1

@rafalonso1 Jeśli tak będzie to na pewno kupię. Lubię japońskie driftowe klimaty i ich samochody.

2

@Janas11224 Ja bym chciał grę wyścigową ulokowaną w Japonii, głównie z japońskimi klasykami ale również z nowościami. Ogólnie nigdy nie grałem w Forzę, bo wolę PlayStation. Może kupię wersję na komputer :)

2

@Yosemite Olsen
Dumfries, Skriniar, Lindelof, Guerreiro
Ronaldo, Wijnaldum, Pogba, Meunier
Lukaku, Shick

1

@Ojciec5tkidzieci
1. Holandia - Ukraina
2. Anglia - Chorwacja/Dania - Finlandia
3. Patrik Schick

2

@fart Finlandia vs Rosja może być ok, bo Ruscy muszą, a Finowie zwycięstwem mogą sobie zagwarantować dalszą fazę. Poza tym obie nacje się nie lubią :)

1

A co z de Ligtem? Kiedy wróci?

1

@Triv44 Nie dadzą rady wygrać Euro :) Przeciwnik z wyższej półki będzie dla nich wyzwaniem.

0

@kaamil1910 Jak zawsze czas i boisko zweryfikują

1

Spokojnie Francja i Niemcy wytrą murawę Ronaldo i jego chłoptasiami :)

0

Cisnęli, cisnęli i w końcu wcisnęli. Węgrzy grali dobrze, ale często tracili piłkę i nie wykorzystywali szans. Nie cierpię Portugalii i życzę im jak najszybszego odpadnięcia z Euro, ale trzeba przyznać, że potrafią "cierpieć" XD

1

@dawo17 Ale nie napisałeś tego :) Mogłeś napisać: "Ciekawe kiedy będzie gol strzelony z karnego na Euro"

0

@dawo17 Dania miała w meczu przeciwko Finlandii, ale nie wykorzystała go.

0

@AmigoBlancos Iwański jakby mógł to przespałby się z Boskim Cristiano XD

0

@Barca1992 Teoretycy spiskowi i foliarze (idioci anty5G) też kreują się na oświeconych :)

1

@Khardan Tylko, że Macedonia to debiutant po dowództwem legendarnego Pandeva zbliżającego się do 40-tki

1

@Barca1992 Nie spodziewałem się takiej głupoty ze strony TVP. Nie ma to jak wykupić prawa i nie pokazywać całego meczu...

0

@Barca1992 Serio tylko druga połowa w tv będzie?

0

@endriuuu2 Aaa. Nie doczytałem XD

6

@kuz Argentyna jutro o 23 jest chyba

0

@ZiX Austriacy mają to w genach (np. pewien Adolf) :)

1

@BorzyKrzys Lubię tego gościa :)

0

@Rewolucja123 Stany mają poważny problem z glinami. Zamiast powiedzieć o co chodzi to drą japę i traktują obywatela jak jakąś szmaciankę.

0

@deyna2018 Zapytaj się lekarza po prostu :)

1

Widzę, że legendarny Pandev wyrównał :)
Ja ogólnie gra wyglądała?

1

@Kurkmen Dokładnie. Czas pokazać Słowakom gdzie jest ich miejsce w szeregu! Do boju Polsko! :)

2

@Ronin47 Mecz Belgia vs Rosja był niezły bo Lukaku potęgę pokaxał :)

1

@endriuuu2 Ale o co chodzi? VW zapłacił duże kary za oszustwa. Podczas testów włączał się program zmieniający skład mieszanki żeby spaliny były lepsze. Podczas jazdy auta vw z dieslem wydalały o wiele więcej szkodliwych substancji.

1

@capoN Na pewno Volkswagen i Dieselgate

1

@fart No i fajnie! Tak powinno być, a nie 0:0 i brak jakichkolwiek akcji.

1

@lucas/catalan A ja lubię ich i życzę im zajścia daleko na Euro :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?