów: https://mobile.twitter.com/gromotapl/status/1419243096601137153?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1419248506976485379%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es2_&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.donald.pl%2Fartykuly%2F7jzqzfDS%2Fbydgoszcz-antyszczepionkowcy-na-swoim-marszu-odpieli-wrotki-do-reszty-i-zdemaskowali-rzad-prezydenta-lekarzy-i-nawet-hitlera
0
@l0Messini Ale nie usprawiedliwia ich to do wyzywania ratowników medycznych od ludobójców i walki z ochroniarzami. Zachowywali się jak trzoda i bardzo dobrze że ochrona im wejść nie pozwoliła. Jakoś nikt nie wbija na ich protesty i nie krzyczy: Debile!