@tobiasson92 A źródło? Widzę, bzdury weszły Ci do głowy. Potocznie mówi się szczepionka na Covid, a tak na prawdę powoduje ona wzrost odporności na tego koronawirusa wywołującego tą chorobę. Szczepionka Pfizera i Moderny zawiera mRNA kolca wirusa, dzięki któremu organizm może zniszczyć białka nim zakodowane i nauczyć się odpowiadać na nie w przypadku infekcji. Najpierw się doucz, a potem odzywaj.
@barcelonaLM Czyli jak dajmy na to premier albo minister dostał angaż w ONZ/WHO/WADA/FIFA/UEFA to byłby aresztowany w myśl tej ustawy? Idioci to wymyślili
@PatrychoO Ja raz byłem świadkiem śmiesznej sytuacji z profesorem, który wcinał się w kompetencje drugiego prowadzącego przedmiot. Przychodzimy na zajęcia do tego drugiego, a tam zastajemy tego pierwszego. Starosta powiedział do niego: "Panie profesorze, profesor jakiśtam mówił nam, że to on będzie prowadził ten przedmiot". Wcinający się profesor odpowiedział:" Po pierwsze to nawet nie profesor, a doktor bo on nie ma jeszcze takich uprawnień" XD
1
@tobiasson92 A źródło? Widzę, bzdury weszły Ci do głowy. Potocznie mówi się szczepionka na Covid, a tak na prawdę powoduje ona wzrost odporności na tego koronawirusa wywołującego tą chorobę. Szczepionka Pfizera i Moderny zawiera mRNA kolca wirusa, dzięki któremu organizm może zniszczyć białka nim zakodowane i nauczyć się odpowiadać na nie w przypadku infekcji. Najpierw się doucz, a potem odzywaj.
0
@Szreko Dokładnie. Tylko Ford! :)
2
@tobiasson92 Szczepionka hamuje transmisje, więc nie wiem skąd takie głupoty wziąłeś.
4
@LS Tak. Ewa Kopacz też ich widziała i była psychofanką sądząc po jej yntelygencji :)
0
@Encore Bogaty jest ten TeamViewer
6
@LS Bo dinozaury żyły przed jaskiniowcami :)
0
@Encore Widzę, że umowa z Chevroletem się skończyła.
1
@barcelonaLM Czyli jak dajmy na to premier albo minister dostał angaż w ONZ/WHO/WADA/FIFA/UEFA to byłby aresztowany w myśl tej ustawy? Idioci to wymyślili
2
@Deviler Lubella ma całkiem smaczne. Nestlé też, ale nie lubię wspierać zagranicznych koncernów żywieniowych.
2
@Rastafarnianin Tam cała drużyna była problemem. EV to taki lepszy Setien, bo jak plan a nie wychodzi to żadnego innego nie ma :)
3
@clyde To nie oglądaj. Kogo obchodzą Twoje gorzkie żale? :)
0
@KrystianR Nie masz racji. Wczoraj jeden z ekspertów od sędziowania mówił, że nie trzeba od razu przerywać akcji gdy druga piłka się pojawi.
0
@ShinobiQWE Jakoś nikt nie protestował jak format był ustalany.
0
@VamosRakieta It's coming home!
0
@Tomek54321 Był wyolbrzymiony ale pisanie typu je*ać angoli itp. itd. jest żałosne.
2
Idźcie spać marudy, bo ośmieszacie się.
0
@Pogba A jak karnego Anglii nie dali to gdzie byłeś?
0
@koziar *Synowie Abionu
0
@Ronmes Niektóre na pewno są piękne :)
2
@Nazio87 Paru głupich kibiców deptało flagę.
0
@maroon Euro nie jest co roku, więc co za problem?
0
@Gibbon_FCB Życzę bólu pewnej części ciała po zwycięstwie Anglii w tym meczu :)
0
@Sulimo ViaPlay, czyli skandynawska firma NENT
2
@VamosRakieta Uległa Warszawa jak już :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@PatrychoO Ja raz byłem świadkiem śmiesznej sytuacji z profesorem, który wcinał się w kompetencje drugiego prowadzącego przedmiot. Przychodzimy na zajęcia do tego drugiego, a tam zastajemy tego pierwszego. Starosta powiedział do niego: "Panie profesorze, profesor jakiśtam mówił nam, że to on będzie prowadził ten przedmiot". Wcinający się profesor odpowiedział:" Po pierwsze to nawet nie profesor, a doktor bo on nie ma jeszcze takich uprawnień" XD
0
@AmigoBlancos Na razie dostęp kosztuje 34 zł/msc. Ciekawe, czy w 2022 cena się utrzyma.
0
@AmigoBlancos Byli w takiej dupie, że Hiszpanie g... zrobili. Latanie z piłką jest bez sensu jeśli nie ma wykończenia.
0
@semafor Włosi fuksiarze? Nie mam więcej pytań...
0
@Coutinho007 A na LS będzie lepszy od Neya Jr. :)