@ferdas_rawa Dobra trochę mi się pomieszało. Pfizer zakończył III fazę badań kliniki i przeszedł do fazy czwartej czyli zbieranie informacji o skutkach ubocznych, ale tak robi się też z lekami. Coś mi się ubzdurało, że są tylko III fazy.
@ferdas_rawa Monitorowanie efektów ubocznych to nie są badania kliniczne. Pewnie przeczytałeś nazwę stron clinicaltrials i stąd Twoje myślenie się wzięło.
@l0Messini Laboratorium w Wuhan jest państwowe. Sam lepiej otwórz oczy. Jeszcze nikt nie udowodnił, że wiru jest z laboratorium. Poza tym GSK i Pfizer są osobnymi firmami. Piszę to bo pewnie przeczytałeś słynną bzdurę krążącą w mediach społecznościowych...
@kaamil1910 Czyli będzie bójka, bo Polacy nie potrafią powstrzymać swoich emocji... Ciekawe jakie hasła będą na marszu normalności. Szury i Narodowcy pewnie puszczą wodze fantazji :)
@l0Messini A Bill Gates chce wymordować całą planetę. Takim gadanie nie dojdziemy do niczego. A koronawirus wg. Ciebie nie istnieje? Nie da się zataić dziesiątki tysięcy zgonów.
https://zapodaj.net/28d2b351403f3.jpg.html My tutaj myślimy o Euro, czy innych Copa Americach, a tu dopiero w grudniu zacznie się poważny football :D Katar sobie taki turniej zorganizował przed Mistrzostwami Świata.
@Thomas99PL Zgadzam się. AMD jeszcze trochę brakuje do ścisłego topu, a szczególnie w kartach graficznych bo NVIDIA dalej nie czuje się specjalnie zagrożona :) Ale nawet te mniejsze sukcesy cieszą, bo Intel wie, że nie może już poprawić wydajności o mały procent i sprzedać w wysokiej cenien
Co myślicie o Lisie Su (CEO AMD)? Poczytałem trochę o jej życiorysie i robi wrażenie. Stopień doktora z elektroniki na MIT, praca w IBM przy zaawansowanych projektach (słynny Cell z PS3 to też częściowo jej zasługa) i wreszcie można powiedzieć uratowanie AMD, bo to ona wymyśliła dywersyfikację biznesu i pójście w chipy do konsol. Nie wspominając już o Ryzenach które dały się we znaki Intelowi. https://www.sfgate.com/visionsf/article/Visionary-of-the-Year-nominee-Lisa-Su-CEO-of-AMD-6070002.php#photo-7481449
@Dertinho To słynne prześladowanie białych w RPA zostało podkręcone przez prawicowe media. Tak na prawdę nie ma tam jakichś wielkich ataków na białych ludzi.
@maroon Nie ma to jak obalać globalne ocieplenie jednym zimnym miesiącem... A jak były najgorętsze lata na świecie to gdzie byłeś? Nic nie poradzę, że jesteś negacjonistą i mówisz nie ma gc bo nie :) Mogę Ci powiedzieć, że na świecie będzie coraz więcej katastrof naturalnych jak: susze, gwałtowne burze itp. itd. Nie mówię tego ja, a renomowani klimatolodzy i dokonywane dokładne pomiary.
0
@Chaoss Lepszy Red Bull od Merca, bo w końcu ktoś inny będzie mistrzem.
0
@Messibestplayerintheworld Są tam jakieś obostrzenia?
5
@Messibestplayerintheworld Pensja Coutinho i Pjanicia o jakiś nieśmieszny żart. Bartomeu był większym matołem niż myślałem..
0
@deyna2018 A czemu na wózek inwalidzki?
0
To co Chiesa do Barcy? :)
1
@sevs Wypadek przy pracy Manciniego. Buzzer był żenujący.
0
@ferdas_rawa Dobra trochę mi się pomieszało. Pfizer zakończył III fazę badań kliniki i przeszedł do fazy czwartej czyli zbieranie informacji o skutkach ubocznych, ale tak robi się też z lekami. Coś mi się ubzdurało, że są tylko III fazy.
1
@ferdas_rawa Monitorowanie efektów ubocznych to nie są badania kliniczne. Pewnie przeczytałeś nazwę stron clinicaltrials i stąd Twoje myślenie się wzięło.
3
@patry295 To chyba photoshop jest, bo ja przypatrzysz się jej nogom to nie pasują do całości.
