0

@Chaoss Lepszy Red Bull od Merca, bo w końcu ktoś inny będzie mistrzem.

0

@Messibestplayerintheworld Są tam jakieś obostrzenia?

5

@Messibestplayerintheworld Pensja Coutinho i Pjanicia o jakiś nieśmieszny żart. Bartomeu był większym matołem niż myślałem..

0

@deyna2018 A czemu na wózek inwalidzki?

0

To co Chiesa do Barcy? :)

1

@sevs Wypadek przy pracy Manciniego. Buzzer był żenujący.

0

@ferdas_rawa Dobra trochę mi się pomieszało. Pfizer zakończył III fazę badań kliniki i przeszedł do fazy czwartej czyli zbieranie informacji o skutkach ubocznych, ale tak robi się też z lekami. Coś mi się ubzdurało, że są tylko III fazy.

1

@ferdas_rawa Monitorowanie efektów ubocznych to nie są badania kliniczne. Pewnie przeczytałeś nazwę stron clinicaltrials i stąd Twoje myślenie się wzięło.

3

@patry295 To chyba photoshop jest, bo ja przypatrzysz się jej nogom to nie pasują do całości.

3

@l0Messini Laboratorium w Wuhan jest państwowe. Sam lepiej otwórz oczy. Jeszcze nikt nie udowodnił, że wiru jest z laboratorium. Poza tym GSK i Pfizer są osobnymi firmami. Piszę to bo pewnie przeczytałeś słynną bzdurę krążącą w mediach społecznościowych...

2

@kaamil1910 Czyli będzie bójka, bo Polacy nie potrafią powstrzymać swoich emocji... Ciekawe jakie hasła będą na marszu normalności. Szury i Narodowcy pewnie puszczą wodze fantazji :)

3

@l0Messini A Bill Gates chce wymordować całą planetę. Takim gadanie nie dojdziemy do niczego. A koronawirus wg. Ciebie nie istnieje? Nie da się zataić dziesiątki tysięcy zgonów.

2

@patataj Do usunięcia

0

@ferdas_rawa Źródło proszę.

1

@kaamil1910 Jak ktoś powołuje się na Paradyzję to co się dziwisz?

1

@l0Messini Oczywiście. Miliony ofiar jest bo ty tak mówisz. Jeszcze powiedz, że jest szczepionkowy Holocaust i całkowicie się wyjaśnisz...

0

@dmcteam Ostatnio Mati Borek mówił nawet Bratłejt więc już nie wiem jak się czyta nazwisko Martina :)

9

@sokot Ja nie mogę się doczekać gry Depaya. Ciekawe, czy wypali w Barcy.

2

https://zapodaj.net/28d2b351403f3.jpg.html
My tutaj myślimy o Euro, czy innych Copa Americach, a tu dopiero w grudniu zacznie się poważny football :D Katar sobie taki turniej zorganizował przed Mistrzostwami Świata.

0

@Encore A kto go oskarżył?

0

@SteuerFreiMoney A czemu je zbanowali?

1

@Thomas99PL Zgadzam się. AMD jeszcze trochę brakuje do ścisłego topu, a szczególnie w kartach graficznych bo NVIDIA dalej nie czuje się specjalnie zagrożona :) Ale nawet te mniejsze sukcesy cieszą, bo Intel wie, że nie może już poprawić wydajności o mały procent i sprzedać w wysokiej cenien

1

Co myślicie o Lisie Su (CEO AMD)? Poczytałem trochę o jej życiorysie i robi wrażenie. Stopień doktora z elektroniki na MIT, praca w IBM przy zaawansowanych projektach (słynny Cell z PS3 to też częściowo jej zasługa) i wreszcie można powiedzieć uratowanie AMD, bo to ona wymyśliła dywersyfikację biznesu i pójście w chipy do konsol. Nie wspominając już o Ryzenach które dały się we znaki Intelowi.
https://www.sfgate.com/visionsf/article/Visionary-of-the-Year-nominee-Lisa-Su-CEO-of-AMD-6070002.php#photo-7481449

0

@Dertinho To słynne prześladowanie białych w RPA zostało podkręcone przez prawicowe media. Tak na prawdę nie ma tam jakichś wielkich ataków na białych ludzi.

0

@maroon Nie ma to jak obalać globalne ocieplenie jednym zimnym miesiącem... A jak były najgorętsze lata na świecie to gdzie byłeś? Nic nie poradzę, że jesteś negacjonistą i mówisz nie ma gc bo nie :) Mogę Ci powiedzieć, że na świecie będzie coraz więcej katastrof naturalnych jak: susze, gwałtowne burze itp. itd. Nie mówię tego ja, a renomowani klimatolodzy i dokonywane dokładne pomiary.

0

@KrystianR Globalne Ocieplenie robi swoje niestety.

0

@Nazio87 Zrobił i jedenaście lat temu sprzedał swoją firmę Intelowi za 6 mld $

0

@Janas11224 Z chęcią zjadłbym z nimi tego grylka :)

0

@gontex Na pewno południowe albo Kanary lub Baleary, bo północ jest pod wpływem Atlantyckich wiatrów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?