1

@tobiasson92 A źródło? Widzę, bzdury weszły Ci do głowy. Potocznie mówi się szczepionka na Covid, a tak na prawdę powoduje ona wzrost odporności na tego koronawirusa wywołującego tą chorobę. Szczepionka Pfizera i Moderny zawiera mRNA kolca wirusa, dzięki któremu organizm może zniszczyć białka nim zakodowane i nauczyć się odpowiadać na nie w przypadku infekcji. Najpierw się doucz, a potem odzywaj.

0

@Szreko Dokładnie. Tylko Ford! :)

2

@tobiasson92 Szczepionka hamuje transmisje, więc nie wiem skąd takie głupoty wziąłeś.

4

@LS Tak. Ewa Kopacz też ich widziała i była psychofanką sądząc po jej yntelygencji :)

0

@Encore Bogaty jest ten TeamViewer

6

@LS Bo dinozaury żyły przed jaskiniowcami :)

0

@Encore Widzę, że umowa z Chevroletem się skończyła.

1

@barcelonaLM Czyli jak dajmy na to premier albo minister dostał angaż w ONZ/WHO/WADA/FIFA/UEFA to byłby aresztowany w myśl tej ustawy? Idioci to wymyślili

2

@Deviler Lubella ma całkiem smaczne. Nestlé też, ale nie lubię wspierać zagranicznych koncernów żywieniowych.

2

@Rastafarnianin Tam cała drużyna była problemem. EV to taki lepszy Setien, bo jak plan a nie wychodzi to żadnego innego nie ma :)

3

@clyde To nie oglądaj. Kogo obchodzą Twoje gorzkie żale? :)

0

@KrystianR Nie masz racji. Wczoraj jeden z ekspertów od sędziowania mówił, że nie trzeba od razu przerywać akcji gdy druga piłka się pojawi.

0

@ShinobiQWE Jakoś nikt nie protestował jak format był ustalany.

0

@VamosRakieta It's coming home!

0

@Tomek54321 Był wyolbrzymiony ale pisanie typu je*ać angoli itp. itd. jest żałosne.

2

Idźcie spać marudy, bo ośmieszacie się.

0

@Pogba A jak karnego Anglii nie dali to gdzie byłeś?

0

@koziar *Synowie Abionu

0

@Ronmes Niektóre na pewno są piękne :)

2

@Nazio87 Paru głupich kibiców deptało flagę.

0

@maroon Euro nie jest co roku, więc co za problem?

0

@Gibbon_FCB Życzę bólu pewnej części ciała po zwycięstwie Anglii w tym meczu :)

0

@Sulimo ViaPlay, czyli skandynawska firma NENT

2

@VamosRakieta Uległa Warszawa jak już :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@PatrychoO Ja raz byłem świadkiem śmiesznej sytuacji z profesorem, który wcinał się w kompetencje drugiego prowadzącego przedmiot. Przychodzimy na zajęcia do tego drugiego, a tam zastajemy tego pierwszego. Starosta powiedział do niego: "Panie profesorze, profesor jakiśtam mówił nam, że to on będzie prowadził ten przedmiot". Wcinający się profesor odpowiedział:" Po pierwsze to nawet nie profesor, a doktor bo on nie ma jeszcze takich uprawnień" XD

0

@AmigoBlancos Na razie dostęp kosztuje 34 zł/msc. Ciekawe, czy w 2022 cena się utrzyma.

0

@AmigoBlancos Byli w takiej dupie, że Hiszpanie g... zrobili. Latanie z piłką jest bez sensu jeśli nie ma wykończenia.

0

@semafor Włosi fuksiarze? Nie mam więcej pytań...

0

@Coutinho007 A na LS będzie lepszy od Neya Jr. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?