3
@l0Messini Laboratorium w Wuhan jest państwowe. Sam lepiej otwórz oczy. Jeszcze nikt nie udowodnił, że wiru jest z laboratorium. Poza tym GSK i Pfizer są osobnymi firmami. Piszę to bo pewnie przeczytałeś słynną bzdurę krążącą w mediach społecznościowych...
2
@kaamil1910 Czyli będzie bójka, bo Polacy nie potrafią powstrzymać swoich emocji... Ciekawe jakie hasła będą na marszu normalności. Szury i Narodowcy pewnie puszczą wodze fantazji :)
3
@l0Messini A Bill Gates chce wymordować całą planetę. Takim gadanie nie dojdziemy do niczego. A koronawirus wg. Ciebie nie istnieje? Nie da się zataić dziesiątki tysięcy zgonów.
1
@ferdas_rawa Pewnie dałeś się nabić w butelkę przez spiskowców.
https://demagog.org.pl/fake_news/grafika-nie-przekazuje-prawdziwych-tresci-z-ulotki-od-pfizera-i-biontech/
https://www.gov.uk/government/publications/regulatory-approval-of-pfizer-biontech-vaccine-for-covid-19/information-for-uk-recipients-on-pfizerbiontech-covid-19-vaccine
https://www.gov.uk/government/publications/regulatory-approval-of-pfizer-biontech-vaccine-for-covid-19/information-for-healthcare-professionals-on-pfizerbiontech-covid-19-vaccine
2
@patataj Do usunięcia
0
@ferdas_rawa Źródło proszę.
1
@kaamil1910 Jak ktoś powołuje się na Paradyzję to co się dziwisz?
1
@l0Messini Oczywiście. Miliony ofiar jest bo ty tak mówisz. Jeszcze powiedz, że jest szczepionkowy Holocaust i całkowicie się wyjaśnisz...
0
@dmcteam Ostatnio Mati Borek mówił nawet Bratłejt więc już nie wiem jak się czyta nazwisko Martina :)
9
@sokot Ja nie mogę się doczekać gry Depaya. Ciekawe, czy wypali w Barcy.
2
https://zapodaj.net/28d2b351403f3.jpg.html
My tutaj myślimy o Euro, czy innych Copa Americach, a tu dopiero w grudniu zacznie się poważny football :D Katar sobie taki turniej zorganizował przed Mistrzostwami Świata.
0
@Encore A kto go oskarżył?
0
@SteuerFreiMoney A czemu je zbanowali?
1
@Thomas99PL Zgadzam się. AMD jeszcze trochę brakuje do ścisłego topu, a szczególnie w kartach graficznych bo NVIDIA dalej nie czuje się specjalnie zagrożona :) Ale nawet te mniejsze sukcesy cieszą, bo Intel wie, że nie może już poprawić wydajności o mały procent i sprzedać w wysokiej cenien
1
Co myślicie o Lisie Su (CEO AMD)? Poczytałem trochę o jej życiorysie i robi wrażenie. Stopień doktora z elektroniki na MIT, praca w IBM przy zaawansowanych projektach (słynny Cell z PS3 to też częściowo jej zasługa) i wreszcie można powiedzieć uratowanie AMD, bo to ona wymyśliła dywersyfikację biznesu i pójście w chipy do konsol. Nie wspominając już o Ryzenach które dały się we znaki Intelowi.
https://www.sfgate.com/visionsf/article/Visionary-of-the-Year-nominee-Lisa-Su-CEO-of-AMD-6070002.php#photo-7481449
0
@Dertinho To słynne prześladowanie białych w RPA zostało podkręcone przez prawicowe media. Tak na prawdę nie ma tam jakichś wielkich ataków na białych ludzi.
0
@maroon Nie ma to jak obalać globalne ocieplenie jednym zimnym miesiącem... A jak były najgorętsze lata na świecie to gdzie byłeś? Nic nie poradzę, że jesteś negacjonistą i mówisz nie ma gc bo nie :) Mogę Ci powiedzieć, że na świecie będzie coraz więcej katastrof naturalnych jak: susze, gwałtowne burze itp. itd. Nie mówię tego ja, a renomowani klimatolodzy i dokonywane dokładne pomiary.
0
@KrystianR Globalne Ocieplenie robi swoje niestety.
0
@Nazio87 Zrobił i jedenaście lat temu sprzedał swoją firmę Intelowi za 6 mld $
0
@Janas11224 Z chęcią zjadłbym z nimi tego grylka :)
0
@gontex Na pewno południowe albo Kanary lub Baleary, bo północ jest pod wpływem Atlantyckich wiatrów.